killall

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,721-2,730 / 3,638
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: KDE menü #1926408
    killall
    Felhasználó

      miertne tudnad?

      Hozzászólás: Java gond #1926400
      killall
      Felhasználó

        en meg mindig az mldonkey-t ajanlom, de te nyugodtan szivjal tovabb a limewire-el 🙂

        Hozzászólás: a linuxforum szerver mikor lesz mar jo?? #1926360
        killall
        Felhasználó

          tassa, te nem valtozol 🙂

          Hozzászólás: mplayer telepítés #1914686
          killall
          Felhasználó

            hihihi de regi topic. azert annyit hozzafuznek, hogy a http://www.mplayerhq.hu -n talalhato doksi is kitunoen hasznalhato az installhoz 🙂

            killall
            Felhasználó

              a main kerdesre valaszolva: nvida.
              hogy miert? mert nekem egy tobb, mint 3 eves riva tnt2-m van, es eddig minden linux-szal kifogastalanul ment (3d is). az atit meg nem ismerem. ;]

              Hozzászólás: gitárhoz multieffekt #1926293
              killall
              Felhasználó

                sztem vegyel egy zoom, vagy egy korg pedalt 🙂
                fejet hajtok a linux elott, de meg sajnos a felvetel is hadilabon all alatta…
                bar van nehany igeretes progi

                http://www.linuxsound.org

                Hozzászólás: NVIDIA Geforce 4 #1926314
                killall
                Felhasználó

                  Sziasztok

                  Vettem ezt a kártyát.
                  Minden OK felment a telepítés és még mükszik is. 😀  
                  Azaz hogy müködött , mert én baromarcú bementem az UHU Control centerbe és meglepõdve láttam hogy ott még a régi kártyám beállításai vannak.

                  Hozzászólás: Debian vs Uhu #1925947
                  killall
                  Felhasználó

                    uhu vs. debian: latom nem ertetted meg, amit leirtam, de mind1. egyebkent a kerdesedre mar valaszolt blaci.

                    Hozzászólás: Debian vs Uhu #1925946
                    killall
                    Felhasználó

                      sztem ne folytasd, mert rossz vege lesz.
                      egyebkent ha regebben telepitettel mar debiant, akkor mire fol ez a nagy dobbenet? vagy ilyen rossz a memoriad?

                      Hozzászólás: Uhu-Linux 1.1 rc3 (Xmas) #1925679
                      killall
                      Felhasználó

                        padi: a linuxforumot az uhu fejlesztok nem olvassak (sajnos), ezert amit ide irtal, postold el a [email protected] -ra.

                        GFSoldier: errol a problemarol mar volt szo a forumon, emlekszem ra. keress ra.

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,721-2,730 / 3,638