killall

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 3,141-3,150 / 3,638
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: pozitiv szankciok :) #1918478
    killall
    Felhasználó

      akinek akkora problemaja van, vagy annyaira akar segiteni, az regisztral 1 perc alatt. en nemertem, hogy ezen miert kell ennyit hoborogni…
      jo, mielott regisztraltam, enis irtam guestkent, de altalaban a guest-ek is szoktak nevet irni.
      azt pedig, hogy ne kelljen folyton bejelentkezni, siman el lehet erni.

      Hozzászólás: USB ADSL v. Mandrake #1919067
      killall
      Felhasználó

        Az Invitel (volt V-Net) „szakembereinek” az informatikai ismerete a béka s***e alatt van 🙁 Nalam meg Windows alatt sem tudtak beallitani a kapcsolatot. Felpakoltak egy taliga protokolt meg halozati interfacet, aztan elhuztak a csikot, mondvan a modem jó próbálkozzak vele. Mindezt 15.000 Ft egyszeri belépési díjért 🙁

        jahhh… 🙂 nálam 3 hét alatt tudták beizzítani a 25 mega tárhelyet, ami az adsl-hez jár 🙂
        a telepítési leírás pedig, amit adtak win-hez, használhatatlan volt: még véletlenül sem úgy kellett beállítani a dolgokat, ahogy õk leírták… 😯

        akkor mondok par jo szot a matavrol is 🙂
        kotottem egy szerzodest egy szolgaltatoval (direkt nem irom a nevet), de kozben, (mivel azok az altalaban 2 hetes adsl-bekotesi procedurat 2 honapra hizlaltak) ugy dontottem, hogy atpartolok egy masik szolgaltatohoz.
        az uj szolgaltato korrektul kivitelezte a dolgot, 2 heten belul volt adsl-em.
        egyszercsak viszont a sync led zoldrol pirosra valtott (ugye ez fincsi?). telefonalgattam korbe korbe, mire kiderult, hogy a matav szereli le az adsl-t.
        ezen kicsit felkaptam a vizet, hogy ugyan miert???
        hivom a matavot, aztmondja a noci, hogy kapcsolja az „adsl-specialista kollegat”.
        20 (!) percet vartam, azalatt lekottaztam, megtanultam, sot slagert irtam a meltan nepszeru „matav-dallambol”, mire egy szinten elegge iq-szegeny noi hang beleszol.
        elmondom a problemat, erre o: „tessek a szolgaltatonal erdeklodni”. na mivel nem akartam karomkodni a 20 perc szareves miatt, igy leraktam…
        ez az egesz hozzaszolas csak a „kiralyi nagy szolgaltato” hozzanemerteset akarja bizonyitani.

        (egyebkent az elso szolgaltato inditvanyozta a matavnal az o nemletezo rendszeruknek a leszereleset, amit azok az iqbetyarok ugy ertettek, hogy az en jolmukodo uj adslemet kell lebontani!!! ezert 1 hetig (!) nem volt netem. ja es persze semmi megterites, vagy esetleges elnezestkeres. meg nekik allt feljebb.
        annyit mondok: matav – tudom, ez nem politikai forum, de mindenki tudja, hogy milyen vezetes alatt all. es hogy azoktol mit remelhetunk? l*****t se! le veluk!)

        Hozzászólás: Kernel Forditás #1918050
        killall
        Felhasználó

          killlall:  
          „fellow nagyon jol tud segiteni.”  
          lol! cak azert, mert vagy 20-szor forgattam: 5-6 tanulopenz, 4-5 acpi (itt jott szoba a kernel patceles), 2-3 kisebb valtozas, 4-5 uj kernel – ki kell probalni, 3 grsecurity beizzitasa;  
           
          „kb ejfel korul szokott jonni”  
          ha nincs masnap zhja 🙁  
           
          „vard meg az o valaszat”  
          a doksi olvasgatas meg googles kereses sem egy rossz megoldas…  

          sejtettem, gyakorlat teszi a mestert 🙂
          zh – egy even keresztul minden nap zh-t irtam 🙂
          doksi – hat az olyan baromsagokat, mint a make dep utani make clean onnan szivtam be 🙂 ja meg aztis, hogy az elso lepes a make mrproper ;]

          „hogy létezik az usb modulod, és ugyan tölcse már be ha kell”  
          ‘modprobe usbcore’  

          ezt most megcsinaltam, semmi hibat nem irt ki, tudomasul vette. kivancsi vagyok…

          Hozzászólás: probléma a Neptun eléréshez #1918300
          killall
          Felhasználó

            persze, mert nem ez az a konyvtar, ahonnan felraktad. olyat keress, hogy rdesktop-1.3.0 vagy vmi ilyesmi.
            de aruld mar el, hogy hogy kerult az 1.0-s uhudra 1.3.0-s redsktop…

            Hozzászólás: webszerkesztés probléma #1917129
            killall
            Felhasználó

              ez az az oldal, amit o csinalt… 🙂

              Hozzászólás: apt-get update hiba #1919102
              killall
              Felhasználó

                ezt sztem ne itt kerdezd, de ugyerzem hamarosan, talan meg iden. (jo kis karacsonyi ajandek lenne :))

                Hozzászólás: ntfs írás??? #1919121
                killall
                Felhasználó

                  pomm latom, vagod 🙂
                  enis meglepodtem, amikor ezt lattam a kernelconfigban 🙂

                  Hozzászólás: Windows-Linux #1904227
                  killall
                  Felhasználó

                    hat igen. de mostmar tenyleg legyen off.

                    Hozzászólás: Baja környékérõl nincs valaki UHU guru? :) #1919139
                    killall
                    Felhasználó

                      meg a tanulas, tanulas, tanulas, kitartas, kitartas, fanatizmus, fanatizmus, fanatizmus 🙂

                      Hozzászólás: downloader for x #1919116
                      killall
                      Felhasználó

                        jaja, a d4x az ilyen drag&drop, mint winfos alatt a fogalmamsincsmianeve…detelleg.
                        szoval belehuzod a linket.
                        erdemes a beallitasokban az ftp szekcional (?) passziv modra allitani a cuccot. en mar regen hasznaltam, amikor meg modemes voltam. de nemertem minek d4x, amikor a konqueror beepitett letoltoje, vagy a kget is kepes a resume-ra…
                        (kozben megvan:) winfos alatt a flashget ilyen)

                      10 bejegyzés megtekintése - 3,141-3,150 / 3,638