killall

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 521-530 / 3,638
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: NeroLinux #2006282
    killall
    Felhasználó

      Az igaz, hogy stabilabb a nerolinux, mint a k3b? A k3brõl olyat olvastam, hogy kde-függõ? Ez hogyan értendõ? Nem mûködik pl. gnome alatt? Vagy csak kde alatt írja meg jól a CD / DVD-t? A nerolinux valamikor is független lesz a windowsos verziójától és ingyenes lesz valaha is?

      Hozzászólás: NeroLinux hiba #2009489
      killall
      Felhasználó

        growisofs és nincs sem bug, sem ablakozó függõség, se semmi… 😉 Pláne debian alatt… 😀
        [align=right][snapback]132512[/snapback][/align]

        ez igyvan :))
        ensem hasznalok guit szinte soha, csak akkor, ha nemakarom kalkulalgatni a fileok nagysagat. mivel a neroban csak bekell huzni 🙂
        szal cdrecord, growisofs rulz 😛

        Hozzászólás: NeroLinux hiba #2009484
        killall
        Felhasználó

          ok, akkor en megvedem a nerolinuxot. szerintem _ezerszer_ jobb, mint a bughalmaz kdefuggo k3b. az egy instabil cucc, nekem szamos cd-t, dvd-t elrontott. a nerolinux eddig egyet sem. _sokkal_ stabilabb, es en mindenkinek ajanlom. debian sid alatt tokeletes.

          Hozzászólás: debian+grub #1926469
          killall
          Felhasználó

            Dicseretes dolog, egybol a Debian-al kezdeni a LiNUX-os ismerkedest  😉
            de en inkabb vmi egyszerubbet ajanlanek, pl. UHU-Linux 1.2
            [align=right][snapback]132429[/snapback][/align]

            hat fellow allitolag ugyirta meg a doksit, hogy egy szamitogepet eloszor lato egyen is siman feltelepitsen egy debiant 🙂
            bar azert en mar lattam nehany kezdot belebukni ebbe ;>

            Hozzászólás: debian+grub #1926467
            killall
            Felhasználó

              a file-t letre tudod hozni igy (rootkent):

              touch /boot/grub/menu.lst

              utana nyugodtan, mint minden kezdo, mcedittel csinald meg.

              Hozzászólás: Enlightenment #2014710
              killall
              Felhasználó

                hm, nemertem a kerdest…

                Hozzászólás: Segítséggg!!! Bash Script írás #2014456
                killall
                Felhasználó

                  szegeny csizmazia tanarur ha ezt latna… 😉

                  Hozzászólás: Debian Sid install #2014378
                  killall
                  Felhasználó

                    Sziasztok!

                    Bocsi ha már ez volt, de a keresõ nem dobott ki semmit ( vagy rosszul kerestem 🙂 )
                    Letöltöttem az fsn.hu-ról a debian sid 3 dvd-és cuccát ( egész pontosan innen ), de miután bebutul közli az install elején, hogy nem találja a kernel modulokat és az install nem fog sikerülni…Mit lehet ilyenkor tenni? Most ez a dvd nem jó önálló installra, csak a woody-t tudom upgradelni vele? Vagy egyszerûen kell vmi boot paraméter? ( mert a választható booot paramétereket végig próbáltam, de mind-nél ugyan az a gond – kernel modul )
                    Plíííz help! 🙂
                    [align=right][snapback]132047[/snapback][/align]

                    fellow.linuxforum.hu

                    Hozzászólás: Topiktörlések, mozgatások, zárások #1972703
                    killall
                    Felhasználó

                      latom, szepen ugykodtok, helyes, csak igy tovabb. az offtopicoknak menniuk kell.

                      Hozzászólás: CD-s játékok telepítése #2014138
                      killall
                      Felhasználó

                        A Majesty linuxos változatát szeretném Mandrake 10.1-re feltenni. De fogalmam sincs hogyan. A cd gyökerében levõ setup.sh-t kellene valahogy elindítanom?
                        [align=right][snapback]131655[/snapback][/align]

                        sh setup.sh

                      10 bejegyzés megtekintése - 521-530 / 3,638