killall Adatlap Indított témakörök Hozzászólások Hozzászólások 10 bejegyzés megtekintése - 2,671-2,680 / 3,638 ← 1 2 3 … 267 268 269 … 362 363 364 → Szerző Bejegyzés 2004-05-05-12:32 Hozzászólás: maya 4.0 rpm telepitese #1941288 killallFelhasználó probaltam… de az rpm-es verzio az mar alapbol nemmegy, mert az uhu a dpkg-ra epul. 2004-05-05-12:23 Hozzászólás: maya 4.0 rpm telepitese #1941286 killallFelhasználó tudom mirol beszelsz, ez egy vmelyik p2p progirol leszedett maya rpm. uhu alatt felejtsd el. meg ugy egyaltalan az rpm-et is. 2004-05-05-12:10 Hozzászólás: Csevegõ progi #1941264 killallFelhasználó HI! csevegni kellene XP-s ismerõsökkel (skype-ot használnak) Fel lehet venni velük a kapcsolatot pl. kadu-val vagy valamilyen ICQ-szerûséggel? köszi üdv. Ja ha kde-t használsi Licq, ha mást akarsz akkor meg a Gaim. gaim.sourceforge.net http://www.licq.org csak qtlib-ek kellenek neki, kde nem. en pl xfce alatt hasznalom az licq-t. (persze tagadhatatlan a kde-licq kettos ;]) 2004-05-04-22:21 Hozzászólás: nVIDIA driver telepítés #1939641 killallFelhasználó 1.0-4191 -es regi verziot probaljatok. ez meg 2 tar.gz, nem egy .run file, es kisem kell lepni x-bol. en csaknem egyeve ezt hasznalom, es tokeletes. 2004-05-04-22:03 Hozzászólás: VIM #1941202 killallFelhasználó egy elvetemult hozzaszolasat olvashattak, kedves kollegak ;] 2004-05-04-21:38 Hozzászólás: adsl nics kapcsolat #1941213 killallFelhasználó egy outputot bemasolhatnal ide 2004-05-04-21:35 Hozzászólás: 9.1 livecd-iso miért nem indul?? #1940071 killallFelhasználó 2004-05-04-21:32 Hozzászólás: adsl nics kapcsolat #1941211 killallFelhasználó rossz url-t irtal be ;] 2004-05-04-21:28 Hozzászólás: Win4Lin frissitôse UHU 1.1.1 alatt #1941076 killallFelhasználó szvsz hasznalj vmware-t. _sokkal_ jobb. 2004-05-04-21:22 Hozzászólás: VIM #1941200 killallFelhasználó :write :q Szerző Bejegyzés 10 bejegyzés megtekintése - 2,671-2,680 / 3,638 ← 1 2 3 … 267 268 269 … 362 363 364 →