killall

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 3,121-3,130 / 3,638
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: CD írás #1917535
    killall
    Felhasználó

      igy 5 sor utan nem allnek most neki a feladatnak 🙂

      Hozzászólás: CD írás #1917534
      killall
      Felhasználó

        na van egy 850 megas mpeg-em. megprobalom holnap vagy holnaputan kiirni svcd-be k3b-vel 🙂

        Hozzászólás: Enemy territory & Teamspeak2 #1919371
        killall
        Felhasználó

          arts?

          Hozzászólás: UHU1.1 v.s UHU1.0 #1919352
          killall
          Felhasználó

            sajnalom, hogy ez sem megy. hardware-ben en nem tudok segiteni, de blaci nagyon otthon van a temaban, vard meg, amig o segit.

            Hozzászólás: Mandrake és a gcc #1917383
            killall
            Felhasználó

              winfost erdemes elore rakni, legyen az barmilyen is.

              Hozzászólás: parancsok gépelve… de hogyan? #1919245
              killall
              Felhasználó

                beirod konzolba, hogy audacity, es elindul. egyebkent a progik a /usr/bin -be szoktak kerulni. nem artana egy kis linux ismeret. 🙂

                Hozzászólás: probléma a Neptun eléréshez #1918302
                killall
                Felhasználó

                  orulok, hogy megy.
                  valoszinuleg az 1.3.0 installkonyvtarat mar letorolted…
                  de ha megy, akkor ne zavarjon, nemhinnem, hogy nagy helyet foglalna 🙂
                  egyebkent egy tipp: szedd le az 1.3.0-t uhu csomagban, es „menj bele” az mc-ben. van benne egy „CONTENTS” konyvtar, ahol meglathatod, hogy mi hova kerul. es ez alapjan egyesevel kitorolheted az 1.3.0 filejait.
                  de ez csak egy otlet. sztem ha muxik az 1.2.0, akkor ne bolygasd a rendszert 🙂

                  Hozzászólás: Winchester!!!!! #1919262
                  killall
                  Felhasználó

                    nekem szinten 2 maxtorom van, egy 80-as es egy 120-as. 7200-as mind2. a 80-as csaknem egy eves, azota nem nagyon volt kikapcsolva a gep.a 120-as 2 honapos.

                    Hozzászólás: Távoli gépelérés #1917374
                    killall
                    Felhasználó

                      azert nem jo, mert itt a masik gep is linuxos. raadasul nem belso halon.

                      Hozzászólás: lassú (swap?) #1919220
                      killall
                      Felhasználó

                        Hm, én a helyedben újra raknám az a tuti! Az egész félóra. ( mintha 3-szor elindítanád!  🙂  )

                        hehe 🙂
                        jah tedd csak ujra, ha nem gond.

                      10 bejegyzés megtekintése - 3,121-3,130 / 3,638