killall

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,851-2,860 / 3,638
  • Szerző
    Bejegyzés
  • killall
    Felhasználó

      ok, mar csak egy mondandom van: nem azert hasznalok debiant, mert hudekemenycsavo vagyok…
      hanem azert, mert az uhu altal nagyon megszerettem az apt-get -et, es egyebkentis 2 eve a debianra keszulok.
      szoval ilyeneket ne is feltetelezz rolam.
      amugymeg igazadvan, tenyleg nem segitettem semmit, csak pofaztam.
      (de az uhu akkoris jobb kezdoknek, mint a mandrake. sajna a mandrake nagyonis olyan, mint a suse…)
      na de ez mar megint mas tema.
      sztem probalkozz egy deb installal 🙂

      killall
      Felhasználó

        mellesleg a cdirom tobb, mint 2 eves, a dvd-romom tobb, mint masfel eves, es mind2 LG 🙂
        meg szerencse, hogy nem mandrake-et hasznalok 🙂 🙂

        killall
        Felhasználó

          komolyan nemertem, hogy pl mandrake helyett miertnem lehet uhut hasznalni, amikor sokkal jobb. ugyanez a helyzet a suseval is.

          Mitol jobb?
          Az hogy egyes GAGYI meghajto gyartok nem a szabvanyt hasznaljak arrol a Mandrake nem tehet.
          ____
          saty

          jajj teged eszre sem vettelek 🙂
          ez ilyen tuti microsoft filozofia 🙂 🙂
          hat persze, hogy nem tehet 🙂 🙂

          blaci-t meg udvozlom, es orulok, hogy ujra latom! 🙂

          Hozzászólás: UHU 1.1 rc1 #1921707
          killall
          Felhasználó

            na akkor most kapcsold vissza biosban, es nezd meg, hogy mi tortenik

            killall
            Felhasználó

              Ja, de ha idejön valaki egy problémával, akkor ettõl függetlenül nem kellene elküldeni a vérbe egy olyan beszólással, hogy használj másik linuxot. killall neked már többször és több témában is leírtam: szerintem nem ez a helyes magatartás ezen a fórumon. Ha nem tudsz segíteni, akkor legalább ne baszogasd az illetõt, van elég baja anélkül is. Egyébként meg én sem nyomom, hogy **** a debian, mert csupa ezeréves cucc van a stable verzióban, ha meg kevered az unstable-vel, akkor az apt-get-tel szívsz.

              en nem beszolni akartam.
              csak tenyeket kozlok.
              dolog, hogy uhuban szar a supermount, dehat ezvan. nezd meg hol tart az uhu es hol a mandrake.. az uhu joval hasznalhatobb egy kezdo (vagy barki) szamara, mint a mandrake.
              egyebkent nezopont kerdese, hogy ki hogy fogja fel a „beszolasomat”.
              en nyilvan csak jot akartam.
              drd, koszi nemkell a figyelmeztetesed, elobb inkabb ertelmezd azokat, amiket leirtam.
              a debbel kapcsolatban: hat felolem szidd 🙂
              amiket leirtal, abban egyetertek veled. tenyleg oreg a stable. de a debian sosem a csilivilirol szolt. es a regi cuccok is ugyanugy hasznalhatok, mint az ujak.
              na ennyit errol 🙂
              (a cd-s sractol meg sorry)

              Hozzászólás: UHU 1.1 rc1 #1921705
              killall
              Felhasználó

                az acpi hiba mikor jott? installnal, vagy bootnal?

                Hozzászólás: UHU 1.1 GRUB Probléma!!! #1922070
                killall
                Felhasználó

                  nembiztos, hogy 4 harddisk.
                  azt jelenti, hogy 5 IDE eszkoze van
                  nalam: hda-vinyo, hdb-vinyo, hdc-cdiro, hdd-dvd…

                  hda
                  hdb
                  hdc
                  hdd
                  hde

                  tehat az 5. elso particioja.
                  es csak raid kartyaval, vagy raides alaplappal lehet elerni, hogy 4-nel tobb IDE eszkozt ismerjen fel az alaplap.

                  Hozzászólás: UHU 1.1 GRUB Probléma!!! #1922068
                  killall
                  Felhasználó

                    ja es nem kilepni kell az F1-gyel, hanem az ahhoz kell, hogy beird azt a sort a boot prompt utan, amit irtam…

                    Hozzászólás: UHU 1.1 GRUB Probléma!!! #1922067
                    killall
                    Felhasználó

                      ha van hde, akkor az azt jelenti, hogy raid-es a cuccod. na ahhoz nem ertek.
                      ajanlatos az oprendszereket a primary master vinyora rakni (hda). de ez persze csak az en velemenyem.

                      Hozzászólás: UHU 1.1 GRUB Probléma!!! #1922066
                      killall
                      Felhasználó

                        huha elegge zavaros…
                        ha hde1-en van a linux, akkor:

                        boot: /boot/bzImage root=/dev/hde1

                        belepsz rootkent

                        grub-install /dev/hda //igy a primary master vinyod mbr-jebe kerul.

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,851-2,860 / 3,638