Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
imho tedd vissza a regi kernelt (gyarit).
igaz, hogy tragya, de lehet upgradelni, mert kiadtak egy javitast hozza, es azzal mar egesz jo.
sokkal jobban megkonnyitened a dolgodat.
egyebkent en elvbol nemhasznalok automount-ot, mert sztm fos.
tehat elso dolgom volt kiszedni az uhubol.
ehhez kellett irnom a /etc/fstab fileba nehany sort.
berakom ide neked, hatha okosabb leszel tole.Code:/dev/ide/host0/bus0/target0/lun0/part6 swap swap defaults 0 0/dev/ide/host0/bus0/target0/lun0/part1 / ext3 defaults 1 1
/dev/sr1 /dvd iso9660 ro,noauto,user,exec 0 0
/dev/sr0 /cdr iso9660 ro,noauto,user,exec 0 0
/dev/ide/host0/bus0/target0/lun0/part5 /stuff1 ext3 auto,user 0 0
/dev/ide/host0/bus0/target1/lun0/part1 /stuff2 ext3 auto,user 0 0
/dev/fd0 /floppy auto noauto,user 0 0
/dev/scsi/host0/bus0/target1/lun0/cd /dvd auto ro,noauto,user,exec 0 0
/dev/scsi/host0/bus0/target0/lun0/cd /cdr auto ro,noauto,user,exec 0 0
sok sikert
akkor sorry 😯
egyebkent passz, fogalmamsincs miertnem megy…Code:runme.pl: line 30: ` open(INSTALLDB, ‘<' . $cInstallerMainDB) or error('Unable to open the installer database ' . $cInstallerMainDB . ' in read-mode.' . "nn");'ez a hiba. aki talalkozott mar ilyennel, segitsen xcutnak
hatmeg a links milyen gyors ;]
ottvan a runme.pl
csekely angoltudas kell csak….man ccd2iso
nem irtad le, mi a problema
fenenek hasznalsz 2.6-os kernelt…
felesleges kezdokent mindenbe belevagnod, mert csak egy nagy kaosz lesz az egesz.
a 2.6-os kernel _nem_ tamogatja a vmware-t, _viszont_ van vmi patch hozza.
en mar nyitottam egy hasonlo topicot, keress ra.
amugy en visszatertem 2.4-re, imho jobb.wine fájlnév
😉
De ha minden igaz van egy wine könyvtár azonbelül program files meg ilyenek. Azt hiszem a wine könyvtáron belülre érdemes a dolgokat pakolni, és onnan futtatni. De nem vagyok teljesen biztos. Néhány dolog a könyvtáron kívül is fut, néhány csak azonbelül, elég sok egyáltalán nem. Például a totalcomander úgy lefagy, hogy csak xkillel tudom elkergetni… 🙁nekem TOTALjol muxik a totalcommander
haha ;]oooooooriasi, oooorultjo a soooooo (gy.k. vastyuk is talal szeget)
mire valo a linuxforum kereses funkcioja, kedves gUHU?
ezermillioszor leragott csont a wine telepitese, es boncolgatasa…apt-get update
apt-get upgrade
apt-get remove
apt-get install
dpkg -i xxxxx
dpkg –purge xxxxxezek a fo parancsok, ezeket nyalazd at.
-
SzerzőBejegyzés