killall

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 671-680 / 3,638
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: letöltõ programok UHU-ra #2003715
    killall
    Felhasználó

      mldonkey, dcgui-qt, amule, xmule, gnutella, limewire, valknut

      telepites:

      1., apt-get install ide_vmelyik_a_felsok_kozul (ha letezik ilyen uhu-csomag)
      2., letoltod forrasban, majd ./configure && make && make install (a kicsomagolt program konyvtaraban)

      keresesre a google-t hasznald

      killall
      Felhasználó

        ezt nekem regen csinalta. reszben ezert is szapultam anno csabaekat.
        par honapja viszont teljesen jol megy a cucc.
        firefoxot hasznalok (legutobbi upgrade).

        Hozzászólás: Fedora 3 Grub gondok 2 #2003596
        killall
        Felhasználó

          lepj be rescue modban a rendszeredbe (olvass utana, hogy hogy kell)
          utana nyiss egy xterminalt, vagy sima konzolon legyel root es add ki a

          Code:
          grub-install /dev/hda

          parancsot.

          Hozzászólás: avp #2002489
          killall
          Felhasználó

            Nem winemulátorból szeretném, hanem cvs (forráskód)-bõl.
            Ha azt akarnám, a winre raknám fel.

            De azért köszi!
            [align=right][snapback]118937[/snapback][/align]

            ha mar ennyiszer mondod, akkor nemartana vegre utananezned, hogy mi is az a cvs….
            „nem wine, hanem cvs” – gigalol

            Hozzászólás: lassú a fórum!!! #2003276
            killall
            Felhasználó

              Mester! tudtam, hogy ezt a magaslabdát nem fogod kihagyni

              egyébként nekem még nem sikerült rávennem az ml-t, hogy torrentet kezeljen.
              neked?
              [align=right][snapback]118603[/snapback][/align]

              network menuben csekkeld be a bittorrentet es kesz 🙂

              Hozzászólás: lassú a fórum!!! #2003275
              killall
              Felhasználó

                az mldonkey azon programok közé tartozik, amelyek elsõre áttekinthetetlennek tûnnek, és belenézek, majd „megijedek” tõle, aztán valamikor egyszer elõveszem, és megtanulom használni, majd le se akarok róla szokni ^^

                [az mldonkey ha jól emlékszem, akkor nem támogatja a dc-t se…]
                [align=right][snapback]118613[/snapback][/align]

                ok, hogy eloszlassam a teves infoidat:

                soulseek, donkey, gnutella, bittorrent, fasttrack, open napster, direct connect

                ezeket tamogatja. es nemertem mi az atlathatatlan benne. elinditod, keresel, toltesz, orulsz. ilyen egyszeru…

                Hozzászólás: lassú a fórum!!! #2003270
                killall
                Felhasználó

                  nálam is jó lassú, de azt hittem, h azért, mert egyszerre 3 fájlcserélõt használok (mule, dc, torrent) ^^
                  [align=right][snapback]118599[/snapback][/align]

                  minek 3, amikor az mldonkey mindet tudja?
                  amugy nekem nem lassu…

                  Hozzászólás: HTML programozás #2002516
                  killall
                  Felhasználó

                    erdekes, hogy a w3.org-ot senki sem irta…

                    Hozzászólás: Edonkey #2003044
                    killall
                    Felhasználó

                      mlnet+gui

                      Hozzászólás: Vegyes felvágott #1963683
                      killall
                      Felhasználó

                        Hello!

                        Van valakinek tippje, hogy még is meddig kell még várni, egy stabil debianra? (Tudom, hogy vannak nem stabil alternatívák, amik teljesen jók desktopra, de akkor is kíváncsi vagyok.)

                        L a c i
                        [align=right][snapback]118327[/snapback][/align]

                        egy even belul tuti kijon 😉

                      10 bejegyzés megtekintése - 671-680 / 3,638