killall

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 581-590 / 3,638
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Tûzfal gép építése #2010830
    killall
    Felhasználó

      mindenkepp debian, vagy vmilyen unix.

      Hozzászólás: Sarge Linux letöltõhely #2010718
      killall
      Felhasználó

        Sziasztok!

        Sarge Linux legújabb verzióját szeretném letölteni, de sehol sem találok az interneten.  🙁
        Tud valaki egy helyet, ahonnan le tudom szedni a cd-ket (esetleg dvd-ket)?
        Köszönöm elõre is  :blush:
        [align=right][snapback]126876[/snapback][/align]

        eloszor is, az nem sarge linux, hanem a debian testing aga, aminek a fedoneve a sarge.
        masodszor, tanuld mar meg hasznalni a google-t. miert olyan rohadt nehez beirni, hogy debian sarge? ja, mert talan te sarge linuxot irtal be? bar imho ugy is kiadna egy csomo site-ot.
        es ne is rakj fel debiant. aki ennyire bena, hogy nem tudja megkeresni, az ne is hasznalja.

        andrei28: a sarge nem 3.0, mivel az a woody. a 2 nem stable ag (unstable – sid, testing – sarge) verzioszama 3.1.

        Hozzászólás: ftp iso #2009543
        killall
        Felhasználó

          Igen kihagytál valamit. Nevezetesen azt, hogy az ADSL kapcsolat hogy fog felépülni?
          Vagy ebben az esetben nem is kell a szolgáltatóm loginja, és jelszava a bejelentkezéshez?

          Hiszen amikor bootolás esete forog fent, akkor még nincs net. Ahhoz hogy legyen, be kellene jelentkezni egy loginnal, és egy jelszóval a szolgáltatómhoz. Vagy marhára rosszul értek valamit?

          Mi lenne ha nem tõmondatokban válaszolnál? Hanem leírnád lépésrõl lépésre?
          Tudom ez számodra megerõltetõ. De én a csak a példákból tanulok. Ha nincs képlet, akkor egy matek feladatot sem lehet megoldani. A ping nagyon kevés.
          [align=right][snapback]126860[/snapback][/align]

          adsl-setup, vagy pppoeconf (vagy pppoeconfig, nemtom pontosan) parancsod nincs?
          a szemelyeskedest, meg beszolasokat hagyjuk, kisbetu csak segiteni akart, raadasul nagyon kedvesen 😉

          Hozzászólás: creative sound blaster live + debian #2009682
          killall
          Felhasználó

            Igazad van, bocs a türelmetlenségemért…

            Hozzászólás: creative sound blaster live + debian #2009681
            killall
            Felhasználó

              ez a topic mar nevetseges. egy debianos legyen mar annyira lelemenyes, hogy a meglevo infokbol es dokumentaciokbol _sziveskedik_ kibanyaszni a lenyeget. stfw, rtfm es stfu. de eleg erosen. kulonben meg ott az uhu, hasonlit a debianhoz es minden megy elsore.

              Hozzászólás: Informatikai hulladékok #2009224
              killall
              Felhasználó

                Sziasztok!

                Azt szeretném megtudni, hogy ki mit  csinál a régi, elromlott alkatrészeivel. Gondolok itt tápokra, monitorokra, cd-olvasókra, -írókra és egyéb elromlott eszközökre.
                Tud valaki olyan helyrõl, ahol az ilyeneket átveszik és fel is dolgozzák? Mert a szemétbe nem akarom kidobni.

                Hozzászólás: Régi laptop, új kihívás #2007911
                killall
                Felhasználó

                  killall: hogy oldottad meg a laplink-kel a kommunikációt?
                  [align=right][snapback]126132[/snapback][/align]

                  laplink for dos a progi neve, de norton commanderrel is megy. en meg mindig tartom az allaspontomat.. egy jokis dos 622, egy win31, egy borlandc, egy turbopascal, wolf3d, doom, stb, es nagy orom. bar ha megy a halozat, akkor linux is mehet ra vhogy, de nekem a 8ezer ft-ert vett laptopmban nincs halokartya 🙂
                  es ugye net nelkul a linux nemigazan az igazi.

                  Hozzászólás: Régi laptop, új kihívás #2007890
                  killall
                  Felhasználó

                    neked a laplink progi kell, de megegyszer mondom, rakj fel egy dost, es ezerszer jobban jarsz. enis ennyire lelkesedtem, aztan meguntam. es hangsulyozom: kurvara dragan vetted a gepet.

                    Hozzászólás: creative sound blaster live + debian #2009676
                    killall
                    Felhasználó

                      Nincs ötletetek rá?

                      Köszönettel:
                      Tóth András
                      [align=right][snapback]126105[/snapback][/align]

                      en nemertem ezt a turelmetlenkedest. egy ora telt el az utso postod ota. es azert aludnunk is kell 😉
                      azert arra kivancsi lennek, hogy milyen grafikus felulet alatt probalkozol, ill. hogy mivel probalsz zenet hallgatni. ilyen alapveto infokat mar a legelso hozzaszolasodba bekellett volna irni.

                      Hozzászólás: creative sound blaster live + debian #2009674
                      killall
                      Felhasználó

                        azaz most jobban belegondolva ez megvolt:
                        adduser felhasználó audio
                        [align=right][snapback]126050[/snapback][/align]

                        ez epp nem nyero.
                        addgroup a meno 🙂

                      10 bejegyzés megtekintése - 581-590 / 3,638