Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
dpkg -l sdl
bootolj be windozfloppyrol (9x) es add ki az
fdisk /mbr parancsot
utana bootolj be linux ala floppyrol, valts root-modba es add ki a:
grub-install /dev/hda parancsot.
igy minden rendbenlesz.
google
nemertem ezt a parat a winfosvirusok miatt 🙂
jot derultem ezen a topicon, de tenyleg 🙂grip a jo valasztas.
kicsi, gyors, konnyu.a jooreg fwwm-rol mindenki megfeledkezik? ejjejj
(fake windows window manager)nem Te, en.
haha(uhu 🙂 )
xcut:
imho tedd vissza a gyari kernelt. ezt mar 2x mondom.
en mar x-szer forditottam kernelt, sokfajta distrib ala, eppezert mondom neked, hogy uhu ala felesleges. lehet, hogy par dolog gyorsabb lesz, de osszesegeben egy nagy kaki, ami marad.tedd vissza a kernelt:
apt-get install kernel*
(ha az eredetit rakna vissza, akkor utana egy apt-get upgrade)
a javitott gyari uhukernel fenyevekkel jobb, mint az eredeti ( a gyorsasagot tekintve).
tudom, hogy milyen egy elso kernel, amit sajatmagad forditottal, bugos, nagy, stb.. felesleges dolgok vannak benne, fontos dolgok hianyoznak. enis igyvoltam vele ;]
imho varj meg egy kicsit a kernelforditassal addig, amig a linux alapjaival tisztaban nem leszel tokeletesen.ez persze szubjektiv velemeny, nemkell megfogadni, de azert gondolkozz rajta.
csak jot akarok neked.bye
koszi csabibacsi ;]
-
SzerzőBejegyzés