Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Killall ténleg a mailfigyelõt hogy lehet belõni? gkrellm-t én nem vágom, de ilyen, hogy fetchmail nem tudja ezeket alapból?
~/.icewm/preferences-ben nem találtam, csak annyit, hogy milyen programot használjon (habár még a pine-t se tudtam belõni, pedig az jó lenne, mer fõsuli alatt is azt használtuk).
[align=right][snapback]121459[/snapback][/align]passz… en nem hasznaltam soha, le is szedtem a talcarol, mert csak foglalja a helyet.
a gkrellm mail viszont tenyleg kiraly, erdemes lenne egy kicsit foglalkoznod vele.
azert ha megis erdekel az icewm-es mailfigyelo, akkor a http://icewm.org -on tuti talalsz vmi infot 🙂
ha meg nem, akkor marad a google…Na! Lezúztam a tesztlapot! OS: Win95 ( 🙁 ) , ext: .jpg

es nem csaltam!
szal akkor jo OS-t hasznalok, ugylatszik ;>megoldhato, de felejtsd el, mert rengeteget fogsz vele szivni.
szal ez ilyen _nagyon nemajanlott_ dolog.
de ha ugy erted, hogy a 2 rendszerben mas lesz a 2 user, tehat /home/uhu_user, /home/debian_user, akkor tiszta sor, az mehet.Igen közben találtam leirást hozzá, de az nincs valahol leirva, mi a függõségi fa?
Mármint melyik modulnak mi az elõfeltétele?
Illetve a rtc vs genrtc-rõl tudsz valamit mondani?
Köszi:)
[align=right][snapback]121326[/snapback][/align]nemnagyon tudom, probalgatni kell 🙂
en mar olyan reg forgattam a mostani kernelemet, hogy el is felejtettem hogyan kell 😉
a probalgatas viszont biztosan celhoz vezet, mivel az mindenhol, minden helyzetben jo 🙂nyilvan vmit elotte hagytal ki. vmi elofeltetele annak, hogy direktbe forgathass.
szerintem felreolvastad. fellow is a „direktbe forgatott” kernelt favorizalja. a regi kis teljesitmenyu gepeken volt kulonbseg egy kisebb modularises egy nagyobb kernel kozott. persze gyorsasagban. alaplapi ide vezerlot pedig lehet direktbe forgatni, ott vmit te szurtal el.
Sziasztok!Honnan tudnám leszedni a karamba-t UHU 1.2rc3-ra?
[align=right][snapback]121230[/snapback][/align]netrol
Mi a bajod vele ? Egy vékony csikot foglal csak el és nem a fél képernyõt. Le nem veszem ,mert kell.
[align=right][snapback]120868[/snapback][/align]az az otvar szurke panel nem illik az amugy kiraly kepre. tuti van vhol vmi csilivili gnome tema. a kephez olyasmi illene, de ha neked igy tetszik, akkor ez van, en nem szolhatok bele..
grat, ez sokkal jobban tetszik 🙂 mondhatni: jól néz ki 😉
[align=right][snapback]120791[/snapback][/align]ja, ha az undorito gnome-panel nem lenne rajta, jol nezne ki.
-
SzerzőBejegyzés
