killall

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 541-550 / 3,638
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Még egy Java gond #2009019
    killall
    Felhasználó
      Hozzászólás: X beallitasa Nvida Geforce 2-es MX kartyaval #2010751
      killall
      Felhasználó

        a log idetartozo reszet nyomd be, azt a par sort. senki sem fog 30k-s logokat olvasni..

        Hozzászólás: Debian SID #2013631
        killall
        Felhasználó

          ennek mukodnie kene.
          milyen billentyuzet ez?

          Hozzászólás: Kocsma topik #1948630
          killall
          Felhasználó

            ehh kimoderalta. szal a csillag helyere f@szom es a kukac helyett a :)))))))

            szerk: csillag mar nincs, @ helyere sima a-t

            Hozzászólás: Kocsma topik #1948629
            killall
            Felhasználó

              nemnagyon akarom cinkelni a hup-ot, mert rohadtjo, de azert van egypar erdekes dolog ott 🙂 pl ez az: http://hup.hu/modules.php?name=Your_Accoun…username=f@szom
              na ez itt tuti nem maradna meg 🙂

              Hozzászólás: Rendszerlemez… #2013485
              killall
              Felhasználó

                Hi!

                Rendszerlemezt szeretnék készíteni UHU 1.2 alatt.  A kérdés csak aynni, miként kell?
                [align=right][snapback]130900[/snapback][/align]

                ezt letoltod: ftp://ftp.uhulinux.hu/uhu/1.2/uhuboot.img
                utana beraksz egy floppyt es:
                dd if=/ahova letoltotted/uhuboot.img of=/dev/fd0

                Hozzászólás: Javaslatok #1967596
                killall
                Felhasználó

                  Kezd visszajönni az emberekbe vetett bizalmam. Eddig meg voltam gyõzõdve, hogy a magyar lakosság 90%-a a Mónikasóra, a Csacskaangyalra, meg a Gyõzikére gerjed 🙂
                  [align=right][snapback]130670[/snapback][/align]

                  ilyen szemeteket epeszu ember nemnez 🙂
                  amugy pommal ertek egyet, kiegeszitve cartoon network bizonyos reszeivel ;>

                  Hozzászólás: P2-re mit rakjak fel? #2013374
                  killall
                  Felhasználó

                    amit ajanlani tudok es gyors lesz: debian woody icewm-mel.

                    Hozzászólás: Egyéb moderátori tevékenységek #1973508
                    killall
                    Felhasználó

                      mostanaban jar le a ban mind2 neverol. szal mar csak rajta mulik…

                      Hozzászólás: Egyéb moderátori tevékenységek #1973505
                      killall
                      Felhasználó

                        El is felejtettem. Bepe kapott egy figyelmeztetést. Különösebben nem részletezném, morogtunk már neki elégszer. Szándékomban áll, ha folytatja munkásságát többet is osztani. Nem szeretném, ha bannolódna, hátha hamarabb megérti.
                        [align=right][snapback]128825[/snapback][/align]

                        na, ha mar elojott a topic, akkor erre reagalok.
                        megfedtem bepe-t, hogy ne irkalja at a regi topiccimeket, mert kulonben megtorlasban reszesitem. szoval barki eszrevesz egy hasonlot, nyugodtan nyomjon ra 50%-ot minimum. hihetetlen, hogy nemkepes megerteni a srac…

                      10 bejegyzés megtekintése - 541-550 / 3,638