killall

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 651-660 / 3,638
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Opera bug vagy marhaság? #2004300
    killall
    Felhasználó

      Csak halkan szeretném megkérdezni: mi ez az új divat a lóbaszó betûkkel tálalt aláírásokal?
      Csak az én szemeimet zavarja?

      [align=right][snapback]120195[/snapback][/align]

      nemnem… enyemet is. BARU moderator urat megkerem, hogy sajat maga vegyen vissza a sizebol 🙂
      tyrael user urnak megteszem en 🙂

      Hozzászólás: Egyéb moderátori tevékenységek #1973483
      killall
      Felhasználó

        SENKI NE T

        Hozzászólás: (számomra) érthetetlen dolog #1999090
        killall
        Felhasználó

          Minden neptun esetén rdesktop „kell”…

          De ahogy néztem, ez is csak egy kliens, ráadásul ezt ajánlja a BME…
          [align=right][snapback]115190[/snapback][/align]

          hmm, hat ebbe belekotnek, mivel a bme nagyon nem szereti az rdesktopot, ergo nem is megy vele…

          Hozzászólás: (számomra) érthetetlen dolog #1999089
          killall
          Felhasználó

            „Error: The PNA NLS catalog cannot be read. Check the LANG environment variable is set correctly for your locale.”

            sudo dpkg-reconfigure locales, és vegyél fel bele angol cuccokat, meg magyart is. (pl. en-gb, en-us, hu-hu mindegyikbõl iso-8859 ill. utf8at is.)

            felvettem amiket irál mind az iso-t mind az utf8-at és ugyan azt csinálja:(((((
            [align=right][snapback]115159[/snapback][/align]

            ez a hibauzi ne zavarjon. leokezod, aztan megy siman. nalam is ez van…

            Hozzászólás: sim telepítés #2004153
            killall
            Felhasználó

              bugos..

              Hozzászólás: Linux avagy mitõl döglik a légy? #2002946
              killall
              Felhasználó

                Alapvetõen rengetegszer szoltak már más topikokban is nem csak ebben az egyben. Killall annak idején hasonló stikust adot elõ mint most kisbertû a helyesírást leszámítva.
                [align=right][snapback]119982[/snapback][/align]

                hmm, nem is emlekszem 🙂
                elkepzelheto. mindig is irritaltak az offtopicok. azt lass csodat, most enis azt teszem.
                mindenesetre erdekelne a tobbi moderator velemenye is a temammal kapcsolaban.

                Hozzászólás: Linux avagy mitõl döglik a légy? #2002944
                killall
                Felhasználó

                  igen, ezert gondoltam az egybegyurast

                  Hozzászólás: Egyéb moderátori tevékenységek #1973476
                  killall
                  Felhasználó

                    ok, ide is felvetem:

                    adminok, moderatorok, mit szolnatok hozza, ha az osszes kocsman kivuli offtopicot torolnenk a rakba?
                    alternativ megoldas: mindent beleolvasztani a kocsmaba.
                    cel: csak _egy_ offtopic legyen.
                    nos?

                    megj.: ahogy borosspet is felvetette: a kavezoban csak moderatori hataskorrel lehetne topicot nyitni, ezzel elkerulve az off-hegyeket. boven eleg lenne egy darab offtopic is. ja es nemartana, ha az nemlatszodna a top10ben.

                    Hozzászólás: Linux avagy mitõl döglik a légy? #2002942
                    killall
                    Felhasználó

                      felolem kiirthatjuk az osszes off-flame topicot a kocsman kivul, ill. belegyurhatjuk. tobbi moderator mit szol ehhez? na meg persze az adminok 🙂

                      Hozzászólás: lfhu blogot mindenkinek #2004083
                      killall
                      Felhasználó

                        http://www.linuxforum.hu/index.php?option=…=edit&Itemid=72
                        😀
                        Nekem megy.
                        [align=right][snapback]119827[/snapback][/align]

                        igenigen, aki rossz helyen keres…
                        de mar teszteltem es kiraly 🙂

                      10 bejegyzés megtekintése - 651-660 / 3,638