Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
a log idetartozo reszet nyomd be, azt a par sort. senki sem fog 30k-s logokat olvasni..
ennek mukodnie kene.
milyen billentyuzet ez?ehh kimoderalta. szal a csillag helyere f@szom es a kukac helyett a :)))))))
szerk: csillag mar nincs, @ helyere sima a-t
nemnagyon akarom cinkelni a hup-ot, mert rohadtjo, de azert van egypar erdekes dolog ott 🙂 pl ez az: http://hup.hu/modules.php?name=Your_Accoun…username=f@szom
na ez itt tuti nem maradna meg 🙂Hi!
Rendszerlemezt szeretnék készíteni UHU 1.2 alatt. A kérdés csak aynni, miként kell?
[align=right][snapback]130900[/snapback][/align]ezt letoltod: ftp://ftp.uhulinux.hu/uhu/1.2/uhuboot.img
utana beraksz egy floppyt es:
dd if=/ahova letoltotted/uhuboot.img of=/dev/fd0Kezd visszajönni az emberekbe vetett bizalmam. Eddig meg voltam gyõzõdve, hogy a magyar lakosság 90%-a a Mónikasóra, a Csacskaangyalra, meg a Gyõzikére gerjed 🙂
[align=right][snapback]130670[/snapback][/align]ilyen szemeteket epeszu ember nemnez 🙂
amugy pommal ertek egyet, kiegeszitve cartoon network bizonyos reszeivel ;>amit ajanlani tudok es gyors lesz: debian woody icewm-mel.
mostanaban jar le a ban mind2 neverol. szal mar csak rajta mulik…
El is felejtettem. Bepe kapott egy figyelmeztetést. Különösebben nem részletezném, morogtunk már neki elégszer. Szándékomban áll, ha folytatja munkásságát többet is osztani. Nem szeretném, ha bannolódna, hátha hamarabb megérti.
[align=right][snapback]128825[/snapback][/align]na, ha mar elojott a topic, akkor erre reagalok.
megfedtem bepe-t, hogy ne irkalja at a regi topiccimeket, mert kulonben megtorlasban reszesitem. szoval barki eszrevesz egy hasonlot, nyugodtan nyomjon ra 50%-ot minimum. hihetetlen, hogy nemkepes megerteni a srac… -
SzerzőBejegyzés