killall

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,661-2,670 / 3,638
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: VIM #1941208
    killall
    Felhasználó

      hahahaha ;]
      sztem a vi kiraly ;]

      Hozzászólás: Egerek, de nem mennek #1941930
      killall
      Felhasználó

        Imputdevice-ot nemfogsz talalni, max Inputdevice-ot 🙂

        bar nyilvan vizsla felregepelt.

        Hozzászólás: Egerek, de nem mennek #1941929
        killall
        Felhasználó

          Hát ha nincsen más megoldás. 

          Mondjuk célkitûzésem, hogy 2-3 hó után, már ne legyenek ilyen problémáim. Egyébként eddig OS/2-ben dolgoztam és nincsen közöm a winfoshoz.

          akkor hallgass vizslara ;]
          nekemis volt, hogy debian alatt dist-upgrade utan atirodott az XF86Config fileban az eger vendor-a (tipus), es miutan azt visszairtam az eredetire, akkor indult el az x.
          szoval vmi hasonlo gondod lehet.

          Hozzászólás: Egerek, de nem mennek #1941925
          killall
          Felhasználó

            nos, ha tul kezdo vagy, es nemakarsz configfileokkal molyolni, akkor azt ajanlom (parasztos winfosmodszerrel, bar kezdokoromban enis eztcsinaltam), hogy mentsd ki a fontos adatokat es tedd ujra az uhut. (5 perc)
            ezt azert ajanlom, mert ha most belefognank az XF86Config file vesezesebe, akkor szvsz elmenne a kedved a linuxtol.
            (a felbontast meg egyszer lodd be telepitesnel, es tobbet ne piszkald [mindaddig, amig nem vagy kepes arra, hogy helyrehozd a hibat 🙂 ])

            Hozzászólás: xfce alatti UHU-menu #1941582
            killall
            Felhasználó

              kosz skacok, mar tegnap este atolvastam a doksit es rajottem:)
              nemnagy ordongosseg:)

              Hozzászólás: Programok telepítése… #1941777
              killall
              Felhasználó

                Igen ezek képnézegetõk, de nem tudom úgy beállítani õket, hogy, mondjuk a jobb oldalon diaképeket látok, a bal oldalon a könyvtárfát s alatta pedig az elõnézeti képet… tehát három ablakos figura kell nekem…
                pikview 0.9.1  ezt töltöttem le, tar a kiterjesztése… kibontom abban van ám minden… csak nem tudom hogy indítsam el a telepítését…

                neked a gThumb-ra van szukseged, ez pont olyan, amilyet keresel.
                keress ra google-ben, szedd le a file-t (tar.gz, vagy tar.bz2)
                csomagold ki:

                tar xvzf file.tar.gz
                tar xvjf file.tar.bz2

                utana a kicsomagolt konyvtarba lepj be, es ird be:
                ./configure
                utana
                make
                majd rootkent (su)
                make install

                a futtathato allomanyt altalaban a /usr/bin konyvtarba teszi, de mivel ez egy alapertelmezett konytar (bennevan a PATH-ban), ezert barhova beirhatod, hogy gthumb, es elindul a program.
                nos, ezek baromi alapveto dolgok, probaltam neked erthetoen leirni.
                ha megsem ertened, akkor ajanlom, hogy latogass el a http://linux.lap.hu -ra, ott messzemenokig minden „kezdo problemara” kapsz valaszt.

                sok sikert!

                u.i.: mostlatom, hogy lany vagy, igy megegy siker-loketet adok neked ;]

                Hozzászólás: xfce alatti UHU-menu #1941577
                killall
                Felhasználó

                  nagyon vicces.. namindegy, megkeresem akkor en magam

                  Hozzászólás: xfce alatti UHU-menu #1941575
                  killall
                  Felhasználó

                    pls egy linket..:)
                    tudom, hogy mindent lehet, de sokat kell keresgelni ;]

                    Hozzászólás: VmWare + UHU 1.1 #1941514
                    killall
                    Felhasználó

                      Hasonló problémám nekem is volt.

                      Hozzászólás: dreamweaver #1941318
                      killall
                      Felhasználó

                        vmware-rel.

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,661-2,670 / 3,638