Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
akinek akkora problemaja van, vagy annyaira akar segiteni, az regisztral 1 perc alatt. en nemertem, hogy ezen miert kell ennyit hoborogni…
jo, mielott regisztraltam, enis irtam guestkent, de altalaban a guest-ek is szoktak nevet irni.
azt pedig, hogy ne kelljen folyton bejelentkezni, siman el lehet erni.Az Invitel (volt V-Net) „szakembereinek” az informatikai ismerete a béka s***e alatt van 🙁 Nalam meg Windows alatt sem tudtak beallitani a kapcsolatot. Felpakoltak egy taliga protokolt meg halozati interfacet, aztan elhuztak a csikot, mondvan a modem jó próbálkozzak vele. Mindezt 15.000 Ft egyszeri belépési díjért 🙁
jahhh… 🙂 nálam 3 hét alatt tudták beizzítani a 25 mega tárhelyet, ami az adsl-hez jár 🙂
a telepítési leírás pedig, amit adtak win-hez, használhatatlan volt: még véletlenül sem úgy kellett beállítani a dolgokat, ahogy õk leírták… 😯akkor mondok par jo szot a matavrol is 🙂
kotottem egy szerzodest egy szolgaltatoval (direkt nem irom a nevet), de kozben, (mivel azok az altalaban 2 hetes adsl-bekotesi procedurat 2 honapra hizlaltak) ugy dontottem, hogy atpartolok egy masik szolgaltatohoz.
az uj szolgaltato korrektul kivitelezte a dolgot, 2 heten belul volt adsl-em.
egyszercsak viszont a sync led zoldrol pirosra valtott (ugye ez fincsi?). telefonalgattam korbe korbe, mire kiderult, hogy a matav szereli le az adsl-t.
ezen kicsit felkaptam a vizet, hogy ugyan miert???
hivom a matavot, aztmondja a noci, hogy kapcsolja az „adsl-specialista kollegat”.
20 (!) percet vartam, azalatt lekottaztam, megtanultam, sot slagert irtam a meltan nepszeru „matav-dallambol”, mire egy szinten elegge iq-szegeny noi hang beleszol.
elmondom a problemat, erre o: „tessek a szolgaltatonal erdeklodni”. na mivel nem akartam karomkodni a 20 perc szareves miatt, igy leraktam…
ez az egesz hozzaszolas csak a „kiralyi nagy szolgaltato” hozzanemerteset akarja bizonyitani.(egyebkent az elso szolgaltato inditvanyozta a matavnal az o nemletezo rendszeruknek a leszereleset, amit azok az iqbetyarok ugy ertettek, hogy az en jolmukodo uj adslemet kell lebontani!!! ezert 1 hetig (!) nem volt netem. ja es persze semmi megterites, vagy esetleges elnezestkeres. meg nekik allt feljebb.
annyit mondok: matav – tudom, ez nem politikai forum, de mindenki tudja, hogy milyen vezetes alatt all. es hogy azoktol mit remelhetunk? l*****t se! le veluk!)killlall:
„fellow nagyon jol tud segiteni.”
lol! cak azert, mert vagy 20-szor forgattam: 5-6 tanulopenz, 4-5 acpi (itt jott szoba a kernel patceles), 2-3 kisebb valtozas, 4-5 uj kernel – ki kell probalni, 3 grsecurity beizzitasa;
„kb ejfel korul szokott jonni”
ha nincs masnap zhja 🙁
„vard meg az o valaszat”
a doksi olvasgatas meg googles kereses sem egy rossz megoldas…sejtettem, gyakorlat teszi a mestert 🙂
zh – egy even keresztul minden nap zh-t irtam 🙂
doksi – hat az olyan baromsagokat, mint a make dep utani make clean onnan szivtam be 🙂 ja meg aztis, hogy az elso lepes a make mrproper ;]„hogy létezik az usb modulod, és ugyan tölcse már be ha kell”
‘modprobe usbcore’ezt most megcsinaltam, semmi hibat nem irt ki, tudomasul vette. kivancsi vagyok…
persze, mert nem ez az a konyvtar, ahonnan felraktad. olyat keress, hogy rdesktop-1.3.0 vagy vmi ilyesmi.
de aruld mar el, hogy hogy kerult az 1.0-s uhudra 1.3.0-s redsktop…ez az az oldal, amit o csinalt… 🙂
ezt sztem ne itt kerdezd, de ugyerzem hamarosan, talan meg iden. (jo kis karacsonyi ajandek lenne :))
pomm latom, vagod 🙂
enis meglepodtem, amikor ezt lattam a kernelconfigban 🙂hat igen. de mostmar tenyleg legyen off.
meg a tanulas, tanulas, tanulas, kitartas, kitartas, fanatizmus, fanatizmus, fanatizmus 🙂
jaja, a d4x az ilyen drag&drop, mint winfos alatt a fogalmamsincsmianeve…detelleg.
szoval belehuzod a linket.
erdemes a beallitasokban az ftp szekcional (?) passziv modra allitani a cuccot. en mar regen hasznaltam, amikor meg modemes voltam. de nemertem minek d4x, amikor a konqueror beepitett letoltoje, vagy a kget is kepes a resume-ra…
(kozben megvan:) winfos alatt a flashget ilyen) -
SzerzőBejegyzés