killall

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,691-2,700 / 3,638
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: X86 leállás hiba #1939936
    killall
    Felhasználó

      csao host ;]

      na sztem azt kene csinalnod, amit en csinaltam 🙂
      leszeded az 1.0-4191 tipusu regebbi nvidia drivert, ez 2 file, egy nvidia-kernel tar.gz es egy nvidia-glx tar.gz.
      utana ertelemszeruen kicsomagolod mind2-t, es eloszor a kernel reszt installalod egy make paranccsal. ha ez sikeres, akkor a glx reszt ugyanigy make-kel.
      utana modprobe nvidia (ez betolti a modult) es a /etc/X11/XF86Config-ban kikommentezed a load dri-t, vmint atirod az nv-t nvidiara.
      celszeru a /etc/rc.boot konyvtarban levo „12-detect” file-t megeditalnod, es a vegere beirni, hogy modprobe nvidia.
      utana reboot, es szvsz muxeni fog.
      sok sikert ;]

      Hozzászólás: Linux partíció törlése #1940033
      killall
      Felhasználó

        ha megsem gyalulna a winfos defaultbol az mbr-t (amit ketlek), akkor ittvan ra 2 lehetoseg:

        linuxbol: (rootkent)

        dd if=/dev/zero of=/dev/hda1 bs=512 count=1

        winfosbol:

        beraksz egy mondjuk win98 bootfloppyt (megtalalhato a http://www.bootdisk.com -on), es utana kiadod a parancsot:

        fdisk /mbr

        Hozzászólás: XMMS vbr-es mp3-as számnál ne szól #1940397
        killall
        Felhasználó

          nekem szolnak a vbr-es mp3-ak is.
          codecet felejtsd el, ez linux ;]
          probald meg azokat a cd-ket megegyszer legrabbelni, „grip” segitsegevel linux alatt.

          killall
          Felhasználó

            na akkor halljunk egy felprofit is, haha.
            en mindent konzol alol csinalok, csak persze nehany olyan dolgot nem, amihez x kell. persze baromira lusta vagyok, ezert csak konzolt nem birnek hasznalni.
            viszont nem a legcsilivilibb x-et hasznalom, tehat nem kde, nem gnome, hanem xfce.
            alatta pedig aterm-et hasznalok konzolnak. neha 4-5 aterm is megvan nyitva egyszerre, attol fuggoen, hogy mimindent csinalok eppen (links, bitchx, mc, apt-get, szerkesztgetes, blabla).
            a menuben en nemnagyon szoktam bogaraszni, mert max 10 grafikus programot hasznalok, amiket kiraktam ikonban az xfce panelra.
            szoval nekem igy tokeletes a linux ;]

            Hozzászólás: 2.6.x es vmware #1940355
            killall
            Felhasználó

              az any-any vajon a kernelverziora es a vmware-verziora ertendo?

              mivel 3 any-any van, 61, 62 es 63. gondolom ez a 2.6.1, 2.6.2, 2.6.3-at jelentik…

              Hozzászólás: 2.6.x es vmware #1940353
              killall
              Felhasználó

                *****a, ma raktam fel a 2.6.5-ot 🙂

                Hozzászólás: 2.6.x es vmware #1940351
                killall
                Felhasználó

                  ahh, koszi, akkor nyilvan a kovetkezo stable mar tamogatja ;] addig meg nemhasznalok vmware-t, megvagyok nelkule 🙂

                  Hozzászólás: Miért fogok Linuxról Windowsra váltani. #1939234
                  killall
                  Felhasználó

                    ha mar stilusrol van szo, akkor kerlek megegyszer olvasd vegig az egeszet, buzgon jegyzetelve, majdpedig annak tarts szentbeszedet, aki megerdemli.

                    gege: sajnalom

                    reszemrol befejeztem ezt a topicot most.

                    Hozzászólás: Miért fogok Linuxról Windowsra váltani. #1939228
                    killall
                    Felhasználó

                      hahahaha 🙂 🙂

                      latod, ezen rohogok:)
                      ami pedig a kommunista jelzot illeti, epp az elobb gondoltam, hogy te 30 ev mulva siman elmehetnel medgyessy 2-nek. ;]

                      „na bye”

                      es megeccer hahahahahahahaha

                      Hozzászólás: Miért fogok Linuxról Windowsra váltani. #1939224
                      killall
                      Felhasználó

                        kissipos:

                        jo, hat erted, nemkell a kozosseghez tartozni, mehetsz gfs utan ;]
                        talan ha kicsit reszletesebben vegigolvasnad a topicot, akkor rajonnel dolgokra.
                        de, mint egyesek, igy te sem tudod ezt megtenni, csak sertodgetni, hogy mas a pici lelkedbe tipor.
                        tudod mit? en telleg baromira elvezem ezt, es mar direkt irok ilyen hangnemben, hogy a hozzad hasonlokon tudjak rohogni.
                        erted, akinek nem inge, stb ;]
                        ha megnezed a hozzaszolasaim szamat, akkor lathatod, hogy nem herevakargatassal lett az annyi, hanem en tenyleg segitek mindenkinek, aki raszorul.
                        gfs-nek is segitettem, erre kiosztott. most felesleges nem akarok elmenni offtopicba, meg flame-be (bar mar ez az egesz az, szal 8 ), de egy 15 eves ne osztogasson, mert odamegyek es adok neki egy fulest. raadasul azutan osztogat, hogy en regenytirok neki, mert lattam benne fantaziat.
                        de amint mar leirtam korabban, mar leszarom, hogy mit csinal, sot ezt a felesleges topicot is.

                        (krix, zard mar le ezt a temat, ha van ra modod)

                        bye

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,691-2,700 / 3,638