killall

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,991-3,000 / 3,638
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Milyen grafikus felületet használsz? #1915110
    killall
    Felhasználó

      akkor passz. nekem ez lett a megoldas.
      /home/usernev/.kderc –] most mar nekem sincs. de volt!

      vki tud erre magyarazatot?

      Hozzászólás: Fedora 1.0 vs K3b mp3 #1920042
      killall
      Felhasználó

        azt nemertem, hogy ha jo volt az uhu, akkor minek fedora? mert a neve jobban cseng?

        Hozzászólás: probléma a Neptun eléréshez #1918306
        killall
        Felhasználó

          „ERROR: recv: Connection reset by peer”

          ez eroteljesen azt jelenti. bar inkabb azt javallom, hogy hasznalj uhut 🙂

          Hozzászólás: Egér van, de mégse #1920050
          killall
          Felhasználó

            latod, itt vannak az igazi szakemberek ha-ha 🙂

            Hozzászólás: Milyen grafikus felületet használsz? #1915108
            killall
            Felhasználó

              irj vissza, hogy megy-e. ez am a telepatia bazzeg 🙂

              Hozzászólás: Milyen grafikus felületet használsz? #1915107
              killall
              Felhasználó

                te figy, ezt ensem hiszem el, mert nekem ma ugyanez volt 🙂 🙂 🙂 🙂
                lehet, hogy egy uj linuxos virus? 😀 😀
                2 oras konfigolas utan rajottem: a /home/userneved/.kderc file-t torold, majd restart X. utana jo lesz.

                Hozzászólás: Milyen grafikus felületet használsz? #1915105
                killall
                Felhasználó

                  ma hajnalban annyira unatkoztam, hogy elkezdtem altalam eddig ki nem probalt grafikus feluleteket nezegetni. (xfce, enlightenment). hat mit mondjak…eleg gyorsan letettem mind2-rol es szepen visszakusztam a jo kis kde-mhez…
                  komolyan, egyik grafikus felulet sem eri el a kde szinvonalat. mindegyik jo vmiben, de a kde-ben minden jo megvan. ez a nagy helyzet. le nem cserelnem semmire sem.

                  Hozzászólás: Egér van, de mégse #1920047
                  killall
                  Felhasználó

                    a /etc/X11/XF86Config-ban nezelodj, ott lesz a megoldas.

                    killall
                    Felhasználó

                      hat fogsz meg eleget szivni a debiannal, az fix. inkabb hasznalj mandrake-et, en azt ajanlom.

                      Hozzászólás: Miért? #1919898
                      killall
                      Felhasználó

                        hozzateszem, erdemes blaci csomagjait is nezegetni.
                        cube, vegastrike, openmortal (kisse kezdeti stadiumban :)) ezek szinten komoly jatekok, amik linuxra lettek irva. a gyerekeidnek sztem be fognak jonni.
                        cube – mintha kereszteznenk az ultimate doom-ot es a heretic-et, csak jobb grafikaval
                        vegastrike – enyhe freespace (urszimulator) feeling bejatszik hasonlo szinvonalon
                        openmortal – mortal kombat parodia (mortal szombat ha-ha) nalam kisse bugzik 🙂

                        http://www.uhu.linuxuser.hu/?user=blaci&version=1.0

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,991-3,000 / 3,638