Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Csak halkan szeretném megkérdezni: mi ez az új divat a lóbaszó betûkkel tálalt aláírásokal?
Csak az én szemeimet zavarja?
[align=right][snapback]120195[/snapback][/align]nemnem… enyemet is. BARU moderator urat megkerem, hogy sajat maga vegyen vissza a sizebol 🙂
tyrael user urnak megteszem en 🙂SENKI NE T
Minden neptun esetén rdesktop „kell”…
De ahogy néztem, ez is csak egy kliens, ráadásul ezt ajánlja a BME…
[align=right][snapback]115190[/snapback][/align]hmm, hat ebbe belekotnek, mivel a bme nagyon nem szereti az rdesktopot, ergo nem is megy vele…
„Error: The PNA NLS catalog cannot be read. Check the LANG environment variable is set correctly for your locale.”
sudo dpkg-reconfigure locales, és vegyél fel bele angol cuccokat, meg magyart is. (pl. en-gb, en-us, hu-hu mindegyikbõl iso-8859 ill. utf8at is.)
felvettem amiket irál mind az iso-t mind az utf8-at és ugyan azt csinálja:(((((
[align=right][snapback]115159[/snapback][/align]ez a hibauzi ne zavarjon. leokezod, aztan megy siman. nalam is ez van…
bugos..
Alapvetõen rengetegszer szoltak már más topikokban is nem csak ebben az egyben. Killall annak idején hasonló stikust adot elõ mint most kisbertû a helyesírást leszámítva.
[align=right][snapback]119982[/snapback][/align]hmm, nem is emlekszem 🙂
elkepzelheto. mindig is irritaltak az offtopicok. azt lass csodat, most enis azt teszem.
mindenesetre erdekelne a tobbi moderator velemenye is a temammal kapcsolaban.igen, ezert gondoltam az egybegyurast
ok, ide is felvetem:
adminok, moderatorok, mit szolnatok hozza, ha az osszes kocsman kivuli offtopicot torolnenk a rakba?
alternativ megoldas: mindent beleolvasztani a kocsmaba.
cel: csak _egy_ offtopic legyen.
nos?megj.: ahogy borosspet is felvetette: a kavezoban csak moderatori hataskorrel lehetne topicot nyitni, ezzel elkerulve az off-hegyeket. boven eleg lenne egy darab offtopic is. ja es nemartana, ha az nemlatszodna a top10ben.
felolem kiirthatjuk az osszes off-flame topicot a kocsman kivul, ill. belegyurhatjuk. tobbi moderator mit szol ehhez? na meg persze az adminok 🙂
http://www.linuxforum.hu/index.php?option=…=edit&Itemid=72
😀
Nekem megy.
[align=right][snapback]119827[/snapback][/align]igenigen, aki rossz helyen keres…
de mar teszteltem es kiraly 🙂 -
SzerzőBejegyzés