killall

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 601-610 / 3,638
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Régi laptop, új kihívás #2007875
    killall
    Felhasználó

      1. Miért kell Win95 mellé DOS?
      2. Van floppys win95?
      [align=right][snapback]125916[/snapback][/align]

      ja, hulyeseget beszelek. kell a win95-hoz dos. vagyis en meg nemlattam bootolhato win95 cd-t 🙂

      Hozzászólás: Régi laptop, új kihívás #2007874
      killall
      Felhasználó

        1. Miért kell Win95 mellé DOS?
        2. Van floppys win95?
        [align=right][snapback]125916[/snapback][/align]

        1., ofkoz nemkell, de lehet 😉
        2., igen, ezt egy kicsit felreerthetoen irtam. a cd-n levo fileok voltak 1.44M-s darabokra bontva 🙂

        Hozzászólás: creative sound blaster live + debian #2009652
        killall
        Felhasználó

          sztem tudom mi a gondod, nekem ua ez volt… 🙂
          indítsd terminálból az xmms-t! mit ír?
          ha azt, hogy nincs engedélyed használni a hangkari, akkor valszeg fent van az oss is, nekem ez volt a gond, ha modulban van, akkor csak vedd ki, vagy fordítsd újra a kernelt 🙂
          remélem tudtam segíteni 😉
          [align=right][snapback]125901[/snapback][/align]

          ez a 2.6-os kerneleknel van, ahol mar van pure alsa tamogatas.
          oss es alsa nemlehet egyutt, en az alsat javaslom, mert szerintem sokkal tisztabb es stabilabb.

          Hozzászólás: Régi laptop, új kihívás #2007872
          killall
          Felhasználó

            én win95-ön gondolkozok… a freedos+win95 mûködõképes? vagy MSDOS kell mindenféleképpen?
            [align=right][snapback]125911[/snapback][/align]

            en ibm thinkpad 560x-re probaltam floppy-s win95-ot felrakni, de nem ment. sztem a dos full jo. ja amugy msdos kell a microsoft termekeknek…

            Hozzászólás: Régi laptop, új kihívás #2007870
            killall
            Felhasználó

              xcut:

              most ez tok fomabonto lesz itt linuxforumon, de en megis azt javaslom, hogy dos-t rakj ra, annak meg ertelme is lesz. tudsz programozni, jatszani, etc.
              nekem egy 120MB-os vinyos 486sx laptopom van es full jo rajta a dos, win 31-el, turbopascallal, wolf3d-vel, etc 🙂
              enis szenvedtem debiannal, de valljuk be oszinten, hogy a csak floppy-s laptopkban nem sokat er…

              Hozzászólás: nickname változtatás #2009602
              killall
              Felhasználó

                te nemtudod, az adminok talan, bar nemhinnem, hogy ilyesmire raernek. mindenesetre megprobalhatod oket ezzel zaklatni. bar a legegyszerubb, ha leregeled az uj necket es kesz.

                Hozzászólás: Forditóprogramok Linuxra…linkek #2009533
                killall
                Felhasználó

                  /usr/bin/gcc

                  Hozzászólás: Wine probléma #2009315
                  killall
                  Felhasználó

                    esetleg hasznald a google-t, azzal tobbre mesz. amigy a winesetuptk is hasznos grafikus configprogi, keress ra. ha bekonfigoltad, akkor a wine konyvtarba masolt exe file-t ‘wine programnev.exe’ paranccsal lehet futtatni.

                    Hozzászólás: 2 internet egy gépben #2009238
                    killall
                    Felhasználó

                      raadasul miota van 2 internet? en eddig egyrol tudtam…
                      es egy gepben lenne a 2? erdekes…

                      Hozzászólás: Amatõr vagyok help plííííz #2009080
                      killall
                      Felhasználó
                      10 bejegyzés megtekintése - 601-610 / 3,638