Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
attettem a topicot a debian temaba, maskor figyelj, hogy mit hova nyitsz 🙂
man dd
ez a te baratod.talan ezen mar ottleszek, bar pont apr. 23-an jon egy haverom videkrol 🙂
szal majd meglassuk.legálább 1 órát hagyd,utána ugy is lelépek….
többet nem okozom neked fejfájást….
ok?
[align=right][snapback]128078[/snapback][/align]nemlehetne elobb lelepned?
ez a nyaladzas nem jellemzo a linuxforumra. ez nem kislanyoknak valo hely, lepj most, byebye.sok marhasagot mondtok…
temaindito: razoli valasza a nyero.igen, nekemis. egyszeru a dolog, a forumba belepsz, ott mar tudni fogja a nevedet, aztan visszalepsz a fooldalra. amugy ket kulonbozo dolog a fooldal meg a forum, ket kulon motor. a fooldal annyira nem fontos, max ha hozza akarsz szolni a hirekhez.
szerintem korai meg a debian neked. ott az uhu, negyadora alatt felmegy, rogton van grafikus felulet es minden megy egybol. raadasul a debian csomagkezelojet hasznalja, es teljesen magyar. neked talaltak ki.
hmm, en hasznaltam mar debian alatt kde-t es kb 10 mp alatt toltodott be. szoval vmi nalad van elcseszerintve…
de mi a raknak ragaszkodsz a kdehez?a gimp kepes erre is, mint minden masra.
jabocs, most nezem. lehet, hogy egyszerre tobbet nemtud 🙂az eltevedt gentoos baranykakbol debianos farkas lett? 🙂
nocsak -
SzerzőBejegyzés