killall

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 661-670 / 3,638
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: lfhu blogot mindenkinek #2004081
    killall
    Felhasználó

      hat… nemnagyon lehet beleirni 🙂
      vagy en vagyok vak…

      Hozzászólás: lfhu blogot mindenkinek #2004080
      killall
      Felhasználó

        szivesen blogoznek, ugyhogy mindjart tesztelem is 🙂

        Hozzászólás: Winchester probléma mdrk 10.1 alatt #2004054
        killall
        Felhasználó

          nyomj ra egy fsck-t, ill. windows alol egy scandisk-et.
          ja es normalisan a nevekkel… errol bovebben itt..

          Hozzászólás: lassú a fórum!!! #2003307
          killall
          Felhasználó
            Hozzászólás: DVD írás #2004047
            killall
            Felhasználó

              neked a growisofs kell, keress ra, meg rtfm…

              Hozzászólás: lassú a fórum!!! #2003305
              killall
              Felhasználó

                nem bántani akarom (félreértés ne essék), tudom, h nem akar semmi rosszat, csakhát néha „fura” dolgokat múvel ^^
                [align=right][snapback]119720[/snapback][/align]

                13 eves – nu dzsenereson
                azert en a mostani 24 eves fejemmel orulnek, ha 13 evesen mar annyit tudtam volna, mint BARU most…

                Hozzászólás: Debian low-end gépre #2003932
                killall
                Felhasználó

                  a, nemmuszaj a laplink kabel 🙂
                  letezik 30floppy-s woody is, keress ra 🙂

                  Hozzászólás: Help! (libtrash) #2003880
                  killall
                  Felhasználó

                    fellow asszem vilagosan leirja benne, hogy sid-re ervenyesek az irasai (bar nemhinnem, hogy sarge alatt annyira masok lennenek a dolgok).
                    olvasd el megint alaposan a eirast, es maskor a „help!” helyett vmi beszedesebb topiccimet eszelj ki. egy debianostol azert ez mar alapbol elvarhato, nem?

                    Hozzászólás: Topiktörlések, mozgatások, zárások #1972667
                    killall
                    Felhasználó

                      megvedem BARU-t:

                      kisbetu: nezd a lezart topic alatti topicot, es rajossz 🙂
                      raadasul a szavazasban _nem_ lehet szavazni…

                      Hozzászólás: #2003776
                      killall
                      Felhasználó

                        en nem erzem ugy, mert nem hasznalok wint. hehehehehehehehehehe

                      10 bejegyzés megtekintése - 661-670 / 3,638