Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
na vegre nemen vagyok az, aki veszexik ;] jee ez elorelepes.
egyebkent felesleges a menu.
jobbklikk-dvd-savok
es a savok a menupontok.byez
Közben ez megoldódott, de amikor elindul a dosemu kiírja, hogy sorry there is no operating system..
Ezt a freedos-ra érti?ezt uhu alatt csinalja?
mert nekem deb alatt a kezzel forditott dosemu ezt csinalta, viszont atmentettem bele az uhus configot, es igy elindult.
egy pofonegyszeru lepes egyebkent, de mar sajna nem emlekszem….Sziasztok!
A már korábban feltelpített (Win alá) Dosos progikat újra kell telepíteni a Dosemus futtatáshoz?
kösz,
macs 😳
nem, egyszeruen huzd at.
naja, mplayer az „univerzalis medailejatszo” 🙂
jah, hat engem nem befolyasolt a kommunizmus, ugyhogy vajmi keveset tudok a szovjetuniorol
katbe, ha freemailt hasznalsz levelezoprogival, akkor:
pop szerver: freemail.hu
smtp szerver: freemail.huszal mind2-hoz ugyanazt kell beirnod.
(a helyi ingyenes hivast meg mindig nem magyaraztad el)ez tokjo kis olvasmany volt.
kezdoknek nagyon tudnam ajanlani!!!
sztem meg masold at a kernel-forditas topicba is, bar az mar eleg regi! 🙂az a file csak kernelforditas utan keletkezik. szoval forgass egyet.
azota is ezt csinalja? nem kaptal segitseget?
sztem irj egy mailt a [email protected] -ra, ismertesd reszletesen a problemat.
ok biztos tudnak konkret segitseget is adni.a 2.4.18-bf24 az az a kernel, ami woody ala defaultbol megy (ha azt valasztod).
nekem gyakorlatilag semmi sem ment vele, ugyhogy egy nap szivas utan forditottam egy 2.4.22-t, az egybol megoldotta a problemakat. (azota meg kijott a 2.4.23) -
SzerzőBejegyzés