Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Az igaz, hogy stabilabb a nerolinux, mint a k3b? A k3brõl olyat olvastam, hogy kde-függõ? Ez hogyan értendõ? Nem mûködik pl. gnome alatt? Vagy csak kde alatt írja meg jól a CD / DVD-t? A nerolinux valamikor is független lesz a windowsos verziójától és ingyenes lesz valaha is?
growisofs és nincs sem bug, sem ablakozó függõség, se semmi… 😉 Pláne debian alatt… 😀
[align=right][snapback]132512[/snapback][/align]ez igyvan :))
ensem hasznalok guit szinte soha, csak akkor, ha nemakarom kalkulalgatni a fileok nagysagat. mivel a neroban csak bekell huzni 🙂
szal cdrecord, growisofs rulz 😛ok, akkor en megvedem a nerolinuxot. szerintem _ezerszer_ jobb, mint a bughalmaz kdefuggo k3b. az egy instabil cucc, nekem szamos cd-t, dvd-t elrontott. a nerolinux eddig egyet sem. _sokkal_ stabilabb, es en mindenkinek ajanlom. debian sid alatt tokeletes.
Dicseretes dolog, egybol a Debian-al kezdeni a LiNUX-os ismerkedest 😉
de en inkabb vmi egyszerubbet ajanlanek, pl. UHU-Linux 1.2
[align=right][snapback]132429[/snapback][/align]hat fellow allitolag ugyirta meg a doksit, hogy egy szamitogepet eloszor lato egyen is siman feltelepitsen egy debiant 🙂
bar azert en mar lattam nehany kezdot belebukni ebbe ;>a file-t letre tudod hozni igy (rootkent):
touch /boot/grub/menu.lst
utana nyugodtan, mint minden kezdo, mcedittel csinald meg.
hm, nemertem a kerdest…
szegeny csizmazia tanarur ha ezt latna… 😉
Sziasztok!
Bocsi ha már ez volt, de a keresõ nem dobott ki semmit ( vagy rosszul kerestem 🙂 )
Letöltöttem az fsn.hu-ról a debian sid 3 dvd-és cuccát ( egész pontosan innen ), de miután bebutul közli az install elején, hogy nem találja a kernel modulokat és az install nem fog sikerülni…Mit lehet ilyenkor tenni? Most ez a dvd nem jó önálló installra, csak a woody-t tudom upgradelni vele? Vagy egyszerûen kell vmi boot paraméter? ( mert a választható booot paramétereket végig próbáltam, de mind-nél ugyan az a gond – kernel modul )
Plíííz help! 🙂
[align=right][snapback]132047[/snapback][/align]fellow.linuxforum.hu
latom, szepen ugykodtok, helyes, csak igy tovabb. az offtopicoknak menniuk kell.
A Majesty linuxos változatát szeretném Mandrake 10.1-re feltenni. De fogalmam sincs hogyan. A cd gyökerében levõ setup.sh-t kellene valahogy elindítanom?
[align=right][snapback]131655[/snapback][/align]sh setup.sh
-
SzerzőBejegyzés