Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
ahh, mostnezem az elottemszolot, nagyon raert, es kifejtette neked, majd koszond meg ;]
mintha nem nvidiat irtal volna 🙂
na mind1. sajat rizikora szedj le linuxos drivert az nvidia.com rol, utana keress ra itt a forumon, hogy hogykell telepiteni.
sok sikert.😀
Halihó!
Van egy kis problémám!
Edigg 4 alakalommal, (két nap kétszer) lefagyott az UHU 1.1.1-em.XFce-t használtam, mind a négyszer, és mind a négy alkalommal interneteztem is, akarom mondani háromszor, mer’ a negyedik alkalommal épp a netre csatlakoztam volna.
A fagyás azt jelenti, hogy az egér és a billentyûzet is „bekrepál”, csak resetelni tudok.
Egypárszor volt már kisebb gondom is, akkor azonban az alkalmazások akadhattak össze (sok futott a háttérben).Szóval a kérdésem az, hogy mi lehet vajh’ a gond?! Hogy tudnám kideríteni!
(Adatok: PIII, 850 Mhz, 160 MB SDRAM, Savage 3, (vagy 4 -ezt sose tudom) videókaresz, alaplapi hangkártya.
Azt már észrevettem, hogy a hangkártya összeakad néhány alaklmazással. Egész pontosan, ha két alaklmazás akarná használni, akkor az egyik elszáll.
Az 1.0-ás UHU-nál egyébként ilyen gondjaim nem voltak!
Ja és a legutolsó fagyás-újraindítás után az XFce-t újra kellet raknom, mer’ egy hibaüzenet kiséretében elszállt!
csiga-biga,
(és elõre is köszi)
József
imho keves a memoriad es/vagy elavult a vgakartyad. masmiatt nem fagyhat. plane az xfce.
Rátapintottál a másik szenvedélyemre…
ok, nehogy azthidd, hogy provokalni akarlak, vagy vmi ilyesmi:)
en bizonyos dvdkkel vagyok igy, mint te a jatekokkal:)
pl a matrix, starwars, alien, stb ezeket megvettem eredetiben 🙂ez tuti GFSoldier alneven 🙂
ott az ut2k4 demo, sztem boven eleg.
egyebkentis rengeteg *****a jatek van linuxra, ami ezerszer feelingesebb az ut-nel.
sztem meg a moon-buggy is jobb (hahaha, ez viccvolt)
felreteve a trefat, imho orultseg a magyar piacra fejleszteni egy ut-szeru jatekot, mivel:
1.,ugysem adna ra senki penzt
2.,tutira nincs meg a technikai (uzleti, infrastrukturai) hatter
3.,ha megis elkeszulne, a ceg tuti csodbemenne, mivel a magyarok (koztuk enis) nemnagyon szeretnek fizetni semmiert (persze ha lenne mibol, akkor mas lenne az allas, az tuti)
4.,a linuxfelhasznalok zome nem-, vagy baromi keveset jatszik-arra meg _rengeteg_ jatek van.aki jatszani akar hasznaljon windozt. (amugy ezt nemfeltetlenul kell megfogadni ;] )
kb ennyi.
wine alatt tokeletesen fut a totalcommander, neha enis hasznalom.
telepits meg fel melle egy winzip-et, aztan linkeld bele a tc-be, ahogy kell.
igy mar tutibiztosan kifogod tudni csomizni a zip-et.remek kis essze 🙂
-
SzerzőBejegyzés