Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Hát õket ismerve szerintem akkor a te szülinapod is csúszni fog egy hónapot… 😛
[align=right][snapback]134422[/snapback][/align]imho tobbet is ;>
ejj de rohadt maceras ez az uhu :))
su minusz… mekkora gaz.Az utóbbi idõben súlyos shell-elvonási tüneteim jelentkeztek, így feldobok egy YOPER-t… igen, „visszatérek” ^^
[align=right][snapback]134379[/snapback][/align]miert kell visszaterni? hova „tertel el”?
,,/
egyebkent en sajna tutinemerek ra, mivel 23-an anal potzh, aztan jon a vizsgaidoszak, szal… ezvan
Ide minden jöhet?
Most kaptam meg a Nightwish lemezeit. Mit mondjak q….rva jó eddig – régen – a Hallowen volt ami még ki hozottt a sodrombóSzerintem a HallWwen után az egyik legjobb.
[align=right][snapback]134235[/snapback][/align]az helloween, nem halloween…
Szevasztok
Na figyi.
2.6 -nál nem kell sem make dep, sem make clean, az csak 2.4 -nél kell.
Aztán amit megcsináltál configot, szépen kinyírtad a make clean -al.
Még 1X:
cd /usr/src/linux
make mrproper
make menuconfig
Beállítod ami kell.
Ha kész van, úgyis kiírja, hogy bzImage ready (vmi ilyesmi)
De ha kiadod a make dep -et, akkor úgyis szól, hogy nem kell neki.
TEHnekem 100000000 meghivom van, de senkinek sem adok! hehe
van minden hsz-nél egy TOP gomb; az erre való ^^
[align=right][snapback]133745[/snapback][/align]loooooool :):):) thx
ja es egy aprocska (regebben megemlitett) javaslat: a forum aljara is tegyetek mar linket a fooldalra. mivel rohadtul kenyelmetlen folyton felscrollozni az oldal tetejere…
bar tudom, hogy egy home-mal megoldhato, de ha mar ugyis scrollozok, akkor hadd kattintgathassak 😛jo, hogy elojott ez a topic. en kivetelesen agybafobe dicsernem a csapatot, mert vegre normalisan muxik minden 🙂
ertem ezalatt, hogy nem dobal ki folyton a fooldalrol 🙂 -
SzerzőBejegyzés