Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
igy 5 sor utan nem allnek most neki a feladatnak 🙂
na van egy 850 megas mpeg-em. megprobalom holnap vagy holnaputan kiirni svcd-be k3b-vel 🙂
arts?
sajnalom, hogy ez sem megy. hardware-ben en nem tudok segiteni, de blaci nagyon otthon van a temaban, vard meg, amig o segit.
winfost erdemes elore rakni, legyen az barmilyen is.
beirod konzolba, hogy audacity, es elindul. egyebkent a progik a /usr/bin -be szoktak kerulni. nem artana egy kis linux ismeret. 🙂
orulok, hogy megy.
valoszinuleg az 1.3.0 installkonyvtarat mar letorolted…
de ha megy, akkor ne zavarjon, nemhinnem, hogy nagy helyet foglalna 🙂
egyebkent egy tipp: szedd le az 1.3.0-t uhu csomagban, es „menj bele” az mc-ben. van benne egy „CONTENTS” konyvtar, ahol meglathatod, hogy mi hova kerul. es ez alapjan egyesevel kitorolheted az 1.3.0 filejait.
de ez csak egy otlet. sztem ha muxik az 1.2.0, akkor ne bolygasd a rendszert 🙂nekem szinten 2 maxtorom van, egy 80-as es egy 120-as. 7200-as mind2. a 80-as csaknem egy eves, azota nem nagyon volt kikapcsolva a gep.a 120-as 2 honapos.
azert nem jo, mert itt a masik gep is linuxos. raadasul nem belso halon.
Hm, én a helyedben újra raknám az a tuti! Az egész félóra. ( mintha 3-szor elindítanád! 🙂 )
hehe 🙂
jah tedd csak ujra, ha nem gond. -
SzerzőBejegyzés