killall

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 501-510 / 3,638
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Delta Force 2 #2015598
    killall
    Felhasználó

      A Delta Force Xtreme-t is próbáld ki, ami most áprilisban jelent meg. Egy az egyben a DF1, csak 2005-ös graph engine van alatta. Zsír és egyben retro-feeling…  🙂 Nekem nagyon bejön az is.

      Hozzászólás: Delta Force 2 #2015595
      killall
      Felhasználó

        en a delta force 1-et is szeretem, mar irtam is itt rola, ralehet keresni. a legjobb fps-ek kozul valok.
        ja, ofkoz a df siman fut wine-nal.

        Hozzászólás: Debian Sid install #2014385
        killall
        Felhasználó

          hmm woody-sid miert nem?:)
          ez eleg erdekes. nekem mar egy eve muzsikal gyonyoruen 🙂

          Hozzászólás: telepítési probléma #2015485
          killall
          Felhasználó

            Az UHU tul egyszerû lenne, szeretném mélyen beleásní magam a dólgokba, azért választottam a debiant.

            Egyébként egy ismerõsõm ugyanerõl a cd-rõl telepitett azóta egy hasonló kaliberû gépet!

            killall
            Felhasználó

              ez egy known problem uhu alatt. hidd el, hogy az uj kernel van fent. amugy: dpkg -l | grep kernel

              Hozzászólás: Macintosh Performa 6400/180 komplett gép #2015560
              killall
              Felhasználó

                iranyar?

                Hozzászólás: Segmentation Fault #2015512
                killall
                Felhasználó

                  dpkg-reconfigure dselect?

                  Hozzászólás: Linux + Notebook #2015524
                  killall
                  Felhasználó

                    a dolog ugy kezdodik, hogy milyen linuxokat ismersz, illetve azokat mennyire szereted.
                    ha van olyan, amit elegge, akkor a valasz mar adott a kerdesedre.

                    Hozzászólás: telepítési probléma #2015483
                    killall
                    Felhasználó

                      1. ha kezdo vagy, IMHO ne hasznalj debiant. ott az uhu.
                      2. ha megis, akkor erdemes egy woody 1. cd-t felrakni, majd dist-upgrade-elni sidre vagy sargera.

                      Hozzászólás: jre-1_5_0_02-linux-i586.rpm #2015517
                      killall
                      Felhasználó

                        a sima bin-t szedd le, ne szorakozz az rpm-mel. aztan sh, majd atmasolod a /usr/lib-be az egeszet. utana a plugin/i386/ns7/libjavaplugin.oji.so-rol csinalsz egy szimlinket a mozilla plugins konyvtaraba es kesz, fog menni.
                        amugy mar van 3. update… jre_1_5_0_03.

                      10 bejegyzés megtekintése - 501-510 / 3,638