killall

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 491-500 / 3,638
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: 2. lfhu találkozó #2011045
    killall
    Felhasználó

      Hát õket ismerve szerintem akkor a te szülinapod is csúszni fog egy hónapot… 😛
      [align=right][snapback]134422[/snapback][/align]

      imho tobbet is ;>

      Hozzászólás: eltûnt az ifconfig parancs ?? #2016604
      killall
      Felhasználó

        ejj de rohadt maceras ez az uhu :))
        su minusz… mekkora gaz.

        Hozzászólás: Kocsma topik #1948680
        killall
        Felhasználó

          Az utóbbi idõben súlyos shell-elvonási tüneteim jelentkeztek, így feldobok egy YOPER-t… igen, „visszatérek” ^^
          [align=right][snapback]134379[/snapback][/align]

          miert kell visszaterni? hova „tertel el”?

          Hozzászólás: Kocsma topik #1948678
          killall
          Felhasználó

            ,,/

            egyebkent en sajna tutinemerek ra, mivel 23-an anal potzh, aztan jon a vizsgaidoszak, szal… ezvan

            Hozzászólás: Kocsma topik #1948674
            killall
            Felhasználó

              Ide minden jöhet?
              Most kaptam meg a Nightwish lemezeit. Mit mondjak q….rva jó eddig – régen – a Hallowen volt ami még ki hozottt a sodrombó

              Szerintem a HallWwen után az egyik legjobb.
              [align=right][snapback]134235[/snapback][/align]

              az helloween, nem halloween…

              Hozzászólás: Slackware Linux 10.1 #2001583
              killall
              Felhasználó

                Szevasztok

                Na figyi.
                2.6 -nál nem kell sem make dep, sem make clean, az csak 2.4 -nél kell.
                Aztán amit megcsináltál configot, szépen kinyírtad a make clean -al.
                Még 1X:
                cd /usr/src/linux
                make mrproper
                make menuconfig
                Beállítod ami kell.
                Ha kész van, úgyis kiírja, hogy bzImage ready (vmi ilyesmi)
                De ha kiadod a make dep -et, akkor úgyis szól, hogy nem kell neki.
                TEH

                Hozzászólás: gmail #1996238
                killall
                Felhasználó

                  nekem 100000000 meghivom van, de senkinek sem adok! hehe

                  Hozzászólás: Bugok az oldalon #2006711
                  killall
                  Felhasználó

                    van minden hsz-nél egy TOP gomb; az erre való ^^
                    [align=right][snapback]133745[/snapback][/align]

                    loooooool :):):) thx

                    Hozzászólás: Bugok az oldalon #2006709
                    killall
                    Felhasználó

                      ja es egy aprocska (regebben megemlitett) javaslat: a forum aljara is tegyetek mar linket a fooldalra. mivel rohadtul kenyelmetlen folyton felscrollozni az oldal tetejere…
                      bar tudom, hogy egy home-mal megoldhato, de ha mar ugyis scrollozok, akkor hadd kattintgathassak 😛

                      Hozzászólás: Bugok az oldalon #2006708
                      killall
                      Felhasználó

                        jo, hogy elojott ez a topic. en kivetelesen agybafobe dicsernem a csapatot, mert vegre normalisan muxik minden 🙂
                        ertem ezalatt, hogy nem dobal ki folyton a fooldalrol 🙂

                      10 bejegyzés megtekintése - 491-500 / 3,638