Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
tar xvjf file.tar.bz2
utana az outputot masold be ide
most neztem a suse ftp-jet, ott bizony sz.r sincs.
nemhiaba ajanlottam neked az uhut.
a suse kezdi felvenni a m$ filozofiajat (sz.r termeket baromi dragan).
viszont azt garantalom, hogy ha felraknad az uhu-t, akkor _minden_ problemad megoldodna.
legyel okos kislany 🙂hoppa, en mar mikor megmondtam 🙂
figyelted, gege?:)ajjajj, ittmost en vagyok a hulye 🙂
nyilvan nem uhut hasznalsz 🙂akkor muszaj leszel forrasbol leforditani a cuccot, es ha hibat ir ki forditas soran, akkor az nyilvan vmi fuggoseg (hianyzo csomag).
akkor szepen rakeresel, letoltod, majd leforditod azt, amiert jajjgat, es utana ujrakezded a nagyprogram forditasat 🙂ha kezdo vagy, akkor ez egy elegge kellemetlen dolog lesz neked, ha mar csinaltal ilyet, akkor viszont tudod, hogy mirol beszelek.
bocs a sok akkor-ert ;]
kotojellel ird 🙂
aptkotojelget: apt-get
azt ird, amit leirtam, akkor nemlesz gond 🙂persze, felrakhatod:)
az uhu alaprendszer 2 gigara siman felmegy 🙂nemeza:
igen, a glut nevu csomag, de az apt behuzza aztis, mint fuggoseget, ugyhogy
apt-get update
apt-get install torcs
(termeszetesen rootkent, es a /etc/apt/sources.list fileba nefelejtsd el beirni az ubk-s sorokat,
bovebben http://ubk.uhulinux.hu )a topicinditonak csak ennyit irnek:
Biztos örül neki, hiszen november óta vár a válaszodra.
nagyon jopofa vagy, de nemertekelem a humorodat.
es szepen megkerlek, hogy fejezd be a kostolgatasomat, mert hiddel nemfogok izleni, es csak gyomorfekelyt okoznek neked. koszi 🙂//off
paca, latom sikerult vegre az avatar ;]
kiraly lett 😉checking for gcc… no
checking for cc… no
checking for cc… no
checking for cl… no
configure: error: no acceptable C compiler found in $PATH
See `config.log’ for more details.hat igen… ez elegge hiba. a gcc a fo ludas, mert nincs 🙂 (minden programot csak ennek segitsegevel tudsz „leforditani”, azaz telepithetove es futtathatova tenni)
csak csatlakozni tudok vizslahoz, amit o irt, az teljesen korrekt, probald azt.szemelyes megjegyzes:
szerintem nagyon megkonnyebbulne a dolgod, ha atternel uhulinuxra.
pofonegyszeru, ezerszer stabilabb, mint a suse, teljesen mas a szerkezete es a filozofiaja,
vegul pedig a legfontosabb erv, hogy teljesen magyar.
uhu alatt nem lenne gcc hibad, hidd el nekem.ha erdekel a dolog, akkor nezd meg az uhu lapjat:
http://www.uhulinux.hu
ha megtetszett, akkor innen letoltheted a 2 cd-image-et:
ftp://ftp.uhulinux.hu/uhu/current/uhu-lin…x-1.1.1-cd1.iso
ftp://ftp.uhulinux.hu/uhu/current/uhu-lin…x-1.1.1-cd2.isosok sikert 😉
-
SzerzőBejegyzés