Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
… vagy a k?va adatkorlát megszûntetése… Elnézést az erõs kifejezésért, de emiatt tértem át DSL-re, egyszerûen röhej hogy az ember perkál tizenikszezer forintot és erre 64/64el megy 3 hétig egy hónapban 😛
4kuresz: tar xvjf filenev.tar.bz2
(amugy rtfm, man tar, stb.)amint latod, igen 🙂
majus 30-ra mondjak a sarge-ot, deugye az mar volt szept. 15 is 🙂
szoval imho felesleges varni. en mindenkinek a sidet ajanlom.A telepítésnél ezt kapom a KPackage-ben!
error: Failed dependencies:
/bin/sh is needed by nerolinux-2.0.0.0-6.i386
ld-linux.so.2 is needed by nerolinux-2.0.0.0-6.i386
libc.so.6 is needed by nerolinux-2.0.0.0-6.i386
libdl.so.2 is needed by nerolinux-2.0.0.0-6.i386
libgdk-1.2.so.0 is needed by nerolinux-2.0.0.0-6.i386
libglib-1.2.so.0 is needed by nerolinux-2.0.0.0-6.i386
libgmodule-1.2.so.0 is needed by nerolinux-2.0.0.0-6.i386
libgthread-1.2.so.0 is needed by nerolinux-2.0.0.0-6.i386
libgtk-1.2.so.0 is needed by nerolinux-2.0.0.0-6.i386
libm.so.6 is needed by nerolinux-2.0.0.0-6.i386
libpthread.so.0 is needed by nerolinux-2.0.0.0-6.i386
libX11.so.6 is needed by nerolinux-2.0.0.0-6.i386
libXext.so.6 is needed by nerolinux-2.0.0.0-6.i386
libXi.so.6 is needed by nerolinux-2.0.0.0-6.i386
libc.so.6(GLIBC_2.0) is needed by nerolinux-2.0.0.0-6.i386
libc.so.6(GLIBC_2.1) is needed by nerolinux-2.0.0.0-6.i386
libc.so.6(GLIBC_2.1.3) is needed by nerolinux-2.0.0.0-6.i386
libc.so.6(GLIBC_2.2) is needed by nerolinux-2.0.0.0-6.i386
libc.so.6(GLIBC_2.2.4) is needed by nerolinux-2.0.0.0-6.i386
libdl.so.2(GLIBC_2.0) is needed by nerolinux-2.0.0.0-6.i386
libdl.so.2(GLIBC_2.1) is needed by nerolinux-2.0.0.0-6.i386
libm.so.6(GLIBC_2.0) is needed by nerolinux-2.0.0.0-6.i386
libpthread.so.0(GLIBC_2.0) is needed by nerolinux-2.0.0.0-6.i386
libpthread.so.0(GLIBC_2.1) is needed by nerolinux-2.0.0.0-6.i386
libpthread.so.0(GLIBC_2.2) is needed by nerolinux-2.0.0.0-6.i386
RESULT=1
[align=right][snapback]133059[/snapback][/align]kezdheted felrakni a libeket, bar ketlem, hogy nincsenek fent.
nekem debian alatt siman felment a .deb, mindenfele dependency nelkul.
annyit tudok mondani, hogy keruld a rakba a kpackage-et es minden k-val kezdodo dolgot linux alatt.imho, ha az uhu ennyire nem fekudt, akkor a debiant is keruld el.
az ubuntu meg ugye egy debian sid snapshot, ugyanolyan, mint a debian, es ugyanugy lehet ra telepiteni, mint uhura.
szoval baratkozz csak az uhuval, meg a linux.lap.hu-val es a google.com/linux-szal.Nekem meg egy olyan kérdésem lenne hogy a cd meghajtómba bármilyen lemezt téve blackpanther alatt nem látok a lemezen semmit de más oprendszer alatt ilyen gondom nincsen.
Mi lehet a gondja?
[align=right][snapback]132949[/snapback][/align]mountoltad? van vmi azon a cdn?
rtfm
attolfugg, hogy usb 1.0 vagy 2.0 a pendrive(?) csatlakozoja, es a geped portja. ha a 2 elter, akkor ne csodalkozz. amugy nalam is lassan masol fel pendrivera. de mivel en max 1 albumot szoktam ra (70-100 mega), azt az idot rohogve is kibirom 🙂
windowsos problemara itt nevarj megoldast.
linux alatt: ntpdate time.bme hu (rootkent) -
SzerzőBejegyzés