killall

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 611-620 / 3,638
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Régi laptop, új kihívás #2007844
    killall
    Felhasználó

      LOL az gáz 😉  Nemlehet valahol a környékeden valami olyan bolt ahol még ilyen cuccokat árulnak szerintem 1-2 ezresbõl simán kijönne egy cdrom 😉

      Jah az  elöbbi hozzászólásom vége tárgytalan…
      UI.: Most nézem hogy van irDA a gépedbe 😉 próbálj valahogy irDA segítségével netet varázsolni 😉
      [align=right][snapback]123757[/snapback][/align]

      a fenet. sehol sem lehet kapni.

      xcut: igy viszont jo dragan vetted, es mondjuk hasznalni sem fogod tudni. en 8rugoert vettem 486-ost, *****an megy rajta dos622, win31, meg a regi dos-os jatekok. sot, meg a turbopascal, meg a borlandc is…
      es nem sokban kulonbozik a tiedtol…

      Hozzászólás: Régi laptop, új kihívás #2007843
      killall
      Felhasználó

        30000…
        apropó: a laptopoknak hu vagy hu_101 billentyûzetük van? ^^
        [align=right][snapback]123747[/snapback][/align]

        ha van hozza cdrom, akkor nemossz ar 🙂

        Hozzászólás: Régi laptop, új kihívás #2007829
        killall
        Felhasználó

          üdv!
          hála pczolee-nak (akinek ezúton is köszönöm), hozzájutottam egy Siemens Scenic Mobile 300-as laptophoz.
          180MHz-es P1-es proci, 16MB RAM, IrDA, 1.4GB HDD, meg ilyesmi…

          most egy win98 szaggat rajta, de én inkább egy nyíltabb rendszert szeretnék.

          milyen linuxot lenne érdemes rápakolni? jó lenne, ha lenne X, meg vmi lightweight graf böngészõ se ártana rá…
          [align=right][snapback]123709[/snapback][/align]

          ha nem tul indiszkret: mennyiert sozta rad?

          Hozzászólás: USB pendrive mountolása userként #2006684
          killall
          Felhasználó

            nocsak pomm, te is hasznalsz mar debiant?
            feltekertem a monitoron a brightness-t, hogy megnezzem a slack kep melletti kepet az alairasodban 🙂
            eddigi tapasztalatok?
            ja amugy ez off.

            Hozzászólás: Telepités nem sikerült(mandrakelinux10.1) #2006499
            killall
            Felhasználó

              minek erolteted a mandrake-et?
              inkabb az uhut ajanlanam neked, vagy az ubuntu-t.

              Hozzászólás: USB pendrive mountolása userként #2006678
              killall
              Felhasználó

                mondd mar meg, hogy debianban mi mountoldik fel automatikusan…?

                Hozzászólás: Xauthorization #2006649
                killall
                Felhasználó

                  80 mega az rohadt keves. plane gnomehoz. csinalj helyet.

                  Hozzászólás: WineX CVS #2006207
                  killall
                  Felhasználó

                    inkabb sima wine-t hasznalj.

                    Hozzászólás: dvd iso #2006199
                    killall
                    Felhasználó

                      ftp://ftp.fsn.hu/pub/CDROM-Images/debian-…cial/sarge-dvd/

                      ???
                      [align=right][snapback]122889[/snapback][/align]

                      kezdd el letolteni, es meglatod, hogy mekkorak 🙂
                      (amugy hotfelesleges leszedned oket. szedd le az elso woody-t, aztan upgrade-elj sarge-ra, ha mar mindenaron azt akarsz hasznalni… en a sidet ajanlanam. meg ezt.

                      Hozzászólás: haegemonia #2006180
                      killall
                      Felhasználó

                        2002…érted…  zsuzsi7x, kde2.0… rettenet…
                        [align=right][snapback]122849[/snapback][/align]

                        nem volt az annyira rettenet…
                        a suse 7.2 pl. meg egy jo darab volt.
                        raadasul a kde 2 kismillioszor jobb es biztonsagosabb volt a bughalmaz kde 3nal…

                      10 bejegyzés megtekintése - 611-620 / 3,638