istenkiraly kis live netbsd, kde 3-mal, konnyu configolni (en vmware ala izzitottam be).
ezt feltetlenul probald ki.
de vigyazz, ez nem linux, csak majdnem!
uhu, suse8-tol felfele, mandrake9-tol felfele
ezek kozul az uhu a legjobb.
bar nekem most van fent deb mellett suse 7.2, ami elegge a kedvencem…
no mind1, kezdoknek a legfelso sor