Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
mindenkepp debian, vagy vmilyen unix.
Sziasztok!
Sarge Linux legújabb verzióját szeretném letölteni, de sehol sem találok az interneten. 🙁
Tud valaki egy helyet, ahonnan le tudom szedni a cd-ket (esetleg dvd-ket)?
Köszönöm elõre is :blush:
[align=right][snapback]126876[/snapback][/align]eloszor is, az nem sarge linux, hanem a debian testing aga, aminek a fedoneve a sarge.
masodszor, tanuld mar meg hasznalni a google-t. miert olyan rohadt nehez beirni, hogy debian sarge? ja, mert talan te sarge linuxot irtal be? bar imho ugy is kiadna egy csomo site-ot.
es ne is rakj fel debiant. aki ennyire bena, hogy nem tudja megkeresni, az ne is hasznalja.andrei28: a sarge nem 3.0, mivel az a woody. a 2 nem stable ag (unstable – sid, testing – sarge) verzioszama 3.1.
Igen kihagytál valamit. Nevezetesen azt, hogy az ADSL kapcsolat hogy fog felépülni?
Vagy ebben az esetben nem is kell a szolgáltatóm loginja, és jelszava a bejelentkezéshez?Hiszen amikor bootolás esete forog fent, akkor még nincs net. Ahhoz hogy legyen, be kellene jelentkezni egy loginnal, és egy jelszóval a szolgáltatómhoz. Vagy marhára rosszul értek valamit?
Mi lenne ha nem tõmondatokban válaszolnál? Hanem leírnád lépésrõl lépésre?
Tudom ez számodra megerõltetõ. De én a csak a példákból tanulok. Ha nincs képlet, akkor egy matek feladatot sem lehet megoldani. A ping nagyon kevés.
[align=right][snapback]126860[/snapback][/align]adsl-setup, vagy pppoeconf (vagy pppoeconfig, nemtom pontosan) parancsod nincs?
a szemelyeskedest, meg beszolasokat hagyjuk, kisbetu csak segiteni akart, raadasul nagyon kedvesen 😉Igazad van, bocs a türelmetlenségemért…
ez a topic mar nevetseges. egy debianos legyen mar annyira lelemenyes, hogy a meglevo infokbol es dokumentaciokbol _sziveskedik_ kibanyaszni a lenyeget. stfw, rtfm es stfu. de eleg erosen. kulonben meg ott az uhu, hasonlit a debianhoz es minden megy elsore.
Sziasztok!
Azt szeretném megtudni, hogy ki mit csinál a régi, elromlott alkatrészeivel. Gondolok itt tápokra, monitorokra, cd-olvasókra, -írókra és egyéb elromlott eszközökre.
Tud valaki olyan helyrõl, ahol az ilyeneket átveszik és fel is dolgozzák? Mert a szemétbe nem akarom kidobni.killall: hogy oldottad meg a laplink-kel a kommunikációt?
[align=right][snapback]126132[/snapback][/align]laplink for dos a progi neve, de norton commanderrel is megy. en meg mindig tartom az allaspontomat.. egy jokis dos 622, egy win31, egy borlandc, egy turbopascal, wolf3d, doom, stb, es nagy orom. bar ha megy a halozat, akkor linux is mehet ra vhogy, de nekem a 8ezer ft-ert vett laptopmban nincs halokartya 🙂
es ugye net nelkul a linux nemigazan az igazi.neked a laplink progi kell, de megegyszer mondom, rakj fel egy dost, es ezerszer jobban jarsz. enis ennyire lelkesedtem, aztan meguntam. es hangsulyozom: kurvara dragan vetted a gepet.
Nincs ötletetek rá?
Köszönettel:
Tóth András
[align=right][snapback]126105[/snapback][/align]en nemertem ezt a turelmetlenkedest. egy ora telt el az utso postod ota. es azert aludnunk is kell 😉
azert arra kivancsi lennek, hogy milyen grafikus felulet alatt probalkozol, ill. hogy mivel probalsz zenet hallgatni. ilyen alapveto infokat mar a legelso hozzaszolasodba bekellett volna irni.azaz most jobban belegondolva ez megvolt:
adduser felhasználó audio
[align=right][snapback]126050[/snapback][/align]ez epp nem nyero.
addgroup a meno 🙂 -
SzerzőBejegyzés