Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
A Delta Force Xtreme-t is próbáld ki, ami most áprilisban jelent meg. Egy az egyben a DF1, csak 2005-ös graph engine van alatta. Zsír és egyben retro-feeling… 🙂 Nekem nagyon bejön az is.
en a delta force 1-et is szeretem, mar irtam is itt rola, ralehet keresni. a legjobb fps-ek kozul valok.
ja, ofkoz a df siman fut wine-nal.hmm woody-sid miert nem?:)
ez eleg erdekes. nekem mar egy eve muzsikal gyonyoruen 🙂Az UHU tul egyszerû lenne, szeretném mélyen beleásní magam a dólgokba, azért választottam a debiant.
Egyébként egy ismerõsõm ugyanerõl a cd-rõl telepitett azóta egy hasonló kaliberû gépet!
ez egy known problem uhu alatt. hidd el, hogy az uj kernel van fent. amugy: dpkg -l | grep kernel
iranyar?
dpkg-reconfigure dselect?
a dolog ugy kezdodik, hogy milyen linuxokat ismersz, illetve azokat mennyire szereted.
ha van olyan, amit elegge, akkor a valasz mar adott a kerdesedre.1. ha kezdo vagy, IMHO ne hasznalj debiant. ott az uhu.
2. ha megis, akkor erdemes egy woody 1. cd-t felrakni, majd dist-upgrade-elni sidre vagy sargera.a sima bin-t szedd le, ne szorakozz az rpm-mel. aztan sh, majd atmasolod a /usr/lib-be az egeszet. utana a plugin/i386/ns7/libjavaplugin.oji.so-rol csinalsz egy szimlinket a mozilla plugins konyvtaraba es kesz, fog menni.
amugy mar van 3. update… jre_1_5_0_03. -
SzerzőBejegyzés