Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
hat az ntfs es a linux sztorija az hosszu.. ;]
kicsit keresgelj ra a temara, es akkor nem fogsz csodalkozni ;]rootkent:
~# fuser -k /dev/dsp
apt-get install xine
azt javaslom neked, hogy hasznalj 1.1 alatt vmi kisebb wm-et…
regota tudjuk, hogy ugyan a rendszer stabil, de mivel beleraktask a kde 3.2-t, igy annak a tokeletesitesere mar nem maradt ido.
ezert is huzodott ennyi ideig a final kiadasa.
paca jol megfogalmazta, k****-ra bugos joszag ez a kde…
en imho egy eletre kiabrandultam belole.
amit tudok ajanlani: xfce, vagy enlightenment… esetleg windowmaker (vagy a masik NAGY, a gnome)apt-get install enlightenment
startx enlightenmentennel nincs jobb!!
nem nehez FreeBSD-t telepiteni:)
hasonlo a debianhoz:)
azisjo, ezisjo:)
oruljunk, hogy nem a szar majkrofossal szopunk:)1.1 rulz ;]
Na, a sambat belöttem, de a mountolas, mint olyan mar nem lehetseges, tehat hagyom is a fenebe, es skripttel mountolok! 😆
Vki tudja, hogyan kell a boot kepet megvaltoztátni? Az a progi, amit feljebb irtak, mire jo, es hogyan kell hasznalnik???? 😆
Masnal is elöferdül, hogy fagy a KDE?3 evig kdeztem, de a kamionban levo annyira bugos, hogy hagytam magam elcsabulni mas
wm-ek altal:)
eloszor az xfce-t probaltam (asszem ez all a legkozelebb a kde/gnome-szeru nagy wm-ekhez.
de ezis tul szokvanyos volt:)
utana poenbol apt-get install enlightenment:)
ezt mar 1.0 alatt egyszer lattam, de akkor nagyon nem jott be, most viszont baromira megvagyok vele elegedve!
kurvajol nez ki, iszonyat dizajnos, megis kicsi es aranylag konnyen hasznalhato ;]
majd ha enlightenment-guru leszek par het mulva akkor nyitok egy topicot, mert kivancsi vagyok hanyan hasznaljatok meg 🙂
szal summazva a dolgot: pomm, ne ragadj le a nagy wm-eknel, a kicsik szvsz sokkal jobbak ;]bye
juhhhhhhhuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀________________________________________________
(irc.extra.hu vagy irc.elte.hu vagy hub.irc.hu
#uhulinux csati!!
gyertek nepek ;] )nem kell feltetlenul megosztani 🙂
grip rulz
-
SzerzőBejegyzés