killall

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 531-540 / 3,638
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: X beallitasa Nvida Geforce 2-es MX kartyaval #2010756
    killall
    Felhasználó

      glx kell, es nv-t nvidiara, ennyi…

      Hozzászólás: Fordítsunk kernelt ! #2013928
      killall
      Felhasználó

        b+ ??
        [align=right][snapback]131523[/snapback][/align]

        az, b+
        nincs szuksegunk az ilyen elb@szott topicokra.

        Hozzászólás: Fordítsunk kernelt ! #2013924
        killall
        Felhasználó

          inkabb olvass b+

          Hozzászólás: Sun Java rpm.bin kibontása #2013741
          killall
          Felhasználó

            ha megvan az a hely, hogy honnan kell sublinkelni azaz a forrás, és megvan a cél, akkor az mc-vel egyszerûen oda linkelem, és akkor müxik.
            [align=right][snapback]131304[/snapback][/align]

            latod milyen ugyes vagy 🙂
            de ezek olyan alapveto dolgok, hogy nemkell erre pazarolni a szerver hdd-jet 🙂
            http://www.linuxforum.hu/ipbmb/index.php?act=boardrules

            Hozzászólás: Nem tudok áttérni Windowsról Linuxra #2013804
            killall
            Felhasználó

              Mindenben osztom Kata véleményét, tessék jól befészkelni magát a usernek, és utána nekiállni wget-el letölteni a fél webet  🙂
              [align=right][snapback]131422[/snapback][/align]

              mi az a wget???????

              bocs, de lassan mar ezen a szinvonalon leszunk, ha hagyjuk az ilyen juzereket ervenyesulni…

              Hozzászólás: Nem tudok áttérni Windowsról Linuxra #2013796
              killall
              Felhasználó

                asszem hamarosan kattan a lakat, mert ez szanalom. aki nemtudja mi az az mc, az jatsszon inkabb azzal, ami egyidos vele. ez a tetves sz@r topic van legfelul egesz nap. szoval zarni fogok. ha ez nem valtozik…

                Hozzászólás: Sun Java rpm.bin kibontása #2013735
                killall
                Felhasználó

                  Most viszont az a gond, hogy sem az Opera sem a Konqueror nem érzékeli a frissítést, hanem még 1.42-nek látja, és nem 1.5-nek, tudom valahogy lehet sublinkelni, azt tudom, is hogy hogyan, de azt nem, hogy honnan hova kell.
                  [align=right][snapback]131297[/snapback][/align]

                  rtfm2
                  stfw
                  stfg

                  Hozzászólás: Sun Java rpm.bin kibontása #2013731
                  killall
                  Felhasználó

                    Elírtam. Tehát jre-1_5_0_01-linux-i586-rpm.bin a neve, jogosúltsága van. A konsoleba pontosan hogy kell bírni hogy kicsomagolja rpm-nek?
                    [align=right][snapback]131271[/snapback][/align]

                    RTFM

                    Hozzászólás: Nem tudok áttérni Windowsról Linuxra #2013751
                    killall
                    Felhasználó

                      ezek gondolom mind megoldhatok, mivel linux alatt nemnagyon van lehetetlen (a filemegosztas es a dvdlejatszas ugyeben tudok nyilatkozni csak), de ofkoz nemkell atterni, ha ennyire negativ vagy. ha szorgalmasan hasznalod a google-t, akkor szinte mindenre megoldast talalhatsz.

                      Hozzászólás: Halk hang lejátszáskor mplayer pre7 #2013667
                      killall
                      Felhasználó

                        nalam tokeletes, es nem halk. raadasul nem forgatott, hanem .deb….

                      10 bejegyzés megtekintése - 531-540 / 3,638