killall

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,621-2,630 / 3,638
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Quake és Unreal Tournament #1894552
    killall
    Felhasználó

      nekem a quake1 dosemu alatt kiralyul megy 🙂
      persze hang nincs

      Hozzászólás: Quake és Unreal Tournament #1894550
      killall
      Felhasználó

        quake2-t icculusos installerrel (q2cd kell hozza) felrakni baromi egyszeru, de utana mind a quake2, mind az sdlquake2 parancsra megfagy az eger de totalisan. eleg erdekes dolog, eddig nekem q2-t nemsikerult futtatni linuxon (current version:uhu1.1). mar minden trukkot kiprobaltam de nemmegy.
        ut, q3 siman megy, mert megvan a linuxos valtozat.
        szal ezanagyhelyzet.

        Hozzászólás: Uplink demó Linux-on #1943562
        killall
        Felhasználó

          azert mondtam az apt-t:)
          az minden fuggoseget behuz 🙂
          nekem viszont sosem volt vele gaz.
          keress ra libglut-ra, talan.. 🙂

          Hozzászólás: Uplink demó Linux-on #1943560
          killall
          Felhasználó

            linuxban meg nemkilikkelgetunk

            hamar nemakarsz apt hasxznalni (baromsag), akkor

            dpkg -i glutverzioblabla.uhu

            Hozzászólás: Uplink demó Linux-on #1943559
            killall
            Felhasználó

              vilagosan leirtam sztem

              Hozzászólás: crackelés #1943568
              killall
              Felhasználó

                crack – fileok feltorese (visszafejtese, atirasa)
                hack – gepek, halozatok, mailcimek, stb „feltorese”

                nem osszekeverni, kedves xcut

                Hozzászólás: Uplink demó Linux-on #1943557
                killall
                Felhasználó

                  apt-get update
                  apt-get install glut

                  (az ubks cuccokat ird be a sources.list-be elobb)
                  http://ubk.uhulinux.hu

                  Hozzászólás: Uplink demó Linux-on #1943555
                  killall
                  Felhasználó

                    nekem megvan a fullversion:)
                    kiraly game.

                    tedd futtathatova a cuccot, vagy elotte probald igy:
                    ./uplink

                    ha ez nemmuxik, akkor:
                    chmod a+x uplink

                    utana mehet az sh.

                    sok sikert

                    Hozzászólás: VmWare és UHU #1916153
                    killall
                    Felhasználó

                      beirod, hogy vmware

                      Hozzászólás: .tart.bz2 – mc nem tudja kitömöríteni #1943015
                      killall
                      Felhasználó

                        wine totalcmd.exe

                        (neha hasznalom ace kitomoritesre, mivel a linuxos „unace” cucc meg gyerekcipoben jar)

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,621-2,630 / 3,638