killall

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 3,071-3,080 / 3,638
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: opra uhu alatt #1919472
    killall
    Felhasználó

      meg egy esetleges megoldas, pomm:

      a preferences/multimedia-ban kipipalod az enable java-t, es a java path-hoz ezt irod:
      /usr/lib/java/lib/i386

      nos ezzel „elindul a dolog”, de amint java applet-et eszlel az opera, egybol killelodik. (ez vajh miert?) lehet, hogy nalad menni fog igy, probald ki.

      (zarojelben megjegyzem, csatlakozom a tobbiekhez… http://www.opera.com innen leszeded a 7.22 qt-static -et for linux. tar.gz-ben. utana tar xvzf operablablabla.tar.gz, cd operablabla, ./install.sh es lass csodat opera 7 lesz a gepeden, ahol nem kell buheralni a javat 🙂

      Hozzászólás: vírus kergetõ emailhez #1919418
      killall
      Felhasználó

        lol 🙂

        Hozzászólás: Hang hiba #1919507
        killall
        Felhasználó

          tiltsd le az arts-ot. kmenu/beallitasok/vezerlopult/hang.
          nalam ez kavart be parszor…

          Hozzászólás: VmWare és UHU #1916117
          killall
          Felhasználó

            Kedves szimpatikus nevû killall! Azt hogyan lehet megoldani, hogy az UHU-n (1.0) sambával megosztott alkönyvtárakat esetemben a win2000 lássa és amikor rákattintok a hálózatoknál a munkacsoport nevére és utána a Localhost nevû gépre, akkor ne írja ki azt, hogy dupla név van a hálózaton, hanem hozza fel a megosztott alkönyvtárakat????? Már több nap óta szívok ezzel!!!  🙄  😡  👿  😈  👿  😈  😥  😥  😥  😥

            passz

            orulok, hogy szimpatikus a nevem: man killall

            Hozzászólás: MPlayer Codec #1918551
            killall
            Felhasználó

              ha suse, akkor 7.2 !

              Hozzászólás: CD írás #1917559
              killall
              Felhasználó

                ejjejj franya philips 🙂

                Hozzászólás: CD írás #1917557
                killall
                Felhasználó

                  hm eddig nem nagyon hozott lazba a konzolos cd-burning, de asszem most belehuzok 🙂

                  Hozzászólás: UHU1.1 v.s UHU1.0 #1919363
                  killall
                  Felhasználó

                    sztem ez elegge konkret segitseg volt. egy howto mindig segitseg. csak kicsit utana kell jarni. ahogy mindenhez linuxban.

                    Hozzászólás: vírus kergetõ emailhez #1919415
                    killall
                    Felhasználó

                      en paca5-tel ertek egyet. fel evig volt a gepemen a hires nevezetes rav antivirus. par napja csinaltam full rendszerellenorzest… semmi… szoval uninstall. felesleges.

                      Hozzászólás: ext3 win alól? #1919399
                      killall
                      Felhasználó

                        en nagyon nem tartom jo otletnek, hogy winfos alol lehessen buzeralni linuxos particiot… dehat ez van.

                      10 bejegyzés megtekintése - 3,071-3,080 / 3,638