killall

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,761-2,770 / 3,638
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: hang hiba #1925458
    killall
    Felhasználó

      a kerdes az, hogy a /dev/dsp-t es a dev/mixert vhogy nem lehet-e leloni, es ujrainditani reboot nelkul.
      sztem ez lenne a megoldas

      Hozzászólás: configure problem #1925450
      killall
      Felhasználó

        tudom, uhu alapbol tartalmazza ezeket.. deb sajnos nem..
        azert kosz, majd talan vki mas tudja pontosabban

        Hozzászólás: KDE 3 és XFree86 #1919581
        killall
        Felhasználó

          killall:
          „deb http://download.kde.org/stable/3.1.4/Debian stable main”

          a 3.1.4 -et csereld ki latest-ra, igy automata a frissites uj verzional (elvileg, en nem hasznalom);

          sir, yes sir!

          Hozzászólás: egér lefagyása…. #1925396
          killall
          Felhasználó

            vard meg az 1.1 finalt, vagy rakd vissza az 1.0-t. nekem is a4tech-em van es 1.0 alatt tokeletesen ment. persze elobb fel kell ismertetni (regi microsoft egerkent) es utana mar megy minden kiralyul.

            Hozzászólás: Program futása megszakad #1924991
            killall
            Felhasználó

              ]]azert kicsit pontosits. 
              ]]ird le a konfigodat pl.

              Sulinetes UHU 1.0, office változat

              en a hardvereidre gondoltam…

              Hozzászólás: gnome 1.4 2.0 #1925349
              killall
              Felhasználó

                az 1.4-es gnome eleg gagyi, miert akarod hasznalni?
                es szvsz nem lehet egyszerre fent gnome 1.4 es gnome 2.x, vagy csak sok szivassal egybekotve…

                Hozzászólás: Bonzai #1921883
                killall
                Felhasználó

                  az uhu tokeletes kezdesnek, sot feludules a suse/mandrake brothers utan is ;]

                  Hozzászólás: KDE 3 és XFree86 #1919579
                  killall
                  Felhasználó

                    sources.list-be:

                    deb http://download.kde.org/stable/3.1.4/Debian stable main

                    utana:

                    apt-get update
                    apt-get install kdebase

                    killall
                    Felhasználó

                      en a minap frissitettem kde 2.2.2-t 3.1.4-re (woody alatt) es nekem teljesen bejon, egyedul az a franya „start new session” nem kene bele, ami szarra fagyasztja a gepemet, de ugy, hogy atirja az XF86Config-ot, es szetfagyasztja csontra a gepet, se kurzor, se billentyuzet, meg konzolt sem tudok valtani ;]
                      de egyebkent hihetetlen feludules kde 2 utan.

                      Hozzászólás: 2.4.23 tapasztalatok #1922250
                      killall
                      Felhasználó

                        [off]
                        most, hogy ujra elolvastam, amit irtal: en is 13-an tettem vissza a 2.4.22-t ;]
                        [/off]

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,761-2,770 / 3,638