killall

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,751-2,760 / 3,638
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: gnome apt-get #1924963
    killall
    Felhasználó

      szoval 🙂

      „1. szabadulj meg a kulso csomagoktol, mert fuggosegi problemakat okozhatnak: a sources.listben #-elj mindent az adott kulso forras kivetelevel, majd update, synapticcal megnezed az installed reszt es aminek van latest versionja (vagy availible? mindenestre nem installed) azokat leszeded; ezutan torlod a csomagforras cimet es johet a kovetkezo; ezzel egyesevel megszabadulsz az osszes nemhivatalos csomagtol, majd a konfigjaiktol: dpkg -l | grep „rc” es az rc kezdetu sorokat dpkg –purgeolod (asszem csak a 0.4-es synapticben van residual config + remove including configuration ennek a megkonnyitesere);
      (ha a kdet is le kell szedni akkor ne az alatt vegezd ezt el);”

      a kulso csomagon azt erted, amit nem apt-vel raktam fel?
      a sources.list-ben mit ertesz adott forras alatt?
      synapticban aminek van latest versionje: leszedni annyit tesz, hogy uninstall, vagy install? mert mind2 lehet 🙂
      na ennyi, ami nem tiszta 🙂
      bocs de keso van mar, aludni kene ;]
      es koszi a segitseget 🙂

      Hozzászólás: configure problem #1925456
      killall
      Felhasználó

        en a woodyrol sid-re valo atteresre gondoltam, nem a qt-re 🙂

        Hozzászólás: debian telepítés #1925313
        killall
        Felhasználó

          md5sum-mal ellenorizted a cd-t, hogy jo-e?

          Hozzászólás: rc.boot ? #1925515
          killall
          Felhasználó

            /etc/init.d-be berakod a scriptet, utana /etc/runlevel.conf -ba beszerkeszted. ha az nem egyertelmu, hogy hogy kell, akkor szolj.

            Hozzászólás: hang hiba #1925464
            killall
            Felhasználó

              ez nem tiszta nekem…

              Hozzászólás: configure problem #1925454
              killall
              Felhasználó

                gondolatban mar felkeszultem 🙂
                namost, mint kevesebb, mint 1 honapos deb juzer, majd igenybe fogom venni egy kicsit bovebben a segitsegedet, ha nem nagy gond.
                multkor ugyan leirtad, hogy mit csinaljak, de az igazat megvallva nem volt teljesen vilagos.
                ha nem gond, vmikor megkereslek icq-n.

                Hozzászólás: hang hiba #1925462
                killall
                Felhasználó

                  fortemedia fm801-em van… fingomsincs, hogy hardveres vagy szoftveres -e, de mar jo regi, tobb, mint 3 eves…
                  majd vmikor lecserelem 🙂
                  egyebkent a parancs, amit irtal mit sem valtoztatott sajna…

                  Hozzászólás: hang #1925506
                  killall
                  Felhasználó

                    oss az alapbol van asszem, mivel kernelmodul.
                    ha tamogatja a kernel a hangkartyadat, akkor van oss.
                    alsa-t le kell tolteni.
                    remelem nem mondtam hulyeseget, de en kernelforditasnal lattam az oss tamogatast, mint modult.

                    Hozzászólás: rc.boot ? #1925513
                    killall
                    Felhasználó

                      a /etc/init.d -be rakd a file-t, utana az:

                      update-rc.d paranccsal tudod berakni az rcx.d konyvtarakba.

                      man update-rc.d

                      Hozzászólás: hang hiba #1925460
                      killall
                      Felhasználó

                        nincs alsa-m. anelkul kell megoldani.

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,751-2,760 / 3,638