killall

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 3,051-3,060 / 3,638
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: VmWare és UHU #1916120
    killall
    Felhasználó

      gyomber ebben a topicban lapozz mar vissza egy kicsit… 🙂

      Hozzászólás: Melyik disztribuciot használjam? #1917818
      killall
      Felhasználó

        😀

        Hozzászólás: MOBIL RACK #1919566
        killall
        Felhasználó

          az uhu topicban mar kaptal valaszt.

          Hozzászólás: run help #1919550
          killall
          Felhasználó

            ~$ su
            Jelszo:
            ~# sh sofdemo.run

            Hozzászólás: egy érdekesség a lapon #1919538
            killall
            Felhasználó

              csinald azt, amit en: toltsd fel a sajad kepgaleriadba, es onnan linkeld be.
              (egyebkent az oldal konquerorral szepen megy, miota csak idejarok)

              Hozzászólás: lassú (swap?) #1919234
              killall
              Felhasználó

                „napi elso bootolaskor” ez azt jelenti, hogy naponta kikapcsolod?
                velemenyem szerint a sok ki-be kapcsolas rengeteget art a gepeknek (az enyem pl csak aramszunetkor van kikapcsolva :))
                visszaterve a lassu bootolasra: en olyat csak es kizarolag winfosnal tapasztaltam. ottis az xp-nel. betoltodott, de nem lehetett sehova sem kattintgatni (eger mukodott) viszont vart 2-3 percet a „rendszer”, utana megb toltott vmit, mert kerregett a vinyo, es aztan mar ment „jol” minden)
                hogy ez miert volt… passz. azota sem hasznalok xp-t.

                Hozzászólás: MOBIL RACK #1919562
                killall
                Felhasználó

                  vagy nezz szet a http://www.vmware.com -on 🙂

                  Hozzászólás: opra uhu alatt #1919475
                  killall
                  Felhasználó

                    Köszi a tippet, tökéletesen müxik!!! 😆  A magyar nyelv hiánya miatt erõltettem az régebbi operát, de most tökéletes lett…köszi mindenkinek!! 😆

                    szivesen 🙂 (nalam nemmegy ugy sajna :()

                    Hozzászólás: Hang hiba #1919510
                    killall
                    Felhasználó

                      mit allitgattal a vezerlopulton? (egyebkent attol fuggetlenul, hogy ott allitgatsz, attol meg bootkor nem kene hibat jeleznie)

                      Hozzászólás: suse7.3 upgrade #1919530
                      killall
                      Felhasználó

                        reszben igazad van, szal nemszoltam semmit 🙂

                      10 bejegyzés megtekintése - 3,051-3,060 / 3,638