Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
glx kell, es nv-t nvidiara, ennyi…
b+ ??
[align=right][snapback]131523[/snapback][/align]az, b+
nincs szuksegunk az ilyen elb@szott topicokra.inkabb olvass b+
ha megvan az a hely, hogy honnan kell sublinkelni azaz a forrás, és megvan a cél, akkor az mc-vel egyszerûen oda linkelem, és akkor müxik.
[align=right][snapback]131304[/snapback][/align]latod milyen ugyes vagy 🙂
de ezek olyan alapveto dolgok, hogy nemkell erre pazarolni a szerver hdd-jet 🙂
http://www.linuxforum.hu/ipbmb/index.php?act=boardrulesMindenben osztom Kata véleményét, tessék jól befészkelni magát a usernek, és utána nekiállni wget-el letölteni a fél webet 🙂
[align=right][snapback]131422[/snapback][/align]mi az a wget???????
bocs, de lassan mar ezen a szinvonalon leszunk, ha hagyjuk az ilyen juzereket ervenyesulni…
asszem hamarosan kattan a lakat, mert ez szanalom. aki nemtudja mi az az mc, az jatsszon inkabb azzal, ami egyidos vele. ez a tetves sz@r topic van legfelul egesz nap. szoval zarni fogok. ha ez nem valtozik…
Most viszont az a gond, hogy sem az Opera sem a Konqueror nem érzékeli a frissítést, hanem még 1.42-nek látja, és nem 1.5-nek, tudom valahogy lehet sublinkelni, azt tudom, is hogy hogyan, de azt nem, hogy honnan hova kell.
[align=right][snapback]131297[/snapback][/align]rtfm2
stfw
stfgElírtam. Tehát jre-1_5_0_01-linux-i586-rpm.bin a neve, jogosúltsága van. A konsoleba pontosan hogy kell bírni hogy kicsomagolja rpm-nek?
[align=right][snapback]131271[/snapback][/align]RTFM
ezek gondolom mind megoldhatok, mivel linux alatt nemnagyon van lehetetlen (a filemegosztas es a dvdlejatszas ugyeben tudok nyilatkozni csak), de ofkoz nemkell atterni, ha ennyire negativ vagy. ha szorgalmasan hasznalod a google-t, akkor szinte mindenre megoldast talalhatsz.
nalam tokeletes, es nem halk. raadasul nem forgatott, hanem .deb….
-
SzerzőBejegyzés