killall

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 551-560 / 3,638
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Suse 9.3 #2013004
    killall
    Felhasználó

      Hm.
      Ez legális változat?
      Ha valami miatt véletlen nem, akkor a linket hagyjuk.
      Amennyiben az, akkor vedd úgy, hogy nem szóltam.
      [align=right][snapback]130586[/snapback][/align]

      kollega, egy adminnak irtal!
      feltetelezed, hogy o ILLEGALIS dolgokat hasznalna??
      naneeeeeeeeeee
      gondolom o egy TAPASZTALT linuxos, es tudja, hogy leeeeerol fel, vagy feeeeerol le. 😉 😉

      Hozzászólás: Downloader for X #2012790
      killall
      Felhasználó

        sztem teljesen jo a d4x. nalad lehet a hiba, vagy a fileokban 🙂

        killall
        Felhasználó

          usb mass storage es scsi disk support kell a pendriveoknak.

          Hozzászólás: nagyon kezdõ kérdés #2006307
          killall
          Felhasználó

            nocsak milyen slager lett a debian ;>
            eddig meg mivoltunk a szarszemetszaralakok :))

            Hozzászólás: Topiktörlések, mozgatások, zárások #1972685
            killall
            Felhasználó

              aaaaaaaa, ujdonsult moderator ur, tiszteletem 🙂 es orulok 🙂
              amugy majd valaszolok vmikor az utso emiledre, csak lusta vagyok 🙂
              egyebkent igen, deli epulet, egyszer osszefuthatunk 🙂

              Hozzászólás: Egyéb moderátori tevékenységek #1973501
              killall
              Felhasználó

                na, megint en.
                es megint nem egy jo dolog.
                earth_quake regelt egy uj nicket earth_quake2 neven (mondjuk a quake2 nekem szimpi :))) ) es kaptam tole egy aranyos kis levelet, miszerint o barmikor tudna regelni egy ujabb nevet azert, hogy provokalhasson. mindenesetre, mivel en megbizhato embernek tartom magam, a szavam betartasa vegett ez a nick kapott egy 4 napos fullban-t, es akkor az eddigi 3-mal osszesen kijon az egy het.
                figyeljetek oda erre az urgere.

                Hozzászólás: tar.gz -bõl install #2012635
                killall
                Felhasználó

                  Ez lett a megoldás

                  1) http://www.webmin.com
                  2) webmin-1.2000.tar.gz letölt
                  3) felmásol a linuxra és kibont:
                      3.1 gunzip webmin-1.2000.tar.gz
                      3.2 tar xvf webmin-1.2000.tar
                  4) ahova rakta, ott elindítod: ./setup.sh ( vagy a „./” nem kell )
                  5) web-browserbõl:  https://xxx.xxx.xxx.xxx:10000/  ( kell a „/” )
                  6) lokális root és jelszava
                  Azért kellett az 1.2000 -es verzió, mert ebben annyi modul van,
                  hogy nyulat fogok.

                  WEBMIN rulez !

                  Köszi Nektek !
                  [align=right][snapback]129925[/snapback][/align]

                  felesleges ilyen alapveto „megoldasokat” leirnod.
                  ezeket mindenki tudja, raadasul ezerszer egyszerubben is meglehet csinalni.
                  en direkt nemakartam szolni, de ez nagyon rtfm tema, es ezeket erdemes lenne magadtol megkeresned, mert baromi ego. raadasul debian topicban. szoval netikettet olvasgasd boszen, mert legkozelebb mar senki sem lesz ilyen joszivu, mint most. csodalom is oket.
                  netikett: http://www.linuxforum.hu/ipbmb/index.php?act=boardrules

                  Hozzászólás: Mandriva Linux Limited Edition 2005 FINAL #1999318
                  killall
                  Felhasználó

                    egyetertek razolival, de en ha eszreveszek egy hasonlot, akkor megis fogom torolni.
                    bepe pls ne arra utazz, hogy a te topicjaidnak legyen a legnagyobb a latogatottsaga. enyhen atveres egy uhu 1.0-s topicot az 1.2-ig nevezgetni, es mostis hasonlo dolgok tortentek.
                    szal _tobbet ne_. koszi.

                    Hozzászólás: lemondás #2012515
                    killall
                    Felhasználó

                      enis komolyan gondoltam mar 2x, megsem lettem juzer 🙂
                      szoval ez a szomoru sors var rad is imho 🙂
                      sztem par unikumot meg szokkeno szarvast (hubi) igyal a sor melle, es picit lazabban fogd fel (mint ahogy mailben is irtam).
                      tobbet mar nemfogom mondani, ha tenyleg igy gondolod, akkor mar csak csabibacsin mulik.
                      viszont ha kicsit lazabbra veszed a gyeplot, akkor nagyonis jo moderatornak lenni. (ujra: bunko juzert nem patyolgatni, hanem szetrugni a segget)

                      Hozzászólás: lemondás #2012512
                      killall
                      Felhasználó

                        Szal egy szó mint száz: szvsz killall véleményét osztom, még ha nem is olyan radikális módon… 😉
                        [align=right][snapback]129611[/snapback][/align]

                        mert meg fiatal vagy es sokat tursz 😉

                        mas:

                        q1q2 admin neninek sok sikert 😛

                        kisbetu: neked is igazad van, de kiborul a bili nalad is neha 🙂

                        sany: itt csak te iszol sort, mi csak kakajot 😛

                      10 bejegyzés megtekintése - 551-560 / 3,638