Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
miertne tudnad?
en meg mindig az mldonkey-t ajanlom, de te nyugodtan szivjal tovabb a limewire-el 🙂
tassa, te nem valtozol 🙂
hihihi de regi topic. azert annyit hozzafuznek, hogy a http://www.mplayerhq.hu -n talalhato doksi is kitunoen hasznalhato az installhoz 🙂
a main kerdesre valaszolva: nvida.
hogy miert? mert nekem egy tobb, mint 3 eves riva tnt2-m van, es eddig minden linux-szal kifogastalanul ment (3d is). az atit meg nem ismerem. ;]sztem vegyel egy zoom, vagy egy korg pedalt 🙂
fejet hajtok a linux elott, de meg sajnos a felvetel is hadilabon all alatta…
bar van nehany igeretes progiSziasztok
Vettem ezt a kártyát.
Minden OK felment a telepítés és még mükszik is. 😀
Azaz hogy müködött , mert én baromarcú bementem az UHU Control centerbe és meglepõdve láttam hogy ott még a régi kártyám beállításai vannak.uhu vs. debian: latom nem ertetted meg, amit leirtam, de mind1. egyebkent a kerdesedre mar valaszolt blaci.
sztem ne folytasd, mert rossz vege lesz.
egyebkent ha regebben telepitettel mar debiant, akkor mire fol ez a nagy dobbenet? vagy ilyen rossz a memoriad?padi: a linuxforumot az uhu fejlesztok nem olvassak (sajnos), ezert amit ide irtal, postold el a [email protected] -ra.
GFSoldier: errol a problemarol mar volt szo a forumon, emlekszem ra. keress ra.
-
SzerzőBejegyzés