Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
nekem a quake1 dosemu alatt kiralyul megy 🙂
persze hang nincsquake2-t icculusos installerrel (q2cd kell hozza) felrakni baromi egyszeru, de utana mind a quake2, mind az sdlquake2 parancsra megfagy az eger de totalisan. eleg erdekes dolog, eddig nekem q2-t nemsikerult futtatni linuxon (current version:uhu1.1). mar minden trukkot kiprobaltam de nemmegy.
ut, q3 siman megy, mert megvan a linuxos valtozat.
szal ezanagyhelyzet.azert mondtam az apt-t:)
az minden fuggoseget behuz 🙂
nekem viszont sosem volt vele gaz.
keress ra libglut-ra, talan.. 🙂linuxban meg nemkilikkelgetunk
hamar nemakarsz apt hasxznalni (baromsag), akkor
dpkg -i glutverzioblabla.uhu
vilagosan leirtam sztem
crack – fileok feltorese (visszafejtese, atirasa)
hack – gepek, halozatok, mailcimek, stb „feltorese”nem osszekeverni, kedves xcut
apt-get update
apt-get install glut(az ubks cuccokat ird be a sources.list-be elobb)
http://ubk.uhulinux.hunekem megvan a fullversion:)
kiraly game.tedd futtathatova a cuccot, vagy elotte probald igy:
./uplinkha ez nemmuxik, akkor:
chmod a+x uplinkutana mehet az sh.
sok sikert
beirod, hogy vmware
wine totalcmd.exe
(neha hasznalom ace kitomoritesre, mivel a linuxos „unace” cucc meg gyerekcipoben jar)
-
SzerzőBejegyzés