killall

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,581-2,590 / 3,638
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: A Wings3D telepítése az alapoktól #1944442
    killall
    Felhasználó

      dpkg -l sdl

      Hozzászólás: GRUB MBR #1944391
      killall
      Felhasználó

        bootolj be windozfloppyrol (9x) es add ki az

        fdisk /mbr parancsot

        utana bootolj be linux ala floppyrol, valts root-modba es add ki a:

        grub-install /dev/hda parancsot.

        igy minden rendbenlesz.

        Hozzászólás: fvwm ertetlenkedes #1944317
        killall
        Felhasználó

          google

          Hozzászólás: víruskezelés #1942424
          killall
          Felhasználó

            nemertem ezt a parat a winfosvirusok miatt 🙂
            jot derultem ezen a topicon, de tenyleg 🙂

            Hozzászólás: Rippeljünk mp3-at #1935440
            killall
            Felhasználó

              grip a jo valasztas.
              kicsi, gyors, konnyu.

              killall
              Felhasználó

                a jooreg fwwm-rol mindenki megfeledkezik? ejjejj
                (fake windows window manager)

                Hozzászólás: Programok telepítése… #1941832
                killall
                Felhasználó

                  nem Te, en.
                  haha

                  Hozzászólás: Programok telepítése… #1941830
                  killall
                  Felhasználó

                    (uhu 🙂 )

                    Hozzászólás: katasztrófa #1944022
                    killall
                    Felhasználó

                      xcut:

                      imho tedd vissza a gyari kernelt. ezt mar 2x mondom.
                      en mar x-szer forditottam kernelt, sokfajta distrib ala, eppezert mondom neked, hogy uhu ala felesleges. lehet, hogy par dolog gyorsabb lesz, de osszesegeben egy nagy kaki, ami marad.

                      tedd vissza a kernelt:

                      apt-get install kernel*

                      (ha az eredetit rakna vissza, akkor utana egy apt-get upgrade)

                      a javitott gyari uhukernel fenyevekkel jobb, mint az eredeti ( a gyorsasagot tekintve).

                      tudom, hogy milyen egy elso kernel, amit sajatmagad forditottal, bugos, nagy, stb.. felesleges dolgok vannak benne, fontos dolgok hianyoznak. enis igyvoltam vele ;]
                      imho varj meg egy kicsit a kernelforditassal addig, amig a linux alapjaival tisztaban nem leszel tokeletesen.

                      ez persze szubjektiv velemeny, nemkell megfogadni, de azert gondolkozz rajta.
                      csak jot akarok neked.

                      bye

                      Hozzászólás: ubk-sok figyelmebe, libxml2 csomi #1944221
                      killall
                      Felhasználó

                        koszi csabibacsi ;]

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,581-2,590 / 3,638