na enis megneztem ezt a lyx-et, de erdekesmodon .tex file-t nem nyit meg, csak .lyx-et. pedig az lenne a plane, ha .tex file-t is megnyitna. egyebkent pofas.
ha konquerorban engedelyezed a cookie-kat, akkor eleg egyszer beirni a nevet meg a jelszot, utana fog ra emlekezni. vagy nekem intelligens a gepem, ezis lehet 🙂