killall

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 681-690 / 3,638
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Terjesszük a Linuxot! #2001857
    killall
    Felhasználó

      „Sokan a windows felhasználók közül a „nem professzionális” verziókat használják – win9x, winME urambocsá win3.11.”

      hoho a win31 a legkiralyabb windows! nem osszemerheto az mevel meg a tobbivel ;>

      Hozzászólás: avp #2002484
      killall
      Felhasználó

        Kipróbáltam volna az Alien versus Predatort linuxon, de a User Profile menü után ez az üzenet fogadott:
        Fatal signal: Segmentation Fault (SDL Parachute Deployed)

        Nekem ez kínai, hátha valakinek nem az.
        Megnéztem guglival és mindenhol mást írnak (sdl újratelepítése, nvidia újratelepítése, sdl plugin-ok újratelepítése stb…).

        OS: Gentoo
        gép: aláírásban
        [align=right][snapback]117693[/snapback][/align]

        kicsit bovebben mar..
        mivel probaltad? wine?

        Hozzászólás: képlopó ami senem gnome-s se nem kde-s #2002330
        killall
        Felhasználó

          megalol:]
          jolvan, csak utana kellett jari egy kicsit…:]
          sry, hogy foldobtam…
          [align=right][snapback]117446[/snapback][/align]

          ugyanma’, legalabb lesz egy attetszo terminalod ;>

          Hozzászólás: #2002046
          killall
          Felhasználó

            A következö lépés az lesz hogy kipróbálom a többi ablakkezelö alatt is, meg találtam 1-2 hasznosnak tetszö beállitást a cedega configben. majd szépen leirok mindent.
            [align=right][snapback]117422[/snapback][/align]

            hat nemhinnem, hogy a fluxbox hibaja, bar kitudja…
            nezd meg icewm alatt is, nalam most az a favorit pillanatnyilag 🙂
            bar minden bejon az ablakkezelok kozul kiveve a 2 nagyot, az xpde-t, a windowmakert es az afterstepet 🙂

            Hozzászólás: képlopó ami senem gnome-s se nem kde-s #2002328
            killall
            Felhasználó

              jovanna:]
              es hogyan? en ezt hasznalom gnome alatt…
              [align=right][snapback]117443[/snapback][/align]

              hat parancsot nem tudok ra, de mezei lama megoldaskent: menu/szerkesztes/profilok/default szerkesztese/hatasok/attetszo hatter 🙂
              azert megiscsak hasznaltam egyszer, ha erre emlekszem 🙂
              (azert biztonsag kedveert most megint utananeztem)

              Hozzászólás: képlopó ami senem gnome-s se nem kde-s #2002326
              killall
              Felhasználó

                haaaat…
                a gnome term jelenlegi tudasom szerint neem attetszo…
                persze mindenki tevedhet…
                [align=right][snapback]117435[/snapback][/align]

                de az 🙂
                vagyis lehet azza tenni ;>

                Hozzászólás: képlopó ami senem gnome-s se nem kde-s #2002324
                killall
                Felhasználó

                  persze lehet, csak azt meg sosem hasznaltam 🙂
                  asszem a nematlatszokban nem muxik, bar ez lehet, hogy baromsag 🙂
                  [align=right][snapback]117430[/snapback][/align]

                  ofkoz baromsag, megy sima xterm alatt is ;>

                  Hozzászólás: képlopó ami senem gnome-s se nem kde-s #2002323
                  killall
                  Felhasználó

                    vagy gnome terminalban is termeszetesen…
                    [align=right][snapback]117429[/snapback][/align]

                    persze lehet, csak azt meg sosem hasznaltam 🙂
                    asszem a nematlatszokban nem muxik, bar ez lehet, hogy baromsag 🙂

                    Hozzászólás: képlopó ami senem gnome-s se nem kde-s #2002321
                    killall
                    Felhasználó

                      gkrellshoot
                      vagy a paca altal emlitett import parancs (atermben es etermben)

                      killall
                      Felhasználó

                        na, emberz.
                        mivel ide tobbnyire linuxos arcok jarnak, ezert:

                        – legtobbjuk nem hasznal windowst
                        – ha vki hasznal, az azert teszi, mert szereti
                        – -||- , mert ra van kenyszerulve

                        mindenki tudja, hogy mi a jo neki, felesleges ezt kinyilatkoztatni.
                        mindenben van jo, meg rossz is.
                        pls inkabb a kezdoknek, meg az 1-2 postos topicokba irjatok, ne ide.
                        sajnos muszaj leszek bezarni, ha folyton ezt a topicot latom legfelul…
                        thx

                      10 bejegyzés megtekintése - 681-690 / 3,638