„napi elso bootolaskor” ez azt jelenti, hogy naponta kikapcsolod?
velemenyem szerint a sok ki-be kapcsolas rengeteget art a gepeknek (az enyem pl csak aramszunetkor van kikapcsolva :))
visszaterve a lassu bootolasra: en olyat csak es kizarolag winfosnal tapasztaltam. ottis az xp-nel. betoltodott, de nem lehetett sehova sem kattintgatni (eger mukodott) viszont vart 2-3 percet a „rendszer”, utana megb toltott vmit, mert kerregett a vinyo, es aztan mar ment „jol” minden)
hogy ez miert volt… passz. azota sem hasznalok xp-t.