Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
akkor passz. nekem ez lett a megoldas.
/home/usernev/.kderc –] most mar nekem sincs. de volt!vki tud erre magyarazatot?
azt nemertem, hogy ha jo volt az uhu, akkor minek fedora? mert a neve jobban cseng?
„ERROR: recv: Connection reset by peer”
ez eroteljesen azt jelenti. bar inkabb azt javallom, hogy hasznalj uhut 🙂
latod, itt vannak az igazi szakemberek ha-ha 🙂
irj vissza, hogy megy-e. ez am a telepatia bazzeg 🙂
te figy, ezt ensem hiszem el, mert nekem ma ugyanez volt 🙂 🙂 🙂 🙂
lehet, hogy egy uj linuxos virus? 😀 😀
2 oras konfigolas utan rajottem: a /home/userneved/.kderc file-t torold, majd restart X. utana jo lesz.ma hajnalban annyira unatkoztam, hogy elkezdtem altalam eddig ki nem probalt grafikus feluleteket nezegetni. (xfce, enlightenment). hat mit mondjak…eleg gyorsan letettem mind2-rol es szepen visszakusztam a jo kis kde-mhez…
komolyan, egyik grafikus felulet sem eri el a kde szinvonalat. mindegyik jo vmiben, de a kde-ben minden jo megvan. ez a nagy helyzet. le nem cserelnem semmire sem.a /etc/X11/XF86Config-ban nezelodj, ott lesz a megoldas.
hat fogsz meg eleget szivni a debiannal, az fix. inkabb hasznalj mandrake-et, en azt ajanlom.
hozzateszem, erdemes blaci csomagjait is nezegetni.
cube, vegastrike, openmortal (kisse kezdeti stadiumban :)) ezek szinten komoly jatekok, amik linuxra lettek irva. a gyerekeidnek sztem be fognak jonni.
cube – mintha kereszteznenk az ultimate doom-ot es a heretic-et, csak jobb grafikaval
vegastrike – enyhe freespace (urszimulator) feeling bejatszik hasonlo szinvonalon
openmortal – mortal kombat parodia (mortal szombat ha-ha) nalam kisse bugzik 🙂 -
SzerzőBejegyzés