killall

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,701-2,710 / 3,638
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Miért fogok Linuxról Windowsra váltani. #1939215
    killall
    Felhasználó

      De nem kellene ez itt a végére 🙁 nemáááááááá eddig egész türhetõ volt 🙁

      sztem meg fajulni fog, de en elvezem ;]]

      Hozzászólás: Miért fogok Linuxról Windowsra váltani. #1939214
      killall
      Felhasználó

        gfs: en levettem rolad a kezem, engem ne osztogasson egy 15 eves kisgyerek.

        talan ha segitsegnek venned az itteni dolgokat, es nem sertesnek, az jo lenne.

        de tudod, engem mar kurvara nemerdekel, hogy mit hasznalsz, felolem akar win31-tol 2003 serverig feltelepitheted az egesz arzenalt.
        tudod meg a vegen orulok is, hogy nem leszel linuxos.
        a nagy html tudasoddal (haha) meg szolj tassadarnak es miutan leregeltetek a windowsforum.hu-t, ird meg az engine-t, csinald meg a lapot es kezdjetek toborozni az embereket.
        komolyan nemertem hogy az ilyenek mit keresnek itt.. semmi szukseg rad, menj isten hirevel, szeva, bye, gudnajt, stb.

        (akik dul durvanak tartjak ezt a stilust, azoktol sorry, de ezvan)

        Szánalmas vagy…

        A többiektõl kérdezzem: megsértettem valakit?

        mar megint nemosztottam lapot, kiskancso ;] (haha)

        kulonbenis, minden, amit rammondasz, az tevagy bebeee (hahahaha)

        Hozzászólás: Office 2003 vs. OpenOffice.Org #1939889
        killall
        Felhasználó

          mar a cim alapjan is 0:1 ;]

          Hozzászólás: Miért fogok Linuxról Windowsra váltani. #1939209
          killall
          Felhasználó

            gfs: en levettem rolad a kezem, engem ne osztogasson egy 15 eves kisgyerek.

            talan ha segitsegnek venned az itteni dolgokat, es nem sertesnek, az jo lenne.

            de tudod, engem mar kurvara nemerdekel, hogy mit hasznalsz, felolem akar win31-tol 2003 serverig feltelepitheted az egesz arzenalt.
            tudod meg a vegen orulok is, hogy nem leszel linuxos.
            a nagy html tudasoddal (haha) meg szolj tassadarnak es miutan leregeltetek a windowsforum.hu-t, ird meg az engine-t, csinald meg a lapot es kezdjetek toborozni az embereket.
            komolyan nemertem hogy az ilyenek mit keresnek itt.. semmi szukseg rad, menj isten hirevel, szeva, bye, gudnajt, stb.

            (akik dul durvanak tartjak ezt a stilust, azoktol sorry, de ezvan)

            Hozzászólás: Miért fogok Linuxról Windowsra váltani. #1939199
            killall
            Felhasználó

              ja, megvmi:

              az uhunal jobb (ertem itt egyszerubb, kompaktabb, joszinvonalubb, stb) linuxot ugysem fogsz talalni. egy szaros webcam miatt meg ne terj at winfosra, mert nevetseges ;]
              inkabb olvasd el meg 5x, azt a hosszu monologomat;]

              na csao

              Hozzászólás: Miért fogok Linuxról Windowsra váltani. #1939198
              killall
              Felhasználó

                gfs: kb 2 hetet adok az xp-dnek ;]

                egyebkent tobbre mennel a vmware-rel, nem kenne restartolni..erted..
                vigyazz, a sotet oldal simabb, konnyebben jarhato…

                na bye

                Hozzászólás: Precíz hangrögzítõ, szerkesztõ program #1939322
                killall
                Felhasználó

                  Audacityben kivállóan lehet a sávokat pakolgatni + felvenni is nagyon jól tud.

                  a nagyon jol helyett en azt irnam, hogy ritkaszarul…

                  Hozzászólás: Miért fogok Linuxról Windowsra váltani. #1939164
                  killall
                  Felhasználó

                    ahh, nemondjatok, hogy nem voltam kulturalt ;]

                    Hozzászólás: Miért fogok Linuxról Windowsra váltani. #1939159
                    killall
                    Felhasználó

                      tassadar:

                      1., hozzad ki szolt?

                      2., ez linuxforum, nem winfosforum, ugyhogy ne vard tolem, hogy eljenezni fogom azt a szemetet.

                      3., hogy tisztan lass, ajanlok neked egy jo kis access violation-t.

                      4., meg mielott megvadolnal, hogy szemelyeskedek es fikazlak teged meg a kedves oprendszeredet, nezz mar magadba es gondolkodj el azon, hogy mit csinalsz te itt joideje

                      5., felesleges valaszolnod, okoskodnod, stb. tudjuk, hogy ki vagy

                      6., a velemenyedre meg magasrol sz@rok

                      Hozzászólás: Miért fogok Linuxról Windowsra váltani. #1939156
                      killall
                      Felhasználó

                        nah orommel tudatom veletek, hogy felebredtem teli almombol, ugyhogy heveny egyszeruseggel reflektalnek erre a problemara (!)

                        gfs, hozzad szolok:

                        eloszoris mar reg jartam itt a linuxforumban, igaz neha neha beneztem, de kb mar 4 honapja hanyagollak titeket.
                        szal most idejottem, es a fooldalon egybol mintha vmi uvegcserep ment volna a szemebe, aszittem rosszul latok ;]
                        aztan elolvastam megegyszer a topic cimet, es sajnalattal vettem eszre, hogy sem a monitorom nem robbant fel, sem az ablak nem tort be, ergo uvegcserepnek hire hamva nem volt.

                        na mind1, ez csak egy gyenge poen akart lenni. a lenyeget egyebkent mar leirta itt vki, bar rejtve, es nem tert ra ki eleg reszletesen.
                        szoval neked egy virtual pc-re van szukseged. gondolom mar hallottal a VMWARE-rol (amit itt a topicban 2 szer olvastam, mind2x blaci „ujjabol”).
                        ez a cuccos arra jo, hogy emulalni tud egy teljes pc-t.
                        tehat: te most egy gondatlansagbol elkovetett felindulas es velemenyosszegzes miatt torlod a linuxodat es windozt teszel fel helyette.
                        ez mind szep es jo addig, amig ra nem unsz (ezt irta mar vki elottem). mert nemhiaba linux a linux, itt buheralni kell, folyton ideoda nezegetni, scriptelni, etc.
                        windozban mit csinalhatsz? vadull kattingathatod a start menut es pasztazhatsz az abbol legordulo menukben. ez ugy kb max fel oraig le is tudja kotni az embert.
                        utana mit csinalsz? xp alatt nyitsz egy fake-dos shellt ;]
                        probalod az alapveto dos-parancsokat. huha dejo. eszreveszed, hogy meg a jo oreg tree parancsot is tudja. ezaztan a kiraly.
                        utana probalsz vmi gagyi legegyszerubb dosos jatekot futtatni. hoppa! ez mar nemmegy!
                        na vajon miert?
                        szoval mar egy kicsit le is tudod kotni magad az Oh Nagy Windoz alatt is.
                        persze gondolom ekozben netezel, es mint sejtem ferfi mivoltod reven „veletlenul betevedsz” egy meztelen nenikkel teli oldalra. 2 perc alatt megunod, mert mar tul sok a jobol. utana „elmaszol” arrol az oldalrol, de hoppa, kisvartatva a semmibol elbukkan egy meztelen neni!!
                        felcsillan a szemed, hogy wow ez kiraly! par ora mulva viszont megunod az x felbukkano meztelen nenit, es mar annyira szeretnel egy mc-t nyitni, hogy szinte remegsz.

                        NOS…

                        most ternek vissza a legelso gondolathoz.
                        lenyegretoro es rovid leszek: rakj fel egy vmware-t, telepits fel bele egy xp-t (igy egy full xp-s pc-t kapsz, minden extrajaval egyutt).
                        ennek csak elonye es egy kis hatranya van.
                        elonye:
                        -nem fertozod meg a geped egy „igazi” winfossal
                        -a winfos minden lehetoseget kihasznalhatod
                        -barmikor, amikor megunod, egyszeruen lerakod „talcara”, ill ha nagy winfosimado vagy, akkor egyszeruen kirakod fullscreenre es olyan, mintha csak windoz lenne a gepeden
                        -ha osszefossa magat, akkor nem kell az egesz gepet „ujrahuzni”
                        -Linuxos gepen futtatsz „ablakban ablakot”

                        egy hatranya:
                        -lassabb, mint az „igazi”, bar neha eszrevehetetlenul. nehany dologban viszont gyorsabb (ez nem hatrany, haha)

                        szoval remelem erted, BARMILYEN altalad kedvelt windoz alkalmazast hasznalhatsz linux alatt (m$ office, quark, photoshop, autocad, stbstb)

                        ennyi a teendod: apt-get install vmware
                        utana egy picit bekonfigolod (gondolom fog menni), berakod a winsuxx cd-t es feltelepited.
                        persze elotte kell egy serial kod is hozza, ha nagyon szepen megkersz privatban, akkor adok egyet. ;]

                        remelem es bizom benne, hogy meg nem gyalultad le az uhut, vagy ha igen, akkor kedvet csinaltam neked ahhoz, hogy ujra felrakd.

                        udv: killall

                        p.s.:

                        csak a teljesseg igenye nelkul leirok par programot, amiket en hasznalok linux alatt, es amikkel tokeletesen tudok boldogulni m$ nelkul.:

                        rendszer: uhu 1.1
                        graf. felulet: xfce
                        konzol: aterm
                        bongeszo: mozilla
                        icq, msn: licq, amsn
                        irc: xchat
                        ftpkliens: gFTP
                        dckliens: dcgui-qt (latod, ez qt hasznal es en nem hasznalok kde-t, ajjajj)
                        p2p filecserelo: mldonkey
                        grafika: gimp
                        video: mindenhez mplayer, dvdhez xine a menu miatt
                        zene: xmms
                        cdiras: xcdroast, k3b (mikor mihez van kedvem, bar mar nemnagyon irok cd-t ;] )
                        programozas: kylix3
                        virualpc: vmware workstation (igen nekem is van, benne egy ikszpevel, bar keveset hasznalom)
                        jatek: dosemu, vice (no comment ;])
                        szovegszerkeszto: gvim POWAA ;]

                        na hosszu lere ersztettem magam, remelem segitettem. sok sikert!
                        es ne felejtsd el: a pingvin orok! (jelenesetben a bagoly ;] )

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,701-2,710 / 3,638