Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
1. Miért kell Win95 mellé DOS?
2. Van floppys win95?
[align=right][snapback]125916[/snapback][/align]ja, hulyeseget beszelek. kell a win95-hoz dos. vagyis en meg nemlattam bootolhato win95 cd-t 🙂
1. Miért kell Win95 mellé DOS?
2. Van floppys win95?
[align=right][snapback]125916[/snapback][/align]1., ofkoz nemkell, de lehet 😉
2., igen, ezt egy kicsit felreerthetoen irtam. a cd-n levo fileok voltak 1.44M-s darabokra bontva 🙂sztem tudom mi a gondod, nekem ua ez volt… 🙂
indítsd terminálból az xmms-t! mit ír?
ha azt, hogy nincs engedélyed használni a hangkari, akkor valszeg fent van az oss is, nekem ez volt a gond, ha modulban van, akkor csak vedd ki, vagy fordítsd újra a kernelt 🙂
remélem tudtam segíteni 😉
[align=right][snapback]125901[/snapback][/align]ez a 2.6-os kerneleknel van, ahol mar van pure alsa tamogatas.
oss es alsa nemlehet egyutt, en az alsat javaslom, mert szerintem sokkal tisztabb es stabilabb.én win95-ön gondolkozok… a freedos+win95 mûködõképes? vagy MSDOS kell mindenféleképpen?
[align=right][snapback]125911[/snapback][/align]en ibm thinkpad 560x-re probaltam floppy-s win95-ot felrakni, de nem ment. sztem a dos full jo. ja amugy msdos kell a microsoft termekeknek…
xcut:
most ez tok fomabonto lesz itt linuxforumon, de en megis azt javaslom, hogy dos-t rakj ra, annak meg ertelme is lesz. tudsz programozni, jatszani, etc.
nekem egy 120MB-os vinyos 486sx laptopom van es full jo rajta a dos, win 31-el, turbopascallal, wolf3d-vel, etc 🙂
enis szenvedtem debiannal, de valljuk be oszinten, hogy a csak floppy-s laptopkban nem sokat er…te nemtudod, az adminok talan, bar nemhinnem, hogy ilyesmire raernek. mindenesetre megprobalhatod oket ezzel zaklatni. bar a legegyszerubb, ha leregeled az uj necket es kesz.
/usr/bin/gcc
esetleg hasznald a google-t, azzal tobbre mesz. amigy a winesetuptk is hasznos grafikus configprogi, keress ra. ha bekonfigoltad, akkor a wine konyvtarba masolt exe file-t ‘wine programnev.exe’ paranccsal lehet futtatni.
raadasul miota van 2 internet? en eddig egyrol tudtam…
es egy gepben lenne a 2? erdekes… -
SzerzőBejegyzés