Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Kszönöm a tippeket, este megpróbálom megkeresni az elveszett leveleket. De: mit tehetek azért, hogy a levelek kimenjenek ?
Külön üzenetem Sorcerer_ nek: ugy az USA -n belül a legtöbb államban, mint a nagy hazában a nagyvárosokban a helyi hívás díjtalan. (Local call) . Helyközi hívás (short distance) díjköteles, de szotyola árban van. Távolsági hívás (long distance) az már kissé drágább. A nagy hazában körzetek vannak, és körzeti (oblaszty) díjszabások.
hm, tenyleg nem lassu.
most mar par napja megy nalam, egesz jo.
ugylatszik, hogy csak ilyen elso benyomas volt 🙂annyit tudok, hogy az 1.1beta4 kernele (2.4.22-11) az siman lefordult 1.0 ala
killall kolega nyugodt, kedves saty kolega 🙂
minek neked ekezet konzolon? ;]
egyebkent letezik ilyen hunglish csodabogar…limewire az fos, nincs rajta semmi.
en az mldonkey-ra eskuszom.http://www.nongnu.org/mldonkey/
mldonkey 4ever!!
apt-get dist-upgrade
de ehhez sajna debian is kell
he hebiztos a difference (kulonbseg) roviditese.
sztem keress ra http://www.google.com/linux -on. „.diff files”[email protected] -ra irj egy mailt, majd valaszolnak konkretan
-
SzerzőBejegyzés