killall

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 621-630 / 3,638
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Hová lettek a fórumozók? #2001708
    killall
    Felhasználó

      „csokkenteni kene a pr0n oldal forgalmad ;-)”

      ez gondolom p0rn akar lenni ;>
      csak hogy xcut is ertse 🙂

      Hozzászólás: Hová lettek a fórumozók? #2001698
      killall
      Felhasználó

        hmm… ^^
        amúgy tök poén a windows, mert 2 tûzfal védi a gépem (router+kerio), meg van AVG-m, ami elv scannel mindent, és tegnap is 50+ különbözõ vírus volt a gépemen, holott futtatható állományokat nem is töltök le! (csak .iso-kat, de azokban nincsen vírus); elképzelni sem tudom, h honnan jönnek;
        spyware-jeim legalább nincsenek…
        [align=right][snapback]122389[/snapback][/align]

        ma’ mene’ lehetne virus az isoban? 🙂

        Hozzászólás: Játékok futtatása #2005747
        killall
        Felhasználó

          waddafuck? 3.1-es wine? ecsem, sztem te a winex-szel kevered, de rendesen. imho probald ki az _igazi_ wine-nal, sztem mennie kene vele. amugy insane uberistencsaszar jatek.

          Hozzászólás: Egyéb moderátori tevékenységek #1973491
          killall
          Felhasználó

            Megkértem xmister nevû júzert, hogy az aláírásából szedjen ki két db. igen méretes linkelt képet.
            [align=right][snapback]121888[/snapback][/align]

            miert nem szeded ki neki Te?

            Hozzászólás: hogyan? #2005434
            killall
            Felhasználó

              vagy ha valaki 1 linkel megszálna ahol alap dolgok le vanak irva megköszöném!
              [align=right][snapback]121901[/snapback][/align]

              http://www.linuxforum.hu/ipbmb/index.php?act=boardrules

              Hozzászólás: Kinexebb a desktopja #1992159
              killall
              Felhasználó

                – Nem tudom mire gondolsz. Nagyon nem máztam bele a csicsázásba ,néha a témánál újat választok ,de a többség ezen a szinen tartja a panelt.

                – ja ,azok ikonok
                [align=right][snapback]121721[/snapback][/align]

                tanuld mar meg hogyan es hova kell tenni a vesszoket.
                ha vesszot irunk, <--akkor igy ,<--nem pedig igy irjuk.

                Hozzászólás: melyik a „legiXPésebb” disztro? #2005146
                killall
                Felhasználó

                  ja gaim-vv. azt tenyleg nemismerem 🙂

                  Hozzászólás: melyik a „legiXPésebb” disztro? #2005145
                  killall
                  Felhasználó

                    vector: melyik messengereket próbálgatod? én a gaim-vv és az ayttm-et próbáltam felrakni, csak nem sikerült… elvileg azok kezelik a webkamerát jól…

                    bár ha jól alakulnak a dolgok, akkor 1 éven belül nem lesz ez probléma…
                    [align=right][snapback]121645[/snapback][/align]

                    gaim minden disztrohoz letezik csomagban. sot, asszem gnome alapresze.
                    melyikre akarod felrakni? gentoora? 😉 abban nemtudok segiteni…
                    ha debianod lenne, akkor apt-get install gaim 😉

                    Hozzászólás: melyik a „legiXPésebb” disztro? #2005143
                    killall
                    Felhasználó

                      hat sztem boven eleg egy xpde ahhoz, hogy windows-like legyen a linux. abban is van my documents, meg hasonlo ismerosok. nekem meg sosem indult el tokeletesen az xpde, mindig bugzott benne vmi. azert egyszer megneznem, mert kivancsi vagyok ra (de hasznalni nem hasznalnam, mivel ratalaltam a tokeletes ablakkezelore tobb eves kutatomunka utan 🙂 – icewm).

                      Hozzászólás: Kocsma topik #1948542
                      killall
                      Felhasználó

                        ez a topic kisse szerteagazo mostansag (ami nem baj), viszont volt egy kis idom tegnap es bele-belenezegettem az elejebe… hat igen, nehanyan konnyes szemmel megemlekeztunk a jo kis regi idokrol es jatekokrol.
                        nos, mivel mar szerintem mindenki elfelejtette, ezert visszahoznam a temat. (bar en meg akar egy uj full-retro topicot is bevallalnek, ha van ra igeny)
                        itt egy link a nalam elso helyen allo es lekorozhetetlen (najo, talan a red faction lekorozi, bar inkabb mondjunk egalt) ubermegahiperszuper minden idok legjobb jatekarol (hozza kepest az osszes id-software termek egy kalap kaki :excl: :D): http://c64.users2.50megs.com/wizard.htm
                        ezt a temat akar a fiatalok muvelesere is erdemes lenne eloterbe hozni, de en szivesen muvelodnek tovabb (jopar geppel es halovany, ambar nem homalyos emlekkel rendelkezem. pl. emlekszem, hogy karacsony napjan 4 eves koromban epp a save new york-kal jatszottam, amig a jezuska hozta az ajandekot. meg hasonlok, szoval kedves emlek ez nekem).
                        erdekes linkek meg:
                        a fellow altal nemhiaba reklamozott uberbrutal es uberf@sza lap: http://pcvilag.muskatli.hu/
                        retro orulteknek (meg keszulofelben): http://www.8bit.hu

                        szal ha lattok fantaziat egy retro topicban, akkor hozzuk ossze 🙂

                      10 bejegyzés megtekintése - 621-630 / 3,638