killall

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,651-2,660 / 3,638
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: UT2k4 Linuxon #1942296
    killall
    Felhasználó

      ahh, mostnezem az elottemszolot, nagyon raert, es kifejtette neked, majd koszond meg ;]

      Hozzászólás: UT2k4 Linuxon #1942295
      killall
      Felhasználó

        mintha nem nvidiat irtal volna 🙂
        na mind1. sajat rizikora szedj le linuxos drivert az nvidia.com rol, utana keress ra itt a forumon, hogy hogykell telepiteni.
        sok sikert.

        Hozzászólás: Kezdõ vagy? Mert ha õ nem is, de én igen. #1941706
        killall
        Felhasználó

          😀

          Hozzászólás: UHU 1.1.1 + (teljes) fagyás! #1942119
          killall
          Felhasználó

            Halihó!

            Van egy kis problémám!

            Edigg 4 alakalommal, (két nap kétszer) lefagyott az UHU 1.1.1-em.XFce-t használtam, mind a négyszer, és mind a négy alkalommal interneteztem is, akarom mondani háromszor, mer’ a negyedik alkalommal épp a netre csatlakoztam volna.

            A fagyás azt jelenti, hogy az egér és a billentyûzet is „bekrepál”, csak resetelni tudok.
            Egypárszor volt már kisebb gondom is, akkor azonban az alkalmazások akadhattak össze (sok futott a háttérben).

            Szóval a kérdésem az, hogy mi lehet vajh’ a gond?! Hogy tudnám kideríteni!

            (Adatok: PIII, 850 Mhz, 160 MB SDRAM, Savage 3, (vagy 4 -ezt sose tudom) videókaresz, alaplapi hangkártya.

            Azt már észrevettem, hogy a hangkártya összeakad néhány alaklmazással. Egész pontosan, ha két alaklmazás akarná használni, akkor az egyik elszáll.

            Az 1.0-ás UHU-nál egyébként ilyen gondjaim nem voltak!

            Ja és a legutolsó fagyás-újraindítás után az XFce-t újra kellet raknom, mer’ egy hibaüzenet kiséretében elszállt!

            csiga-biga,

            (és elõre is köszi)

            József

            imho keves a memoriad es/vagy elavult a vgakartyad. masmiatt nem fagyhat. plane az xfce.

            Hozzászólás: Szavazás: Játék linuxon? #1940735
            killall
            Felhasználó

              Rátapintottál a másik szenvedélyemre…

              Hozzászólás: Szavazás: Játék linuxon? #1940729
              killall
              Felhasználó

                ok, nehogy azthidd, hogy provokalni akarlak, vagy vmi ilyesmi:)
                en bizonyos dvdkkel vagyok igy, mint te a jatekokkal:)
                pl a matrix, starwars, alien, stb ezeket megvettem eredetiben 🙂

                Hozzászólás: Kezdõ vagy? Mert ha õ nem is, de én igen. #1941699
                killall
                Felhasználó

                  ez tuti GFSoldier alneven 🙂

                  Hozzászólás: Szavazás: Játék linuxon? #1940727
                  killall
                  Felhasználó

                    ott az ut2k4 demo, sztem boven eleg.
                    egyebkentis rengeteg *****a jatek van linuxra, ami ezerszer feelingesebb az ut-nel.
                    sztem meg a moon-buggy is jobb (hahaha, ez viccvolt)
                    felreteve a trefat, imho orultseg a magyar piacra fejleszteni egy ut-szeru jatekot, mivel:
                    1.,ugysem adna ra senki penzt
                    2.,tutira nincs meg a technikai (uzleti, infrastrukturai) hatter
                    3.,ha megis elkeszulne, a ceg tuti csodbemenne, mivel a magyarok (koztuk enis) nemnagyon szeretnek fizetni semmiert (persze ha lenne mibol, akkor mas lenne az allas, az tuti)
                    4.,a linuxfelhasznalok zome nem-, vagy baromi keveset jatszik-arra meg _rengeteg_ jatek van.

                    aki jatszani akar hasznaljon windozt. (amugy ezt nemfeltetlenul kell megfogadni ;] )

                    kb ennyi.

                    Hozzászólás: ZIP és UHU #1942081
                    killall
                    Felhasználó

                      wine alatt tokeletesen fut a totalcommander, neha enis hasznalom.
                      telepits meg fel melle egy winzip-et, aztan linkeld bele a tc-be, ahogy kell.
                      igy mar tutibiztosan kifogod tudni csomizni a zip-et.

                      Hozzászólás: #1941985
                      killall
                      Felhasználó

                        remek kis essze 🙂

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,651-2,660 / 3,638