killall

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,641-2,650 / 3,638
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Elmegy a hang… #1942432
    killall
    Felhasználó

      hja ;]

      orulj neki, hogy nemolyan:)
      egyebkent hasznalhatsz xine-t is, azis *****a

      Hozzászólás: Elmegy a hang… #1942430
      killall
      Felhasználó

        wmp?

        Hozzászólás: Torcs #1921085
        killall
        Felhasználó

          A képen rajta van mit mûveltem eddig de nemtom mit csináljak..
          Sejtem, hogy valaamilyen csomag hiányozhat.. 🙄
          Bocs, de nem tudom, hogy lehet képet beszúrni
          ebben is segíthetne vki…
          az[ img ]és [/ img ] közé tettem a hivatkozást, de nem mûködött…
          a html-es sem mûködött…

          http://nemeza.xw.hu/kepek/hiba.jpg

          a glut hianyzik.
          de a topicinditonak csak ennyit irnek:

          apt-get update
          apt-get install torcs

          Hozzászólás: E-mail szolgáltató #1942367
          killall
          Felhasználó

            mailbox.hu

            mostanaban kicsit gagyizik, de fenyevekkel jobb, mint a freemail, vagy a vipmail. alapbol asszem 15 mega tarhelyet kapsz, de ez akar a 2xesere is huzhato.
            pop3 szervere van, smtp nincs, de az nelegyen gond, add meg szolgaltatod smtpcimet. (nyugi, attol meg mailboxos cimmel fog elmenni a leveled 🙂 )
            nemtudom milyen levelezoprogit hasznalsz, de en csaknem masfel eve attertem az evolution-re, ami szerintem nagyonkiraly, konnyen kezelheto, ertheto, stb. ott siman beallithatsz mindent.
            (az egyik cimem nekemis mailboxos, igy batorkodtam neked ezt a tanacsot adni)

            Hozzászólás: Programok telepítése… #1941779
            killall
            Felhasználó

              🙂
              ha bemasolod ide azt a par sort, ami a hiba elott van (es termeszetesen azt a sort is, ami a hiba 🙂 ), akkor tudok szerintem konkretan is segiteni 🙂
              minden hibara van megoldas 🙂

              Hozzászólás: #1942003
              killall
              Felhasználó

                gege.. miert ideirtad ezt? 🙂 (egyebkent egyetertek veled)
                ez a topic pont egy kis szint visz a sivar helpdesk kerdesek koze imho 🙂
                megertem a kiakadasod, de ne ebben a topicban ;]

                Hozzászólás: UT2k4 Linuxon #1942301
                killall
                Felhasználó

                  mindenkepp regi driver kell, en az 1.0-4191-et ajanlom, egy eve ezt hasznalom es muxik jol (az ujak elegge bugosok, vigyazz)

                  Hozzászólás: UHU 1.1.1 + (teljes) fagyás! #1942130
                  killall
                  Felhasználó

                    hja, de mondta a srac, hogy a videokartyaja kontakthibas, szal az mondjuk elegge ludas lehet ;]
                    meg az alaplappal is zurok vannak:)
                    nekem a regi gepem volt ilyen, es csak egy teljes ujitas utan lettem nyugodt es boldog 🙂

                    Hozzászólás: Kezdõ vagy? Mert ha õ nem is, de én igen. #1941716
                    killall
                    Felhasználó

                      A Linux megtanulásáhozz minimum egy csimmpánz iq-ja szükséges.
                      Biztos vagy benne meg tudod tanulni?

                      eleg batran fogalmazol

                      Hozzászólás: UHU 1.1.1 + (teljes) fagyás! #1942128
                      killall
                      Felhasználó

                        vizsla:

                        nekem 64+256 van, ami testverek kozott is 320 🙂 (vmikor majd a kozeljovoben lesz lecserelve a 64 is 265-ra) mindenesetre ez a cucc nekem 3 eve muxik fagyas nelkul.

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,641-2,650 / 3,638