Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
a 2. cd csomagjai kozott csemegezz…
ah, ilyen konnyen fel ne add…
adj idot a dolgoknak, hogy kiforrjak magukat. keress, kutass, nezd a forumot. azert mert egy nap alatt nem repult a sultgalamb a szadba, meg nem jelenti azt, hogy mondjuk holnap, vagy akar egy het mulva ne kapnal valaszt. erted….
volt, hogy enis napokat vartam. volt, hogy egy nyar elejen felmerulo problemara nyar vegen talaltam megoldast.
na remelem erted mit nyokogok…nem bantasbol irta, hanem jotanacskent.
de hogy raktad fel? forrasbol?
mert ha igen, akkor bemesz abba a konyvtarba, ahonnan telepitetted, es~$ make uninstall
utana
~$ rdesktop
ha 1.2.0.-t ir ki verzionak, akkor jo, ha nincs rdesktop, akkor
~$ apt-get install rdesktop
persze rootkent mindet.
nem kell elnezest kerni 🙂
jah, ifconfig 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
en meg mar vmi egesz specialisra gondoltam 😀 😀O.K.
Meeegy! 😀kiraly 🙂
viszont igaza van blacinak.ja, visszaolvastam, uhud van. frissitetted? nyilvan. de miert? a regebbi verzio sem ment?
passz.ha uhu 1.0-d van, akkor csereld le az ujabb rdesktopot a regebbire, amit irtam, aztan probald meg…
bar biztos nem uhud van, szal marad a passz. -
SzerzőBejegyzés