Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
mldonkey, dcgui-qt, amule, xmule, gnutella, limewire, valknut
telepites:
1., apt-get install ide_vmelyik_a_felsok_kozul (ha letezik ilyen uhu-csomag)
2., letoltod forrasban, majd ./configure && make && make install (a kicsomagolt program konyvtaraban)keresesre a google-t hasznald
ezt nekem regen csinalta. reszben ezert is szapultam anno csabaekat.
par honapja viszont teljesen jol megy a cucc.
firefoxot hasznalok (legutobbi upgrade).lepj be rescue modban a rendszeredbe (olvass utana, hogy hogy kell)
utana nyiss egy xterminalt, vagy sima konzolon legyel root es add ki aCode:grub-install /dev/hdaparancsot.
Nem winemulátorból szeretném, hanem cvs (forráskód)-bõl.
Ha azt akarnám, a winre raknám fel.De azért köszi!
[align=right][snapback]118937[/snapback][/align]ha mar ennyiszer mondod, akkor nemartana vegre utananezned, hogy mi is az a cvs….
„nem wine, hanem cvs” – gigalolMester! tudtam, hogy ezt a magaslabdát nem fogod kihagyni
egyébként nekem még nem sikerült rávennem az ml-t, hogy torrentet kezeljen.
neked?
[align=right][snapback]118603[/snapback][/align]network menuben csekkeld be a bittorrentet es kesz 🙂
az mldonkey azon programok közé tartozik, amelyek elsõre áttekinthetetlennek tûnnek, és belenézek, majd „megijedek” tõle, aztán valamikor egyszer elõveszem, és megtanulom használni, majd le se akarok róla szokni ^^
[az mldonkey ha jól emlékszem, akkor nem támogatja a dc-t se…]
[align=right][snapback]118613[/snapback][/align]ok, hogy eloszlassam a teves infoidat:
soulseek, donkey, gnutella, bittorrent, fasttrack, open napster, direct connect
ezeket tamogatja. es nemertem mi az atlathatatlan benne. elinditod, keresel, toltesz, orulsz. ilyen egyszeru…
nálam is jó lassú, de azt hittem, h azért, mert egyszerre 3 fájlcserélõt használok (mule, dc, torrent) ^^
[align=right][snapback]118599[/snapback][/align]minek 3, amikor az mldonkey mindet tudja?
amugy nekem nem lassu…erdekes, hogy a w3.org-ot senki sem irta…
mlnet+gui
Hello!
Van valakinek tippje, hogy még is meddig kell még várni, egy stabil debianra? (Tudom, hogy vannak nem stabil alternatívák, amik teljesen jók desktopra, de akkor is kíváncsi vagyok.)
L a c i
[align=right][snapback]118327[/snapback][/align]egy even belul tuti kijon 😉
-
SzerzőBejegyzés