killall Adatlap Indított témakörök Hozzászólások Hozzászólások 10 bejegyzés megtekintése - 2,591-2,600 / 3,638 ← 1 2 3 … 259 260 261 … 362 363 364 → Szerző Bejegyzés 2004-05-17-10:35 Hozzászólás: UNREAL Tournament 2004 – linux #1943482 killallFelhasználó tuti van mukodo cdkey is, csak megkell talalni. 2004-05-17-10:13 Hozzászólás: NRG image file kiírása #1944223 killallFelhasználó nrg2iso keress ra 2004-05-17-10:02 Hozzászólás: ubk-sok figyelmebe, libxml2 csomi #1944216 killallFelhasználó az mar megvan: apt-get update apt-get upgrade enis ma upgrade-eltem 7.50-re 2004-05-17-08:25 Hozzászólás: hova lettek a „meghajtóim”? #1944132 killallFelhasználó kernelt forditott 🙂 2004-05-17-05:35 Hozzászólás: Gépet szeretnék!! #1943894 killallFelhasználó 60rongybol manapsag mar nagyon korrekt gepet lehet venni, raadasul ha a monitort nem te veszed, es tobb device-od mar megis van. 2004-05-17-05:29 Hozzászólás: aláírásba html??? #1943963 killallFelhasználó ugylatszik ahany ember, annyifele lehetoseg.. sztem max az adminok tudjak, hogy ez miert lehet. nekem muxik a specialis karakter, a nagyobb betutipus es a vastagbetu is.. nameg a kep es az url is. szal egy adminnak kene ideneznie. 2004-05-16-20:45 Hozzászólás: Programok telepítése… #1941826 killallFelhasználó jajj, pirulok 😳 8) 2004-05-16-16:07 Hozzászólás: nem tudok bejelentkezni rootként #1944180 killallFelhasználó hat azmar a tebajod. atlehet irni ugyanis. 2004-05-16-15:33 Hozzászólás: nem tudok bejelentkezni rootként #1944178 killallFelhasználó vegso megoldas: ha van egy live linuxod, akkor azzal bootolj be, abban nyitsz egy rootkonzolt, atirod a gdm.conf-ot, utana livecd ki, rendszer boot. ha nincs live linuxod, akkor -] http://www.knoppix.org 2004-05-16-14:34 Hozzászólás: HALO Linuxon #1944195 killallFelhasználó az sotfg sajat szabadalom 🙂 Szerző Bejegyzés 10 bejegyzés megtekintése - 2,591-2,600 / 3,638 ← 1 2 3 … 259 260 261 … 362 363 364 →