killall

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,981-2,990 / 3,638
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Suse 9.0 letöltés:V #1920259
    killall
    Felhasználó

      hahaha 🙂

      Hozzászólás: UHU és ADSL #1920130
      killall
      Felhasználó

        vagy ujraforditod a kernelt ntfs tamogatassal. mivel az egy modul.
        pl 2.4.22-ben bennevan.

        Hozzászólás: erdekes hang problema #1920160
        killall
        Felhasználó

          hat nemnagyon… elso dolgom ilyenkor a ps aux.. de semmi gyanus.
          a modulos dolgot majd kiprobalom, ha megint elojon ez a dolog 🙂
          koszi!

          Hozzászólás: UHU és ADSL #1920121
          killall
          Felhasználó

            (csak 99%-ban beszopod)

            Hozzászólás: Hangerõbeállítások #1920183
            killall
            Felhasználó

              user:~$ alsactl
              bash: alsactl: command not found

              Hozzászólás: Hangerõbeállítások #1920181
              killall
              Felhasználó

                paca alsamixer-t akartal irni, ugye? 🙂

                Hozzászólás: Milyen grafikus felületet használsz? #1915120
                killall
                Felhasználó

                  „kezdetnek KDE”

                  hat en 2 eve is azt hasznaltam, meg most is. nem nagyon tudnek megvalni tole.

                  Hozzászólás: Linux és a GC++ #1920103
                  killall
                  Felhasználó

                    pomm, ajanlom az mldonkey-t, kurvajo.

                    apt-get install mldonkey

                    ezerszer jobb, mint a dc++

                    Hozzászólás: Miért? #1919902
                    killall
                    Felhasználó

                      ja es nem killhall, hanem killall 🙂 🙂

                      Hozzászólás: Miért? #1919901
                      killall
                      Felhasználó

                        minden csomagfuggoseg is mellekelve van, tehat ha telepited, de fuggoseg-hibat ir ki, akkor egyszeruen leszeded a megfelelo fuggoseg csomagot es felrakod. glut, mesa – igen, ezek nalam is kavartak be… utana synaptic-kal leszedtem a rosszakat, es felpakoltam, amit felajanlott. utana jo volt.
                        sok sikert!

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,981-2,990 / 3,638