killall

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,741-2,750 / 3,638
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: második partíció hol van? #1925752
    killall
    Felhasználó

      /mnt alatt mik vannak?
      masold mar be ide…

      Hozzászólás: X #1925487
      killall
      Felhasználó

        modprobe NVidia
        (remélem igy irják a kernel modul nevét..)
        mit mond?? mi a hibaüzenet?
        depmod -a
        (bár ezt elvileg a telepítõ lefuttatja neked… de hátha)

        magatol beforditja, nemkell modprobe..
        egyebkent modprobe nvidia

        Hozzászólás: X #1925486
        killall
        Felhasználó

          egy uj kernel sosem art, batran allj neki!
          egy csomoszor targyaltuk mar itt a kernelforditast, keress ra.
          olvasd vegig az osszeset, utana http://ftp.kernel.org -rol szedd le a 2.4.22-est es forditsd le.
          utana mar nem lesz gond az nvidia-val, bar nekem szuz uhura is siman felment a driver…

          Hozzászólás: #1910169
          killall
          Felhasználó

            Mit gondoltok, akkor menne, ha frissítenám a kernelt?
            A jelenlegi rendszerverzió (KDE vezérlõközpont szerint): 2.4.20-21.1

            Hozzászólás: SB Live! ??Probléma #1925840
            killall
            Felhasználó

              probald meg direktbe forditani, ne modulba

              Hozzászólás: Uhu-Linux 1.1 rc3 (Xmas) #1925658
              killall
              Felhasználó

                jojjon mar a stable!

                Hozzászólás: Mplayer??? #1925634
                killall
                Felhasználó

                  minek ennyi kerdojel?
                  suketek vagy idegesek vagytok?

                  Hozzászólás: debian telepítés #1925319
                  killall
                  Felhasználó

                    fel ev alatt siman megtanulod az alapokat uhun, aztan van masfel eved meg debianozni 🙂
                    de hat a te dontesed, en szoltam elore 🙂

                    Hozzászólás: debian telepítés #1925317
                    killall
                    Felhasználó

                      raadasul (majdnem) teljesen magyar, ami sztem egy kezdonek nagy segitseg.
                      jo a dokumentacioja, vannak kulonbozo levlistai. emellett a telepitest a leglamabb is el tudja kovetni (nem ugy, mint en a debiant amit, 3 evnyi linuxos multtal is 10x telepitettem, mert vmit mindig elcsesztem :)), fel ora sincs az egesz procedura es elegge szajbaragos (es termeszetesen full grafikus).
                      ha nem gyoztelek meg, akkor bennem van a hiba.
                      esetleg, aki nem ert velem egyet, az szoljon 🙂

                      Hozzászólás: debian telepítés #1925316
                      killall
                      Felhasználó

                        elso linuxnak ajanlanam az uhut.
                        a telepitorendszere olyan, mint a debian-e. (apt)
                        megis, azonnal telepites utan minden megy, amit most kezdokent debiannal verejtekes munkaval, es minimum 50 linuxforum topic-kal tudnal csak beizzitani.
                        komolyan fogadd meg a tanacsomat, hogy ha alapparancsokkal nem vagy tisztaban, akkor valaszd az uhut, mert az teljesen grafikus es nem fogja elvenni a kedved a linuxtol.
                        egyebkent, hogy a kerdesedre valaszoljak: startx

                        bye

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,741-2,750 / 3,638