killall

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 3,061-3,070 / 3,638
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Mit-mire??? #1919539
    killall
    Felhasználó

      zene felvetel (pl gitar a hangkartya line-in-jebe) : protux, gsmp

      Hozzászólás: mandrake 9.0 mplayer #1919497
      killall
      Felhasználó

        utana codecek es skinek megfelelo helyre rakasa.

        Nem nem ez így félreérthetõ!!!!!!!!!!
        Az mplayer ha forrásból van telepítve akkor a mai használatos filmek 95%-t mindenféle külön telepített codec nélkül lejátssza
        Azok a codecek amiket killall ír azok „csak” a speci wines illetve realmedia codecek de ezek részaránya sztem kissebb mint 5%

        Szal ha fordítsz mplayert forrásból akkor avi mov dvd mp3 ogg filmek és audio zenék simán müxeni fognak..

        A Suse meg pld a Debian ezeket a codeceket is kiszedte az mplayerbõl szal ezért nemlehet egy suse-s mplayer-l lejátszani szinte semmit sem…

        igazad van termeszetesen 🙂
        de en mar nem torom magam, rpmezzenek, legalabb nem neznek filmet.
        10 percet nem tudnak arra forditani, amit mi irunk (mplayert forditani meg plane :))
        de nem azert mert hulyek (ezt megelolegezem), hanem mert lustak.

        (meg mielott megint olyan vadak ernenek, hogy en mindenkit csak leb***szok, most elmondom _vilagosan_ hogy ez csak a ti, vagy te erdeked)

        Hozzászólás: Rippelés uhu alatt #1919306
        killall
        Felhasználó

          konkret progit nem tudok.
          http://www.google.com/linux
          ne legy rest, keresgelj (ugyis fox meg eleget 😉 )

          Hozzászólás: suse7.3 upgrade #1919528
          killall
          Felhasználó

            sztem ha elobb alaposabban megismersz egy disztribet, akkor konnyebben tudsz majd viszonyulni egy masikhoz (egybol le fog jonni, hogy mi van mashol, mint az elozoben, stb). en azt javaslom, hogy az uhut ismerd meg elobb alaposan (a suse tokmas), es utana egyszerubb lesz felismerni a kulonbsegeket.
            (egyebkent mar parszor kihangsulyoztam, hogy IMHO a 7.2 a legjobb suse, utana kezdett romlani, ahogy az mdk is a 8.1 utan. persze csak IMHO 🙂 )

            Hozzászólás: mandrake 9.0 mplayer #1919492
            killall
            Felhasználó

              SZEDD MAR LE FORRASBOL!!!!! 😡

              Hozzászólás: vírus kergetõ emailhez #1919421
              killall
              Felhasználó

                ~# sh blablabla.run

                Hozzászólás: mandrake 9.0 mplayer #1919490
                killall
                Felhasználó

                  ne szenvedjetek mar. http://www.mplayerhq.com -] le a forrast -] ./configure –enable-gui
                  make -]make install. utana codecek es skinek megfelelo helyre rakasa.
                  ebben mi a nehez? en nemertem…

                  Hozzászólás: sos help #1919520
                  killall
                  Felhasználó

                    elobb a dclib-et

                    Hozzászólás: nvtv+ suse 9.0 nameg a quake3 #1919521
                    killall
                    Felhasználó

                      „q3”

                      ezzel enis szivtam. a mesa lib-ek is kellenek neki, asszem installnal felajanlja, probald ujra. sima nvidia glx driver nem eleg neki 🙂

                      Hozzászólás: sos help #1919518
                      killall
                      Felhasználó

                        ~$ su
                        Jelszo:
                        ~# apt-get install dclib
                        ~# apt-get install dcgui
                        ~# exit
                        ~$ dcgui

                      10 bejegyzés megtekintése - 3,061-3,070 / 3,638