killall

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 511-520 / 3,638
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Kocsma topik #1948667
    killall
    Felhasználó

      … vagy a k?va adatkorlát megszûntetése… Elnézést az erõs kifejezésért, de emiatt tértem át DSL-re, egyszerûen röhej hogy az ember perkál tizenikszezer forintot és erre 64/64el megy 3 hétig egy hónapban 😛
      4

      Hozzászólás: Melyik való nekem? (A válasz!) #1974481
      killall
      Felhasználó

        kuresz: tar xvjf filenev.tar.bz2
        (amugy rtfm, man tar, stb.)

        killall
        Felhasználó

          amint latod, igen 🙂

          Hozzászólás: Debian ISO probléma #2015140
          killall
          Felhasználó

            majus 30-ra mondjak a sarge-ot, deugye az mar volt szept. 15 is 🙂
            szoval imho felesleges varni. en mindenkinek a sidet ajanlom.

            Hozzászólás: segítsetek a program telepítésben #2015245
            killall
            Felhasználó

              A telepítésnél ezt kapom a KPackage-ben!

              error: Failed dependencies:
              /bin/sh is needed by nerolinux-2.0.0.0-6.i386
              ld-linux.so.2 is needed by nerolinux-2.0.0.0-6.i386
              libc.so.6 is needed by nerolinux-2.0.0.0-6.i386
              libdl.so.2 is needed by nerolinux-2.0.0.0-6.i386
              libgdk-1.2.so.0 is needed by nerolinux-2.0.0.0-6.i386
              libglib-1.2.so.0 is needed by nerolinux-2.0.0.0-6.i386
              libgmodule-1.2.so.0 is needed by nerolinux-2.0.0.0-6.i386
              libgthread-1.2.so.0 is needed by nerolinux-2.0.0.0-6.i386
              libgtk-1.2.so.0 is needed by nerolinux-2.0.0.0-6.i386
              libm.so.6 is needed by nerolinux-2.0.0.0-6.i386
              libpthread.so.0 is needed by nerolinux-2.0.0.0-6.i386
              libX11.so.6 is needed by nerolinux-2.0.0.0-6.i386
              libXext.so.6 is needed by nerolinux-2.0.0.0-6.i386
              libXi.so.6 is needed by nerolinux-2.0.0.0-6.i386
              libc.so.6(GLIBC_2.0) is needed by nerolinux-2.0.0.0-6.i386
              libc.so.6(GLIBC_2.1) is needed by nerolinux-2.0.0.0-6.i386
              libc.so.6(GLIBC_2.1.3) is needed by nerolinux-2.0.0.0-6.i386
              libc.so.6(GLIBC_2.2) is needed by nerolinux-2.0.0.0-6.i386
              libc.so.6(GLIBC_2.2.4) is needed by nerolinux-2.0.0.0-6.i386
              libdl.so.2(GLIBC_2.0) is needed by nerolinux-2.0.0.0-6.i386
              libdl.so.2(GLIBC_2.1) is needed by nerolinux-2.0.0.0-6.i386
              libm.so.6(GLIBC_2.0) is needed by nerolinux-2.0.0.0-6.i386
              libpthread.so.0(GLIBC_2.0) is needed by nerolinux-2.0.0.0-6.i386
              libpthread.so.0(GLIBC_2.1) is needed by nerolinux-2.0.0.0-6.i386
              libpthread.so.0(GLIBC_2.2) is needed by nerolinux-2.0.0.0-6.i386
              RESULT=1
              [align=right][snapback]133059[/snapback][/align]

              kezdheted felrakni a libeket, bar ketlem, hogy nincsenek fent.
              nekem debian alatt siman felment a .deb, mindenfele dependency nelkul.
              annyit tudok mondani, hogy keruld a rakba a kpackage-et es minden k-val kezdodo dolgot linux alatt.

              Hozzászólás: segítsetek a program telepítésben #2015235
              killall
              Felhasználó

                imho, ha az uhu ennyire nem fekudt, akkor a debiant is keruld el.
                az ubuntu meg ugye egy debian sid snapshot, ugyanolyan, mint a debian, es ugyanugy lehet ra telepiteni, mint uhura.
                szoval baratkozz csak az uhuval, meg a linux.lap.hu-val es a google.com/linux-szal.

                Hozzászólás: blackPanther #2001171
                killall
                Felhasználó

                  Nekem meg egy olyan kérdésem lenne hogy a cd meghajtómba bármilyen lemezt téve blackpanther alatt nem látok a lemezen semmit de más oprendszer alatt ilyen gondom nincsen.
                  Mi lehet a gondja?
                  [align=right][snapback]132949[/snapback][/align]

                  mountoltad? van vmi azon a cdn?

                  Hozzászólás: segítsetek a program telepítésben #2015226
                  killall
                  Felhasználó

                    rtfm

                    Hozzászólás: Usb adattároló (sda) #2015085
                    killall
                    Felhasználó

                      attolfugg, hogy usb 1.0 vagy 2.0 a pendrive(?) csatlakozoja, es a geped portja. ha a 2 elter, akkor ne csodalkozz. amugy nalam is lassan masol fel pendrivera. de mivel en max 1 albumot szoktam ra (70-100 mega), azt az idot rohogve is kibirom 🙂

                      Hozzászólás: linux windows óraeltérés #2015072
                      killall
                      Felhasználó

                        windowsos problemara itt nevarj megoldast.
                        linux alatt: ntpdate time.bme hu (rootkent)

                      10 bejegyzés megtekintése - 511-520 / 3,638