Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
hat… nemnagyon lehet beleirni 🙂
vagy en vagyok vak…szivesen blogoznek, ugyhogy mindjart tesztelem is 🙂
nyomj ra egy fsck-t, ill. windows alol egy scandisk-et.
ja es normalisan a nevekkel… errol bovebben itt..neked a growisofs kell, keress ra, meg rtfm…
nem bántani akarom (félreértés ne essék), tudom, h nem akar semmi rosszat, csakhát néha „fura” dolgokat múvel ^^
[align=right][snapback]119720[/snapback][/align]13 eves – nu dzsenereson
azert en a mostani 24 eves fejemmel orulnek, ha 13 evesen mar annyit tudtam volna, mint BARU most…a, nemmuszaj a laplink kabel 🙂
letezik 30floppy-s woody is, keress ra 🙂fellow asszem vilagosan leirja benne, hogy sid-re ervenyesek az irasai (bar nemhinnem, hogy sarge alatt annyira masok lennenek a dolgok).
olvasd el megint alaposan a eirast, es maskor a „help!” helyett vmi beszedesebb topiccimet eszelj ki. egy debianostol azert ez mar alapbol elvarhato, nem?megvedem BARU-t:
kisbetu: nezd a lezart topic alatti topicot, es rajossz 🙂
raadasul a szavazasban _nem_ lehet szavazni…en nem erzem ugy, mert nem hasznalok wint. hehehehehehehehehehe
-
SzerzőBejegyzés