killall

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,711-2,720 / 3,638
  • Szerző
    Bejegyzés
  • killall
    Felhasználó

      hat az ntfs es a linux sztorija az hosszu.. ;]
      kicsit keresgelj ra a temara, es akkor nem fogsz csodalkozni ;]

      Hozzászólás: Elment a hang!!! #1915222
      killall
      Felhasználó

        rootkent:

        ~# fuser -k /dev/dsp

        Hozzászólás: Mplayer DVD menü #1936378
        killall
        Felhasználó

          apt-get install xine

          Hozzászólás: mplayer bealltiasa standard lejatszonak #1931734
          killall
          Felhasználó

            azt javaslom neked, hogy hasznalj 1.1 alatt vmi kisebb wm-et…
            regota tudjuk, hogy ugyan a rendszer stabil, de mivel beleraktask a kde 3.2-t, igy annak a tokeletesitesere mar nem maradt ido.
            ezert is huzodott ennyi ideig a final kiadasa.
            paca jol megfogalmazta, k****-ra bugos joszag ez a kde…
            en imho egy eletre kiabrandultam belole.
            amit tudok ajanlani: xfce, vagy enlightenment… esetleg windowmaker (vagy a masik NAGY, a gnome)

            Hozzászólás: Egy-két kérdés (UHU 1.1) #1931738
            killall
            Felhasználó

              apt-get install enlightenment
              startx enlightenment

              ennel nincs jobb!!

              Hozzászólás: UHU-Linux 1.1.1 Office (Kamion) FINAL Version #1924864
              killall
              Felhasználó

                nem nehez FreeBSD-t telepiteni:)
                hasonlo a debianhoz:)
                azisjo, ezisjo:)
                oruljunk, hogy nem a szar majkrofossal szopunk:)

                1.1 rulz ;]

                Hozzászólás: A Kamion elgazolt… #1931426
                killall
                Felhasználó

                  Na, a sambat belöttem, de a mountolas, mint olyan mar nem lehetseges, tehat hagyom is a fenebe, es skripttel mountolok!  😆 
                  Vki tudja, hogyan kell a boot kepet megvaltoztátni? Az a progi, amit feljebb irtak, mire jo, es hogyan kell hasznalnik???? 😆 
                  Masnal is elöferdül, hogy fagy a KDE?

                  3 evig kdeztem, de a kamionban levo annyira bugos, hogy hagytam magam elcsabulni mas
                  wm-ek altal:)
                  eloszor az xfce-t probaltam (asszem ez all a legkozelebb a kde/gnome-szeru nagy wm-ekhez.
                  de ezis tul szokvanyos volt:)
                  utana poenbol apt-get install enlightenment:)
                  ezt mar 1.0 alatt egyszer lattam, de akkor nagyon nem jott be, most viszont baromira megvagyok vele elegedve!
                  kurvajol nez ki, iszonyat dizajnos, megis kicsi es aranylag konnyen hasznalhato ;]
                  majd ha enlightenment-guru leszek par het mulva akkor nyitok egy topicot, mert kivancsi vagyok hanyan hasznaljatok meg 🙂
                  szal summazva a dolgot: pomm, ne ragadj le a nagy wm-eknel, a kicsik szvsz sokkal jobbak ;]

                  bye

                  Hozzászólás: UHU 1.1 [ kamion ] #1931091
                  killall
                  Felhasználó

                    juhhhhhhhuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
                    😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

                    ________________________________________________
                    (irc.extra.hu vagy irc.elte.hu vagy hub.irc.hu
                    #uhulinux csati!!
                    gyertek nepek ;] )

                    Hozzászólás: Mldonkey #1929691
                    killall
                    Felhasználó

                      nem kell feltetlenul megosztani 🙂

                      Hozzászólás: Audiograbber kerestetik #1926646
                      killall
                      Felhasználó

                        grip rulz

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,711-2,720 / 3,638