Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Közvetlenül az óra mellett mi az a fehér boríték? E-mail figyelõ? Mi a program neve?
[align=right][snapback]120670[/snapback][/align]az belevan epitve az icewm-be, en nem hasznalom pl… gkrellm mailfigyeloje ezerszer jobb.
egyébként elindíthatod a kickert, a gnome-panelt, vagy az xfce paneljét is ha akarod 😉
[align=right][snapback]120610[/snapback][/align]persze, csak sok ertelme nincs…
ebbe pedig en kotnek bele,mert en meg hasznalom 😉
[align=right][snapback]120094[/snapback][/align]haat nalam az ‘rdesktop neptun.bme.hu’ nem megy 🙂
/off
ez a ‘vok’ engem is kikeszit idegileg. ahogy a ‘mond’ is (felszolito modban ofkoz).
Ehhez nem tudtok valami legálisnak tûnõ linket?
[align=right][snapback]120511[/snapback][/align]http://mldonkey.net ?
:))
persze ez csak poenSziasztok
UHU 1.1 + mozilla 1.6 alatt ( de más böngészõvel is ez a jelenség ) a következõ problémával nem tudok mit kezdeni.
A java ablakban a betûk olvashatatlanul kicsik. Ez csak a chat-ablakban tapasztalható, egyebként minden más betû olvasható.
Kártyázni szoktam – vessetek meg 🙂 – a jojatek.hu -n, írom a szöveget de csak akkor látom, mit is sikerült leírni, ha entert nyomtam.
Ellenõriztem, ( vágólapra másolva ) a beírt szöveget, olvasható, tehát maga a betûkészlet jó. Próbáltam állítani a böngészõ betûit, rá kellett jönnöm, hogy ez nem megoldás.en nem rosszindulatbol irtam. semmit sem inditok mcbol. kde fent sincs. azt a 10 alkalmazast (grafikus), amit mindennap hasznalok, beraktam a menube, a tobbit meg konzolbol inditom.
minek neked hozzarendeles? ott a konzol.
neki sem, de mivel o moderator, ezert nem nyulok bele neki 🙂
majd ha nem valtozik meg holnap estere, csak akkor :icon_twisted:ooh koszonom killall 🙂
[align=right][snapback]120215[/snapback][/align]sorry, nemszivesen csinalok ilyesmit.. 🙂
de tenyleg nevigyetek mar tulzasba… nem dedo ez. -
SzerzőBejegyzés