Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
„Sokan a windows felhasználók közül a „nem professzionális” verziókat használják – win9x, winME urambocsá win3.11.”
hoho a win31 a legkiralyabb windows! nem osszemerheto az mevel meg a tobbivel ;>
Kipróbáltam volna az Alien versus Predatort linuxon, de a User Profile menü után ez az üzenet fogadott:
Fatal signal: Segmentation Fault (SDL Parachute Deployed)Nekem ez kínai, hátha valakinek nem az.
Megnéztem guglival és mindenhol mást írnak (sdl újratelepítése, nvidia újratelepítése, sdl plugin-ok újratelepítése stb…).OS: Gentoo
gép: aláírásban
[align=right][snapback]117693[/snapback][/align]kicsit bovebben mar..
mivel probaltad? wine?megalol:]
jolvan, csak utana kellett jari egy kicsit…:]
sry, hogy foldobtam…
[align=right][snapback]117446[/snapback][/align]ugyanma’, legalabb lesz egy attetszo terminalod ;>
A következö lépés az lesz hogy kipróbálom a többi ablakkezelö alatt is, meg találtam 1-2 hasznosnak tetszö beállitást a cedega configben. majd szépen leirok mindent.
[align=right][snapback]117422[/snapback][/align]hat nemhinnem, hogy a fluxbox hibaja, bar kitudja…
nezd meg icewm alatt is, nalam most az a favorit pillanatnyilag 🙂
bar minden bejon az ablakkezelok kozul kiveve a 2 nagyot, az xpde-t, a windowmakert es az afterstepet 🙂jovanna:]
es hogyan? en ezt hasznalom gnome alatt…
[align=right][snapback]117443[/snapback][/align]hat parancsot nem tudok ra, de mezei lama megoldaskent: menu/szerkesztes/profilok/default szerkesztese/hatasok/attetszo hatter 🙂
azert megiscsak hasznaltam egyszer, ha erre emlekszem 🙂
(azert biztonsag kedveert most megint utananeztem)haaaat…
a gnome term jelenlegi tudasom szerint neem attetszo…
persze mindenki tevedhet…
[align=right][snapback]117435[/snapback][/align]de az 🙂
vagyis lehet azza tenni ;>persze lehet, csak azt meg sosem hasznaltam 🙂
asszem a nematlatszokban nem muxik, bar ez lehet, hogy baromsag 🙂
[align=right][snapback]117430[/snapback][/align]ofkoz baromsag, megy sima xterm alatt is ;>
vagy gnome terminalban is termeszetesen…
[align=right][snapback]117429[/snapback][/align]persze lehet, csak azt meg sosem hasznaltam 🙂
asszem a nematlatszokban nem muxik, bar ez lehet, hogy baromsag 🙂gkrellshoot
vagy a paca altal emlitett import parancs (atermben es etermben)na, emberz.
mivel ide tobbnyire linuxos arcok jarnak, ezert:– legtobbjuk nem hasznal windowst
– ha vki hasznal, az azert teszi, mert szereti
– -||- , mert ra van kenyszerulvemindenki tudja, hogy mi a jo neki, felesleges ezt kinyilatkoztatni.
mindenben van jo, meg rossz is.
pls inkabb a kezdoknek, meg az 1-2 postos topicokba irjatok, ne ide.
sajnos muszaj leszek bezarni, ha folyton ezt a topicot latom legfelul…
thx -
SzerzőBejegyzés