Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
a kerdes az, hogy a /dev/dsp-t es a dev/mixert vhogy nem lehet-e leloni, es ujrainditani reboot nelkul.
sztem ez lenne a megoldastudom, uhu alapbol tartalmazza ezeket.. deb sajnos nem..
azert kosz, majd talan vki mas tudja pontosabbankillall:
„deb http://download.kde.org/stable/3.1.4/Debian stable main”a 3.1.4 -et csereld ki latest-ra, igy automata a frissites uj verzional (elvileg, en nem hasznalom);
sir, yes sir!
vard meg az 1.1 finalt, vagy rakd vissza az 1.0-t. nekem is a4tech-em van es 1.0 alatt tokeletesen ment. persze elobb fel kell ismertetni (regi microsoft egerkent) es utana mar megy minden kiralyul.
]]azert kicsit pontosits.
]]ird le a konfigodat pl.Sulinetes UHU 1.0, office változat
en a hardvereidre gondoltam…
az 1.4-es gnome eleg gagyi, miert akarod hasznalni?
es szvsz nem lehet egyszerre fent gnome 1.4 es gnome 2.x, vagy csak sok szivassal egybekotve…az uhu tokeletes kezdesnek, sot feludules a suse/mandrake brothers utan is ;]
sources.list-be:
deb http://download.kde.org/stable/3.1.4/Debian stable main
utana:
apt-get update
apt-get install kdebaseen a minap frissitettem kde 2.2.2-t 3.1.4-re (woody alatt) es nekem teljesen bejon, egyedul az a franya „start new session” nem kene bele, ami szarra fagyasztja a gepemet, de ugy, hogy atirja az XF86Config-ot, es szetfagyasztja csontra a gepet, se kurzor, se billentyuzet, meg konzolt sem tudok valtani ;]
de egyebkent hihetetlen feludules kde 2 utan.[off]
most, hogy ujra elolvastam, amit irtal: en is 13-an tettem vissza a 2.4.22-t ;]
[/off] -
SzerzőBejegyzés