killall

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 641-650 / 3,638
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Kinexebb a desktopja #1992146
    killall
    Felhasználó

      Közvetlenül az óra mellett mi az a fehér boríték? E-mail figyelõ? Mi a program neve?
      [align=right][snapback]120670[/snapback][/align]

      az belevan epitve az icewm-be, en nem hasznalom pl… gkrellm mailfigyeloje ezerszer jobb.

      Hozzászólás: enlightenment és az eltûnt feliratok… #1986109
      killall
      Felhasználó

        egyébként elindíthatod a kickert, a gnome-panelt, vagy az xfce paneljét is ha akarod 😉
        [align=right][snapback]120610[/snapback][/align]

        persze, csak sok ertelme nincs…

        Hozzászólás: (számomra) érthetetlen dolog #1999097
        killall
        Felhasználó

          ebbe pedig en kotnek bele,mert en meg hasznalom 😉
          [align=right][snapback]120094[/snapback][/align]

          haat nalam az ‘rdesktop neptun.bme.hu’ nem megy 🙂

          Hozzászólás: Kernel #2004460
          killall
          Felhasználó

            /off

            ez a ‘vok’ engem is kikeszit idegileg. ahogy a ‘mond’ is (felszolito modban ofkoz).

            Hozzászólás: Kocsma topik #1948502
            killall
            Felhasználó

              Ehhez nem tudtok valami legálisnak tûnõ linket?
              [align=right][snapback]120511[/snapback][/align]

              http://mldonkey.net ?
              :))
              persze ez csak poen

              Hozzászólás: java ablak betûnagysága #2004426
              killall
              Felhasználó

                Sziasztok

                UHU 1.1 + mozilla 1.6 alatt ( de más böngészõvel is ez a jelenség ) a következõ problémával nem tudok mit kezdeni.
                A java ablakban a betûk olvashatatlanul kicsik. Ez csak a chat-ablakban tapasztalható, egyebként minden más betû olvasható.
                Kártyázni szoktam – vessetek meg  🙂 – a jojatek.hu -n, írom a szöveget de csak akkor látom, mit is sikerült leírni, ha entert nyomtam.
                Ellenõriztem, ( vágólapra másolva ) a beírt szöveget, olvasható, tehát maga a betûkészlet jó. Próbáltam állítani a böngészõ betûit, rá kellett jönnöm, hogy ez nem megoldás.

                Hozzászólás: IceWM probléma #1902655
                killall
                Felhasználó

                  en nem rosszindulatbol irtam. semmit sem inditok mcbol. kde fent sincs. azt a 10 alkalmazast (grafikus), amit mindennap hasznalok, beraktam a menube, a tobbit meg konzolbol inditom.

                  Hozzászólás: IceWM probléma #1902651
                  killall
                  Felhasználó

                    minek neked hozzarendeles? ott a konzol.

                    Hozzászólás: Opera bug vagy marhaság? #2004305
                    killall
                    Felhasználó

                      neki sem, de mivel o moderator, ezert nem nyulok bele neki 🙂
                      majd ha nem valtozik meg holnap estere, csak akkor :icon_twisted:

                      Hozzászólás: Opera bug vagy marhaság? #2004303
                      killall
                      Felhasználó

                        ooh koszonom killall  🙂
                        [align=right][snapback]120215[/snapback][/align]

                        sorry, nemszivesen csinalok ilyesmit.. 🙂
                        de tenyleg nevigyetek mar tulzasba… nem dedo ez.

                      10 bejegyzés megtekintése - 641-650 / 3,638