killall

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 571-580 / 3,638
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Apt-get dselect csomagtelepítés #2011905
    killall
    Felhasználó

      attettem a topicot a debian temaba, maskor figyelj, hogy mit hova nyitsz 🙂

      Hozzászólás: image – backup #2011908
      killall
      Felhasználó

        man dd
        ez a te baratod.

        Hozzászólás: 2. lfhu találkozó #2010977
        killall
        Felhasználó

          talan ezen mar ottleszek, bar pont apr. 23-an jon egy haverom videkrol 🙂
          szal majd meglassuk.

          Hozzászólás: Végsö elkeseredés #2011589
          killall
          Felhasználó

            legálább 1 órát hagyd,utána ugy is lelépek….
            többet nem okozom neked fejfájást….
            ok?
            [align=right][snapback]128078[/snapback][/align]

            nemlehetne elobb lelepned?
            ez a nyaladzas nem jellemzo a linuxforumra. ez nem kislanyoknak valo hely, lepj most, byebye.

            Hozzászólás: Winscp alternatíva UHU alá #2011523
            killall
            Felhasználó

              sok marhasagot mondtok…
              temaindito: razoli valasza a nyero.

              Hozzászólás: forget #2011244
              killall
              Felhasználó

                igen, nekemis. egyszeru a dolog, a forumba belepsz, ott mar tudni fogja a nevedet, aztan visszalepsz a fooldalra. amugy ket kulonbozo dolog a fooldal meg a forum, ket kulon motor. a fooldal annyira nem fontos, max ha hozza akarsz szolni a hirekhez.

                Hozzászólás: nagyon kezdõ kérdés #2006295
                killall
                Felhasználó

                  szerintem korai meg a debian neked. ott az uhu, negyadora alatt felmegy, rogton van grafikus felulet es minden megy egybol. raadasul a debian csomagkezelojet hasznalja, es teljesen magyar. neked talaltak ki.

                  Hozzászólás: Melyik való nekem? (A válasz!) #1974471
                  killall
                  Felhasználó

                    hmm, en hasznaltam mar debian alatt kde-t es kb 10 mp alatt toltodott be. szoval vmi nalad van elcseszerintve…
                    de mi a raknak ragaszkodsz a kdehez?

                    Hozzászólás: Képek átméretezése #2010912
                    killall
                    Felhasználó

                      a gimp kepes erre is, mint minden masra.
                      jabocs, most nezem. lehet, hogy egyszerre tobbet nemtud 🙂

                      Hozzászólás: woody telepítés, de nem bootol a CD-rõl #2010875
                      killall
                      Felhasználó

                        az eltevedt gentoos baranykakbol debianos farkas lett? 🙂
                        nocsak

                      10 bejegyzés megtekintése - 571-580 / 3,638