Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
meg egy esetleges megoldas, pomm:
a preferences/multimedia-ban kipipalod az enable java-t, es a java path-hoz ezt irod:
/usr/lib/java/lib/i386nos ezzel „elindul a dolog”, de amint java applet-et eszlel az opera, egybol killelodik. (ez vajh miert?) lehet, hogy nalad menni fog igy, probald ki.
(zarojelben megjegyzem, csatlakozom a tobbiekhez… http://www.opera.com innen leszeded a 7.22 qt-static -et for linux. tar.gz-ben. utana tar xvzf operablablabla.tar.gz, cd operablabla, ./install.sh es lass csodat opera 7 lesz a gepeden, ahol nem kell buheralni a javat 🙂
lol 🙂
tiltsd le az arts-ot. kmenu/beallitasok/vezerlopult/hang.
nalam ez kavart be parszor…Kedves szimpatikus nevû killall! Azt hogyan lehet megoldani, hogy az UHU-n (1.0) sambával megosztott alkönyvtárakat esetemben a win2000 lássa és amikor rákattintok a hálózatoknál a munkacsoport nevére és utána a Localhost nevû gépre, akkor ne írja ki azt, hogy dupla név van a hálózaton, hanem hozza fel a megosztott alkönyvtárakat????? Már több nap óta szívok ezzel!!! 🙄 😡 👿 😈 👿 😈 😥 😥 😥 😥
passz
orulok, hogy szimpatikus a nevem: man killall
ha suse, akkor 7.2 !
ejjejj franya philips 🙂
hm eddig nem nagyon hozott lazba a konzolos cd-burning, de asszem most belehuzok 🙂
sztem ez elegge konkret segitseg volt. egy howto mindig segitseg. csak kicsit utana kell jarni. ahogy mindenhez linuxban.
en paca5-tel ertek egyet. fel evig volt a gepemen a hires nevezetes rav antivirus. par napja csinaltam full rendszerellenorzest… semmi… szoval uninstall. felesleges.
en nagyon nem tartom jo otletnek, hogy winfos alol lehessen buzeralni linuxos particiot… dehat ez van.
-
SzerzőBejegyzés