Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
szoval 🙂
„1. szabadulj meg a kulso csomagoktol, mert fuggosegi problemakat okozhatnak: a sources.listben #-elj mindent az adott kulso forras kivetelevel, majd update, synapticcal megnezed az installed reszt es aminek van latest versionja (vagy availible? mindenestre nem installed) azokat leszeded; ezutan torlod a csomagforras cimet es johet a kovetkezo; ezzel egyesevel megszabadulsz az osszes nemhivatalos csomagtol, majd a konfigjaiktol: dpkg -l | grep „rc” es az rc kezdetu sorokat dpkg –purgeolod (asszem csak a 0.4-es synapticben van residual config + remove including configuration ennek a megkonnyitesere);
(ha a kdet is le kell szedni akkor ne az alatt vegezd ezt el);”a kulso csomagon azt erted, amit nem apt-vel raktam fel?
a sources.list-ben mit ertesz adott forras alatt?
synapticban aminek van latest versionje: leszedni annyit tesz, hogy uninstall, vagy install? mert mind2 lehet 🙂
na ennyi, ami nem tiszta 🙂
bocs de keso van mar, aludni kene ;]
es koszi a segitseget 🙂en a woodyrol sid-re valo atteresre gondoltam, nem a qt-re 🙂
md5sum-mal ellenorizted a cd-t, hogy jo-e?
/etc/init.d-be berakod a scriptet, utana /etc/runlevel.conf -ba beszerkeszted. ha az nem egyertelmu, hogy hogy kell, akkor szolj.
ez nem tiszta nekem…
gondolatban mar felkeszultem 🙂
namost, mint kevesebb, mint 1 honapos deb juzer, majd igenybe fogom venni egy kicsit bovebben a segitsegedet, ha nem nagy gond.
multkor ugyan leirtad, hogy mit csinaljak, de az igazat megvallva nem volt teljesen vilagos.
ha nem gond, vmikor megkereslek icq-n.fortemedia fm801-em van… fingomsincs, hogy hardveres vagy szoftveres -e, de mar jo regi, tobb, mint 3 eves…
majd vmikor lecserelem 🙂
egyebkent a parancs, amit irtal mit sem valtoztatott sajna…oss az alapbol van asszem, mivel kernelmodul.
ha tamogatja a kernel a hangkartyadat, akkor van oss.
alsa-t le kell tolteni.
remelem nem mondtam hulyeseget, de en kernelforditasnal lattam az oss tamogatast, mint modult.a /etc/init.d -be rakd a file-t, utana az:
update-rc.d paranccsal tudod berakni az rcx.d konyvtarakba.
man update-rc.d
nincs alsa-m. anelkul kell megoldani.
-
SzerzőBejegyzés