Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Hm.
Ez legális változat?
Ha valami miatt véletlen nem, akkor a linket hagyjuk.
Amennyiben az, akkor vedd úgy, hogy nem szóltam.
[align=right][snapback]130586[/snapback][/align]kollega, egy adminnak irtal!
feltetelezed, hogy o ILLEGALIS dolgokat hasznalna??
naneeeeeeeeeee
gondolom o egy TAPASZTALT linuxos, es tudja, hogy leeeeerol fel, vagy feeeeerol le. 😉 😉sztem teljesen jo a d4x. nalad lehet a hiba, vagy a fileokban 🙂
usb mass storage es scsi disk support kell a pendriveoknak.
nocsak milyen slager lett a debian ;>
eddig meg mivoltunk a szarszemetszaralakok :))aaaaaaaa, ujdonsult moderator ur, tiszteletem 🙂 es orulok 🙂
amugy majd valaszolok vmikor az utso emiledre, csak lusta vagyok 🙂
egyebkent igen, deli epulet, egyszer osszefuthatunk 🙂na, megint en.
es megint nem egy jo dolog.
earth_quake regelt egy uj nicket earth_quake2 neven (mondjuk a quake2 nekem szimpi :))) ) es kaptam tole egy aranyos kis levelet, miszerint o barmikor tudna regelni egy ujabb nevet azert, hogy provokalhasson. mindenesetre, mivel en megbizhato embernek tartom magam, a szavam betartasa vegett ez a nick kapott egy 4 napos fullban-t, es akkor az eddigi 3-mal osszesen kijon az egy het.
figyeljetek oda erre az urgere.Ez lett a megoldás
1) http://www.webmin.com
2) webmin-1.2000.tar.gz letölt
3) felmásol a linuxra és kibont:
3.1 gunzip webmin-1.2000.tar.gz
3.2 tar xvf webmin-1.2000.tar
4) ahova rakta, ott elindítod: ./setup.sh ( vagy a „./” nem kell )
5) web-browserbõl: https://xxx.xxx.xxx.xxx:10000/ ( kell a „/” )
6) lokális root és jelszava
Azért kellett az 1.2000 -es verzió, mert ebben annyi modul van,
hogy nyulat fogok.WEBMIN rulez !
Köszi Nektek !
[align=right][snapback]129925[/snapback][/align]felesleges ilyen alapveto „megoldasokat” leirnod.
ezeket mindenki tudja, raadasul ezerszer egyszerubben is meglehet csinalni.
en direkt nemakartam szolni, de ez nagyon rtfm tema, es ezeket erdemes lenne magadtol megkeresned, mert baromi ego. raadasul debian topicban. szoval netikettet olvasgasd boszen, mert legkozelebb mar senki sem lesz ilyen joszivu, mint most. csodalom is oket.
netikett: http://www.linuxforum.hu/ipbmb/index.php?act=boardrulesegyetertek razolival, de en ha eszreveszek egy hasonlot, akkor megis fogom torolni.
bepe pls ne arra utazz, hogy a te topicjaidnak legyen a legnagyobb a latogatottsaga. enyhen atveres egy uhu 1.0-s topicot az 1.2-ig nevezgetni, es mostis hasonlo dolgok tortentek.
szal _tobbet ne_. koszi.enis komolyan gondoltam mar 2x, megsem lettem juzer 🙂
szoval ez a szomoru sors var rad is imho 🙂
sztem par unikumot meg szokkeno szarvast (hubi) igyal a sor melle, es picit lazabban fogd fel (mint ahogy mailben is irtam).
tobbet mar nemfogom mondani, ha tenyleg igy gondolod, akkor mar csak csabibacsin mulik.
viszont ha kicsit lazabbra veszed a gyeplot, akkor nagyonis jo moderatornak lenni. (ujra: bunko juzert nem patyolgatni, hanem szetrugni a segget)Szal egy szó mint száz: szvsz killall véleményét osztom, még ha nem is olyan radikális módon… 😉
[align=right][snapback]129611[/snapback][/align]mert meg fiatal vagy es sokat tursz 😉
mas:
q1q2 admin neninek sok sikert 😛
kisbetu: neked is igazad van, de kiborul a bili nalad is neha 🙂
sany: itt csak te iszol sort, mi csak kakajot 😛
-
SzerzőBejegyzés