Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
na, par dolgot csinaltam:
– ujabb win vs. linux topicra lakat kerult
– earth_quake nevu usernek alczott provokator kapott egy egyhetes hozzaszolas-megvonast.
eme barati levelet fuztem hozza:koszonjuk a negativ – a forum szinvonalat lehuzo- hozzasolasaidat. egy hetet kapsz a gondolkodasra, addig megvontam a hozzaszolasi jogot toled.
tovabbi minden jotkillall
kosz, hogy olvastatok
puszika
Miért van az ha mi találkozunk akkor abbol vita van mármint én nem rossz indulatbol irom ezt de azért mindig megtalálod a rést,hogy belém rugj
ugye?
csak még arra nem jöttem rá,hogy ez miért jóóó…
de mivel te okosabb vagy ezáltal ez jo dolog lehet…..
töröm magam,hogy beilleszkedjek probálom elsajátítani a tudást,hogy rugalmasabban kezeljem a linuxot ami még mosopornak is ocska….
és mindig jössz azzal a hüle google-val
meg mondom neked öszintén inkább a forumok és a linux webhelyeken keresek nem a googl-n mert az 1 fos….
remélem még találsz bennem sok hibát és akkor tudok „magamon javítani tudom magamat „moderálni”Legnagyobb tiszteletem a tied Nagykisbetu
ez jóó 🙂
[align=right][snapback]129250[/snapback][/align]ne tord magad. ne hasznalj linuxot. neked nem valo. hasznald tovabb az illegalis windowsodat es moss vele szep nagy ablakokat. ja meg az alsogatyakat, amiket linuxozas kozben osszeszartal. komolyan semmi szukseg rad. meg egy hasonlo postot meglatok toled, es ide tobbet nem irsz, az hotziher.
szerk Bbt:
ne anyázz. felesleges…nem anyaztam, hol latsz te ilyet?
azt kapta, amit megerdemelt.ugyanmar kollega 🙂
amugy mar enis 2x kertem, hogy fokozzanak vissza, amikor 2x megrottak, hogy helytelenul jartam el, de megsem fokoztak vissza 🙂
a megoldas: vedd lazabban a dolgot, es kuldd el ezeket a usereket a picsaba, mint en 🙂
amugy tevagy a legjobb moderator, meg a leglelkiismeretesebb is. de mondom, take it easy 🙂udv
(bocs, h ide írtam, nem akartam új topicot csinálni emiatt)
[align=right][snapback]128453[/snapback][/align]maskor nyugodtan csinalj. hatha eppen masvkit is erdekel a tema, de ide nem nez be…
hat pedig a modprobe-nak kene mukodnie.
bar oszinten szolva a vmware nem mindegyik 2.6-os kernellel kompatibilis (pl a legujabbal nem), de ha megis betolti, akkor csak az uhuval lehet a gond…
talan probalj egy ‘insmod vmmon’-t. aztan ha nemsikerul, akkor nyod be ide az outputjat.SEMMI értelmét nem látom, hogy két, betûrõl betûre egyezõ topikot minek megtartani, ráadásul bezárva. Ennek ellenkezõjérõl nem hiszem, hogy bárki is meg tudna gyõzni.
[align=right][snapback]127390[/snapback][/align]nem is kell, hogy meggyozzon. az ilyet torold. ha ezert jogelvonas jar, akkor ez nem linuxforum, hanem ovi. enis toroltem egy ilyet tegnap.
addgroup userneved audio
ha 3 evig volt „debiannal kapvcsolatos kerdesek” topic, akkor sztem ez is maradhat igy 😉
a tali a lényeg. de az is hogy biztonságban haza érjek utána 🙂 a Keleti pályaudvar környéke meg nem tartozik azok közé amit estefelé biztonságosnak tartok… na de mind1
[align=right][snapback]128654[/snapback][/align]majd megvedenek az eros linuxos fiatalemberek 😉
amugy tenyleg nemkell eroltetni a dolgot.Sziasztok !
Fel kellene pakolnom egy (több) olyan programot, ami nincs a 8 CD
közül egyiken sem.
Nevezetesen: awstats (webaliser)
Két formátumban szedtem le:1) gz tömörített file-ban ( egy file van benne: awstats-6.4 )
2) ZIP ( van benne /tools, /wwwroot, /docs, Readme.txt )Na most ez utóbbi a forráskód ?
Fõ kérdéseim?
1) NINCS EZ DEB FILE-K
-
SzerzőBejegyzés