Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
„csokkenteni kene a pr0n oldal forgalmad ;-)”
ez gondolom p0rn akar lenni ;>
csak hogy xcut is ertse 🙂hmm… ^^
amúgy tök poén a windows, mert 2 tûzfal védi a gépem (router+kerio), meg van AVG-m, ami elv scannel mindent, és tegnap is 50+ különbözõ vírus volt a gépemen, holott futtatható állományokat nem is töltök le! (csak .iso-kat, de azokban nincsen vírus); elképzelni sem tudom, h honnan jönnek;
spyware-jeim legalább nincsenek…
[align=right][snapback]122389[/snapback][/align]ma’ mene’ lehetne virus az isoban? 🙂
waddafuck? 3.1-es wine? ecsem, sztem te a winex-szel kevered, de rendesen. imho probald ki az _igazi_ wine-nal, sztem mennie kene vele. amugy insane uberistencsaszar jatek.
Megkértem xmister nevû júzert, hogy az aláírásából szedjen ki két db. igen méretes linkelt képet.
[align=right][snapback]121888[/snapback][/align]miert nem szeded ki neki Te?
vagy ha valaki 1 linkel megszálna ahol alap dolgok le vanak irva megköszöném!
[align=right][snapback]121901[/snapback][/align]– Nem tudom mire gondolsz. Nagyon nem máztam bele a csicsázásba ,néha a témánál újat választok ,de a többség ezen a szinen tartja a panelt.
– ja ,azok ikonok
[align=right][snapback]121721[/snapback][/align]tanuld mar meg hogyan es hova kell tenni a vesszoket.
ha vesszot irunk, <--akkor igy ,<--nem pedig igy irjuk.ja gaim-vv. azt tenyleg nemismerem 🙂
vector: melyik messengereket próbálgatod? én a gaim-vv és az ayttm-et próbáltam felrakni, csak nem sikerült… elvileg azok kezelik a webkamerát jól…
bár ha jól alakulnak a dolgok, akkor 1 éven belül nem lesz ez probléma…
[align=right][snapback]121645[/snapback][/align]gaim minden disztrohoz letezik csomagban. sot, asszem gnome alapresze.
melyikre akarod felrakni? gentoora? 😉 abban nemtudok segiteni…
ha debianod lenne, akkor apt-get install gaim 😉hat sztem boven eleg egy xpde ahhoz, hogy windows-like legyen a linux. abban is van my documents, meg hasonlo ismerosok. nekem meg sosem indult el tokeletesen az xpde, mindig bugzott benne vmi. azert egyszer megneznem, mert kivancsi vagyok ra (de hasznalni nem hasznalnam, mivel ratalaltam a tokeletes ablakkezelore tobb eves kutatomunka utan 🙂 – icewm).
ez a topic kisse szerteagazo mostansag (ami nem baj), viszont volt egy kis idom tegnap es bele-belenezegettem az elejebe… hat igen, nehanyan konnyes szemmel megemlekeztunk a jo kis regi idokrol es jatekokrol.
nos, mivel mar szerintem mindenki elfelejtette, ezert visszahoznam a temat. (bar en meg akar egy uj full-retro topicot is bevallalnek, ha van ra igeny)
itt egy link a nalam elso helyen allo es lekorozhetetlen (najo, talan a red faction lekorozi, bar inkabb mondjunk egalt) ubermegahiperszuper minden idok legjobb jatekarol (hozza kepest az osszes id-software termek egy kalap kaki :excl: :D): http://c64.users2.50megs.com/wizard.htm
ezt a temat akar a fiatalok muvelesere is erdemes lenne eloterbe hozni, de en szivesen muvelodnek tovabb (jopar geppel es halovany, ambar nem homalyos emlekkel rendelkezem. pl. emlekszem, hogy karacsony napjan 4 eves koromban epp a save new york-kal jatszottam, amig a jezuska hozta az ajandekot. meg hasonlok, szoval kedves emlek ez nekem).
erdekes linkek meg:
a fellow altal nemhiaba reklamozott uberbrutal es uberf@sza lap: http://pcvilag.muskatli.hu/
retro orulteknek (meg keszulofelben): http://www.8bit.huszal ha lattok fantaziat egy retro topicban, akkor hozzuk ossze 🙂
-
SzerzőBejegyzés