killall

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,821-2,830 / 3,638
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: LinDVD #1922502
    killall
    Felhasználó

      na vegre nemen vagyok az, aki veszexik ;] jee ez elorelepes.
      egyebkent felesleges a menu.
      jobbklikk-dvd-savok
      es a savok a menupontok.

      byez

      Hozzászólás: dosemu hogyan? #1917686
      killall
      Felhasználó

        Közben ez megoldódott, de amikor elindul a dosemu kiírja, hogy sorry there is no operating system..
        Ezt a freedos-ra érti?

        ezt uhu alatt csinalja?
        mert nekem deb alatt a kezzel forditott dosemu ezt csinalta, viszont atmentettem bele az uhus configot, es igy elindult.
        egy pofonegyszeru lepes egyebkent, de mar sajna nem emlekszem….

        Hozzászólás: dosemu hogyan? #1917685
        killall
        Felhasználó

          Sziasztok!

          A már korábban feltelpített (Win alá) Dosos progikat újra kell telepíteni a Dosemus futtatáshoz?

          kösz,

          macs 😳

          nem, egyszeruen huzd at.

          Hozzászólás: LinDVD #1922488
          killall
          Felhasználó

            naja, mplayer az „univerzalis medailejatszo” 🙂

            Hozzászólás: MAT #1922322
            killall
            Felhasználó

              jah, hat engem nem befolyasolt a kommunizmus, ugyhogy vajmi keveset tudok a szovjetuniorol

              Hozzászólás: MAT #1922320
              killall
              Felhasználó

                katbe, ha freemailt hasznalsz levelezoprogival, akkor:

                pop szerver: freemail.hu
                smtp szerver: freemail.hu

                szal mind2-hoz ugyanazt kell beirnod.
                (a helyi ingyenes hivast meg mindig nem magyaraztad el)

                Hozzászólás: UHU kernel-optimizálás #1922039
                killall
                Felhasználó

                  ez tokjo kis olvasmany volt.
                  kezdoknek nagyon tudnam ajanlani!!!
                  sztem meg masold at a kernel-forditas topicba is, bar az mar eleg regi! 🙂

                  Hozzászólás: Mindig ezt csinálja :-(( #1922152
                  killall
                  Felhasználó

                    az a file csak kernelforditas utan keletkezik. szoval forgass egyet.

                    Hozzászólás: kernel panic #1918445
                    killall
                    Felhasználó

                      azota is ezt csinalja? nem kaptal segitseget?
                      sztem irj egy mailt a [email protected] -ra, ismertesd reszletesen a problemat.
                      ok biztos tudnak konkret segitseget is adni.

                      Hozzászólás: Mindig ezt csinálja :-(( #1922146
                      killall
                      Felhasználó

                        a 2.4.18-bf24 az az a kernel, ami woody ala defaultbol megy (ha azt valasztod).
                        nekem gyakorlatilag semmi sem ment vele, ugyhogy egy nap szivas utan forditottam egy 2.4.22-t, az egybol megoldotta a problemakat. (azota meg kijott a 2.4.23)

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,821-2,830 / 3,638