killall

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 3,001-3,010 / 3,638
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Lirc & Kworld tv kártya #1920027
    killall
    Felhasználó

      sztem probalgasd meg, aludj ra egyet, es fog az menni 🙂
      komolyan sokat segit egy alvas. volt olyan, hogy vmi orult lamerseget nem vettem eszre, amikor 3 oran keresztul verbenforgo szemekkel konfigoltam 🙂 aztan aludtam ra, es ahogy odaultem a gephez, egybol megvilagosult minden 🙂

      Hozzászólás: Eltûnnek az e-mailjeim !! #1918692
      killall
      Felhasználó

        inkabb az evolution-t 🙂

        Hozzászólás: Hogy telepítsek #1915841
        killall
        Felhasználó

          Udv!
          Leszedtem a SuSE Linux 8.2 osszes filejat az http://ftp.suselinux.hu -rol, csak azt nem tudom, hogy melyeket erdemes, es melyeket kell kiirni cd-re, tovabba azt hogyan? mert uhu-nal siman az iso fileokat csak kepfile-kent ki kell irni, es annyi, de SuSE-nal nem talaltam iso-kat…
          elore is thx!

          .::Deus::.

          hat igen a suse egy elegge piacorientalt gepezet, oket nem a felhasznalok erdeklik.
          isoban max live-eval (cd-rol mukodo) rendszert tudsz leszedni. a tobbi file az ftp-n azert van, hogy netrol lehessen telepiteni.
          mindenesetre enis azt mondom neked, mint paca5, es meg annyit hozzateszek, hogy nemcsak egyszerubb lesz az eleted, hanem egy sokkal jobb es biztonsagosabb rendszert kapsz, mint a suse. (raadasul az uhu 1cdjen tobb hasznos progi van, mint a suse 5 cdjen).

          Hozzászólás: Végsõ elkeseredés!!! #1919809
          killall
          Felhasználó

            a dvd drive egy cd drive, ami dvd-t is kezel…

            Hozzászólás: Lirc & Kworld tv kártya #1920025
            killall
            Felhasználó

              „gugli” nem kop ki semmit? 🙂

              killall
              Felhasználó

                most, hogy belegondolok, mar volt itt szo arrol, hogy a dist-upgrade lerohasztja az 1.0-t, de 1.1-ben muxeni fog…
                sztem erdemes nem tokolnod vele, hanem megvarni azt az egy honapot (kb) amig kijon, es feltenni a vegleges 1.1-et

                Hozzászólás: nForce 2 + UHU 1.0 #1919923
                killall
                Felhasználó
                  Hozzászólás: OTAVE #1919922
                  killall
                  Felhasználó

                    de nem tudom telepíteni a fordítás leáll… 🙁

                    talan bemasolhatnad, hogy mit ir ki.

                    „Vagy ha tudtok hasonló jellegû programokat ajánlani kérem tegyétek meg!”

                    mathematica

                    Hozzászólás: Végsõ elkeseredés!!! #1919805
                    killall
                    Felhasználó

                      jaja:) asszem meg te mondtad nekem, mehe 🙂

                      Hozzászólás: két partíción a / ? #1919799
                      killall
                      Felhasználó

                        ilyen szepen en sem tudtam volna leirni 🙂

                      10 bejegyzés megtekintése - 3,001-3,010 / 3,638