killall

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 631-640 / 3,638
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Kinexebb a desktopja #1992156
    killall
    Felhasználó

      Killall ténleg a mailfigyelõt hogy lehet belõni? gkrellm-t én nem vágom, de ilyen, hogy fetchmail nem tudja ezeket alapból?

      ~/.icewm/preferences-ben nem találtam, csak annyit, hogy milyen programot használjon (habár még a pine-t se tudtam belõni, pedig az jó lenne, mer fõsuli alatt is azt használtuk).
      [align=right][snapback]121459[/snapback][/align]

      passz… en nem hasznaltam soha, le is szedtem a talcarol, mert csak foglalja a helyet.
      a gkrellm mail viszont tenyleg kiraly, erdemes lenne egy kicsit foglalkoznod vele.
      azert ha megis erdekel az icewm-es mailfigyelo, akkor a http://icewm.org -on tuti talalsz vmi infot 🙂
      ha meg nem, akkor marad a google…

      Hozzászólás: Kocsma topik #1948538
      killall
      Felhasználó

        Na! Lezúztam a tesztlapot! OS: Win95 ( 🙁 ) , ext: .jpg

        Hozzászólás: Kocsma topik #1948532
        killall
        Felhasználó

          debian.jpg

          es nem csaltam!
          szal akkor jo OS-t hasznalok, ugylatszik ;>

          Hozzászólás: 2 linux 1 home dir #2005018
          killall
          Felhasználó

            megoldhato, de felejtsd el, mert rengeteget fogsz vele szivni.
            szal ez ilyen _nagyon nemajanlott_ dolog.
            de ha ugy erted, hogy a 2 rendszerben mas lesz a 2 user, tehat /home/uhu_user, /home/debian_user, akkor tiszta sor, az mehet.

            Hozzászólás: Kernel 2.6.10 #2004915
            killall
            Felhasználó

              Igen közben találtam leirást hozzá, de az nincs valahol leirva, mi a függõségi fa?
              Mármint melyik modulnak mi az elõfeltétele?
              Illetve a rtc vs genrtc-rõl tudsz valamit mondani?
              Köszi:)
              [align=right][snapback]121326[/snapback][/align]

              nemnagyon tudom, probalgatni kell 🙂
              en mar olyan reg forgattam a mostani kernelemet, hogy el is felejtettem hogyan kell 😉
              a probalgatas viszont biztosan celhoz vezet, mivel az mindenhol, minden helyzetben jo 🙂

              Hozzászólás: Kernel 2.6.10 #2004913
              killall
              Felhasználó

                nyilvan vmit elotte hagytal ki. vmi elofeltetele annak, hogy direktbe forgathass.

                Hozzászólás: Kernel 2.6.10 #2004911
                killall
                Felhasználó

                  szerintem felreolvastad. fellow is a „direktbe forgatott” kernelt favorizalja. a regi kis teljesitmenyu gepeken volt kulonbseg egy kisebb modularises egy nagyobb kernel kozott. persze gyorsasagban. alaplapi ide vezerlot pedig lehet direktbe forgatni, ott vmit te szurtal el.

                  Hozzászólás: Karamba_honnan? #2004899
                  killall
                  Felhasználó

                    Sziasztok!Honnan tudnám leszedni a karamba-t UHU 1.2rc3-ra?
                    [align=right][snapback]121230[/snapback][/align]

                    netrol

                    Hozzászólás: Kinexebb a desktopja #1992150
                    killall
                    Felhasználó

                      Mi a bajod vele ? Egy vékony csikot foglal csak el és nem a fél képernyõt. Le nem veszem ,mert kell.
                      [align=right][snapback]120868[/snapback][/align]

                      az az otvar szurke panel nem illik az amugy kiraly kepre. tuti van vhol vmi csilivili gnome tema. a kephez olyasmi illene, de ha neked igy tetszik, akkor ez van, en nem szolhatok bele..

                      Hozzászólás: Kinexebb a desktopja #1992148
                      killall
                      Felhasználó

                        grat, ez sokkal jobban tetszik 🙂 mondhatni: jól néz ki 😉
                        [align=right][snapback]120791[/snapback][/align]

                        ja, ha az undorito gnome-panel nem lenne rajta, jol nezne ki.

                      10 bejegyzés megtekintése - 631-640 / 3,638