nekem a sof siman ment uhu alatt, igaz az 1.0 stable volt.
sztem vard meg az 1.1 stable-t, vagy rakj fel regebbi nvidia drivert.
en az 1.0-4191-et hasznalom mar csaknem egy eve. minden megy vele.
az ujak lehet, hogy bugosak.
freebsd mar van nekem vmware-en, de most leszedtem a legujabbat, lehet, hogy felrakom elesben 🙂
(bekell azert vallanom az mdk 8.1 nagyontetszett anno 🙂 )
na elegge offtopic lettunk ;]